Skąd brać pewność, że jest się dobrym rodzicem?

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

19-03-2009 14:52:29

Kiedy rodzice pytają, jakie książeczki podsunąć niemowlakowi, nurtuje mnie pytanie, dlaczego zastanawiają się nad tym.

czytaj więcej

peli (offline)

11-04-2009 13:49:47

opole/edinburgh
czasami nawet rodzice ktorzy swiadomie decyduja sie an dziecko panikuja kiedy ono sie pojawi i chca wszystko zrobic perfekcyjnie w panice pytajac o zdanie inne zamiast zawierzyc wlasnej intuicjii...przechodzi to po pewnym czasie podobno;0


[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka01 (offline)

16-05-2009 12:53:52

z nad morza
Takiej pewności nikt chyba nie ma. Każdy chciałby wychować dziecko na porządnego człowieka, ale nie zawsze Nam się to udaje. Takie jest po prostu życie


[link widoczny po zalogowaniu]

i

[link widoczny po zalogowaniu]

Samantha (offline)

04-07-2009 16:32:17

Dokładnie. Każdy z nas chciałby być idealnym rodzicem. Dobrym, ale też potrafiącym wychować swoje dziecko na dobrego człowieka. Ale recepty niestety na to nie ma. Uczymy się na błędach. Ale staramy sie jak najbardziej to możliwe.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

luiza_m2 (offline)

03-08-2009 23:45:03

Boguchwała
mam nadzieje że ja jestem dobrą mamą i dalej taką chce być bo dla mojej Sandrusi zrobie wszystko żeby była najszcześliwsza dziewczynka na świecie żeby jej nic nie brakowało a przy tym żeby była jak najlepiej wychowana wiem ze nie mam pewności jaka w życiu bedzie ale będe robiła wszystko by było widać że mama i tata ją dobrze wychowywali!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 90, Posty: 53361.