Ubranka dla dziecka mogą być niebezpieczne

Wysłane przez izabellamazurek 

izabellamazurek (offline)

04-03-2009 15:38:45

Sznurki i troczki w bluzach z kapturami czy doczepiane do ubranek ozdoby mogą być niebezpieczne dla dziecka.

 



czytaj więcej

kaprys (offline)

11-01-2014 18:46:00

to ciekawe dobrze że o tym piszesz bo wiele mam chyba o tym nie pomyślało;/ a te ubranka śliczne

martynka002 (offline)

15-12-2014 16:31:11

w dzisiejszych czasach kupująć cokolwiek trzeba zwracać uwagę bo mogą byc niebezpieczne.

mikaa997 (offline)

09-01-2015 12:05:18

Wrocław
Szczerze mówiąc sama mam nieraz problem na zakupach. Ostatnio chciałam kupić bluże dla synka i nigdzie nie mogłam znaleźć bluzy bez kaptura i bez troków! Byłam też w szoku jak dużo bluzeczek na jako ozdoby doszyte guziczki albo odrywające się cekinki. Moim zdaniem to jakieś nieporozumienie. Ubranka dla dziecka powinny być wygodne, naturalne i bez niebezpiecznych ozdobników!

wojtaszek (offline)

10-01-2015 22:16:58

Tarnów
Dwa miesiące temu mój synek dostał od babci kolorową pościel do łóżeczka. Polski producent, opis produktu- pościel 100% bawełna, tkanina posiada atest itd. Po wyjęciu z opakowania poczułam nieprzyjemny sztuczny zapach więc nie wyrzucałam opakowania na wypadek reklamacji. Po upraniu w pralce w proszku jaki stosuję do ciuszków dziecka okazało się że pościel (mokra) jest śliska a to jest dowodem że nie jest wykonana ze 100 % bawełny. Wysuszyłam ją i kiedy wyschła okazało się że nadal śmierdzi. Uprałam drugi raz i powiesiłam na dworze aby wywietrzała ale niestety - zapach się utrzymywał. Napisałam do producenta e meila z prośbą o wyjasnienie dlaczego pościel śmierdzi, jakich barwników używa do farbowania, na jakie atesty się powołuje i dlaczego po upraniu tkanina jest śliska a bawełna tak się nie zachowuje. W odpowiedzi otrzymałam jedynie informację abym reklamowała pościel w sklepie w którym ją kupiłam a on sie wtedy ustosunkuje. Babcia nie dała nam paragonu i miałam problem ze złożeniem reklamacji ale ponieważ zawodowo się zajmuję trochę tym tematem poradziłam sobie i po 2 tygodniach otrzymałam inną pościel - Nie śmierdzącą ale ani słowa wyjaśnienia. smiling smiley Najważniejsze to nie kupować bubli a jeżeli nam się takie trafią zracać lub reklamować. Nie wyobrażam sobie aby mój synek mógł spać w śmierdzącej chemią pościeli.

donnavito (offline)

15-01-2015 23:03:43

Iława
Bezpieczeństwo to tez tkanina, metal i plastik wykorzystywany w ubrankach - powinny byc nietoksyczne, dlatego nie kupuję na bazarkach i czytam metki.

moniaijulka (offline)

07-02-2015 23:01:49

Nowe
Ja również nie kupuję na bazarach i targowiskach bo mają tak sztuczne ubrania że śmierdzą z daleka, a w dotyku są sztywne i śliskie. Kupujemy ubranka w niemieckich sklepach, to się nazywa jakość, tam bawełniane bluzeczki są takie mięciutkie w dotyku że te w Polsce nie mają porównania i nie powinno być na nich napisane 100% bawełny, bo to raczej nie jest prawda.

mikaa997 (offline)

24-02-2015 17:45:22

Wrocław
Zgadzam się, niemieckie ubranka dla dzieci są świetnej jakości, mam kilka sztuk i są rewelacyjne.

joanka106259 (offline)

28-02-2015 20:32:54

Lublin
A ja mnóstwo ubranek kupuję w sklepach z tzw. tanią odzieżą. Ubranka w nich są właśnie z zachodnich państw i są świetnej jakości i po metkach widać, że dobrych firm. Jakościowo również są super.


Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

donnavito (offline)

06-05-2015 23:55:10

Iława
niebezpieczne są ubranka ze sztucznych materiałow, w wypadku zetknięcia z ogniem od razu stapiają się ze skóra dziecka, bawełna zaś nie topi sie i nie spala błyskawicznie, jest szansa zaradzić.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 112, Posty: 54788.