Idealnie dobrany materac

Wysłane przez kamyki_80 

kamyki_80 (offline)

27-01-2020 13:28:46

Wrocław
Ostatnimi czasy chodzę bardzo rozdrażniona, niewyspana i zdezorientowana... Mąż stwierdził, że to wszystko wina złego materaca. Postanowiłam więc zakupić nowy. Było mega ciężko! Nie spodziewałam się że jest tak ogromny wybór! Zaczęłam więc szukać porad, które ułatwią mi te zadanie. Trafiłam na ten wpis: [link widoczny po zalogowaniu] i każdemu borykającemu się z doborem materaca polecam tego bloga! Wszytko szczegółowo objaśnione! Za co niezmiernie dziękuję! W końcu zaczęłam się wysypiać!


kamyki_80

owieczka78 (offline)

11-06-2021 15:35:04

Łuków
A ja komfort snu mam odkąd kupiłam materc termoelastyczny z Soveam mega wygodny, super dopasowuję się do ciała przy tym zapewnia optymalne podparcie dla kregosłupa.

Ania888 (offline)

14-06-2021 09:08:16

Katowice
niedawno zakupiłam materac buzz 160/80 bardzo wygodny, dobrze mi się na nim spij.

lenka855 (offline)

26-07-2021 17:42:29

Idealnie dobry i wygodny materac to kupiłam przez internet marki Sovea , piankowy termoelastyczny przepuszcza powietrze , genialnie dopasowuje się do ciała, nic się wygniata,i nie odgina.

azalia89 (offline)

23-07-2022 08:53:40

Warszawa
Nooo nie tak łatwo dobrać idealny materac. Myśmy testowali kilka, jak nie kilkanaście - mąż już chciał mnie wymienić zamiast kolejnego materaca grinning smiley ale w końcu się udało! Trafiliśmy na markę Hilding i tam znaleźliśmy ten idealny, komfortowy materac - a w zasadzie dwa, bo mąż wybrał inny dla siebie, bo było mu na nim wygodniej niż na tym co ja wybrałam, a więc jest wybór - i to spory! Z ich ofertą można zapoznać się na [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 45, Posty: 387.