Prezenty dla kilkulatków

Wysłane przez izabellamazurek 

MlodaMama24 (offline)

23-01-2015 09:59:46

Warszawa
My ostatnio zainwestowaliśmy w tablet dla naszej 6 letniej gwiazdy - w tym roku zaczęła "poważną edukację" jak to ona mówi smiling smiley
Na początku trochę się sprzeczaliśmy z mężem w tej kwestii bo jakoś wizja kupowania takie sprzętu dziecku nie do końca pokrywa się z moimi wyobrażeniami. Choć niewątpliwie idzie z duchem czasu. No ale w końcu dałam się przekonać no i kupiliśmy.
Moje dziecko było naprawdę wniebowzięte, i początkowo ciężko było jej ten tabel nawet na chwile zabrać ale zaraz zaczęły się prośby o taką grę a to taką.
I niby wszystko ok, sami jej go kupiliśmy ale problem w tym że większość z tych gier wcale nie jest przystosowana dla 6 latki.
Wtedy koleżanka poleciła mi grę, na którą przypadkiem wpadła w internecie - bajkotwory.pl
Jest genialna, nie mam do niej żadnych zastrzeżeń a co najważniejsze moja córka jest zachwycona. A my codziennie mamy porcje świeżych bajek smiling smiley
Jak widać nie trzeba było inwestować tyle w tablet, wystarczyłaby gra i równie wielka radość grinning smiley

joanka106259 (offline)

29-01-2015 21:38:46

Lublin
Ja uważam, że najlepiej jest zapytać rodziców. My taką zasadę praktykujemy w rodzinie i ze znajomymi do, których chodzimy na urodziny. Faktycznie chłopcy bardzo lubią Lego, ale jest tyle różnych serii, że lepiej dopytać, żeby kupić ten który dziecko kolekcjonuje. Nasz Marcel uwielbia też zestawy rycerzy z Playmobil. A co do dziewczynek to prezent wcale nie musi być taki oczywisty... Marcel ma dwie koleżanki, które nie lubią "dziewczyńskich" zabawek, nie zbierają lalek i innych tego typu bo uważają, że to nuda a za to wolą smoki, miecze itp. Nawet na dzisiejszym balu karnawałowym przebrane były za kościotrupy smiling smiley


Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

Modzelka8 (offline)

19-02-2015 18:32:22

Biała Piska
Dzieciakom mieszają w głowach reklamy zabawek, moja pięcioletnia bratanica na urodziny zażyczyła sobie śpiewającą lalkę Violettę z torebką zakładaną przez ramię smiling smiley kiedyś wystarczała szmaciana lala, niestety takie czasy

joanka_junng (offline)

23-12-2015 19:37:52

Warszawa
Mój prawie ośmiolatek lubi grać kostką Dice+ ma tam sporo fajnych gier np. chińczyk czy było sobie życie.

horikoshi (offline)

25-01-2016 14:27:38

Piłki, klocki i domki to chyba najlepsze zabawki. Oprócz tego sterowane zabawki


Wystraszony człowiek potrafi być naprawdę brutalny.

Dominika122 (offline)

04-10-2016 11:03:57

Kraków
Ja zawsze wybieram zabawki i ubrankasmiling smiley jakiś czas temu zamawiałam tanie [link widoczny po zalogowaniu] z kolorowymi nadrukami dla dzieciaków smiling smiley

dominika_kosztyn (offline)

11-09-2017 11:23:34

Kraków
często inwestuje w biżuterię, albo ubranka. Ostatnio dla chrześnicy zamawiałam sukienkę na Psoty.com i do tego drobną bransoletkę. Taki prezent dla małej damy winking smiley

mateusz64 (offline)

12-12-2019 12:47:43

Nowe Wierzbno
Ja serdecznie polecam gry edukacyjne dla dzieci z Kapitana Nauki. Na ich stronie aktualnie jest promocja świąteczna

Manka (offline)

29-06-2021 12:38:13

Katowice
Jest w czym wybierać. grinning smiley Klocki LEGO, gry i zabawki wszelkiego rodzaju, książeczki, zabawki edukacyjne, aktywizujące, itd. Tutaj znajdziesz dużo fajnych zabawek, gier i klocków w dobrych cenach: [link widoczny po zalogowaniu] Cały czas mają jakieś promocje. winking smiley

beatalisek (offline)

16-08-2021 10:50:05

Kamczatka
Nasz kilkulatek dostał na urodziny własny pokój, wyposażony w piękne meble dziecięce, [link widoczny po zalogowaniu] oraz fotel, ale był szczęśliwy.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546180, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 165, Posty: 18557.