Poczatkowa ciaza

Wysłane przez Karolinamala 

Karolinamala (offline)

30-10-2018 15:43:24

Witam. Dziewczyny nie wiem co mam robic? Ostatnio 13 pazdziernika mialam okres. Wygladal on tak ze przez 3 dni mialam tylko plamienie i mozna powiedziec ze z tych trzech dni to wygladalo na 1 dzien nie caly okresu. Mam nie regularnie miesiaczki teraz. I najgorsze jest to ze brzuch mnie boli jak na okres co nigdy mnie nie bolal. Robilam 2 testy i nie pokazalo mi ze jestem wciazy tylko negatywny wynik. Czy testy zle czy ja nie jestem w ciazy. Dodam tylko ze staram sie o dziecko drugie. A czasem mam takie mdlosci ze zastanawiam sie juz sama czy jestwm czy nie. Prosze o jakas informacje. Moze ktoras z was miala tak jak ja...

Kokoszka88 (offline)

23-11-2018 12:02:53

Grabowiec
Przede wszystkim to idź do lekarza, on wykluczy lub potwierdzi twoje obawy. Bóle i mdłości mogą świadczyć o różnych rzeczach, włącznie o ciąży- zważywszy że się strasz. Oprócz tego jeśli miewasz nieregularne miesiączki i strasz się o ciążę to jak bym ci poleciła zakupienie komputera cyklu. Ja podczas starań o dziecko używałam komputera myway, który oprócz precyzyjnego wyznaczania dni owulacji i dni około płodnych, badał poziom hormonu LH i jakość śluzu szyjkowego. Swój komputer kupiłam na stronie sklepu naturalnaplodnosc.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 45, Posty: 387.