Prezenty od 6.miesiąca do roku

Wysłane przez izabellamazurek 

izabellamazurek (offline)

09-03-2009 14:41:11

Półroczny maluch ma już swoje ulubione zabawki. O tym, czym lubi się bawić, najlepiej wiedzą rodzice. Niektóre dzieci boją się np. grających zabawek, inne je uwielbiają. Podpowiadamy, z czego cieszy się większość dzieci w tym wieku.

czytaj więcej

Anielica (offline)

13-05-2009 11:15:32

Ostrołęka
Fajne ale ja polecam np. klocki magnetyczne gbaby są super moje dziecko ostatnio nawet do lodówki je przykleja.
Jednak najbardziej lubi się bawić wałkiem do ciasta smiling smiley





toja51 (offline)

27-05-2009 18:31:26

Kraków
Sprzęt kuchenny towarzyszył zabawom dzieci od dziesiątek lat!

romana (offline)

09-06-2009 16:34:57

Dzieci zaskakuja nas. Najfajniesze zabawki, to nie te najdrozsze, najbardziej kolorowe, ale najprostsze i ktore robia sporo halasu smiling smileydziecko z piłką
Moja cora upodobala sobie drewniana lyche, bo fajnie nia walic po podlodze, scianie itp, pudelko po kremie wypelnione makaronem i male plasikowe pileczki do basenow pileczkowych.

izka31 (offline)

20-08-2009 21:42:18

Łódź
Mój Szymek nie ma narazie jakichś najbardziej ulubionych zabawek... ale pociąga go wszystko co głośne i co da się do buzi wsadzićgrinning smiley No i wielki pluszowy pies jest the best bo służy też czasem jako poducha do spania, w przypadku gdy ze zmęczenia przy zabawie się padagrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

laska (offline)

26-08-2009 10:52:42

pomorze
Pamiętam jak mój pierworodny miał 6-7 m-cy, to bardzo lubił walić drewnianą łyżką w durszlak. On z tego robił bembenek. Ciekawe co spodoba się drgiemu synkowi za jakiś czas. Bo na razie to interesują go grzechotkismiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

30-10-2009 20:08:27

Gdynia
Komórka, laptop i wszelkiego rodzaju kabelki - to ulubione zabawki mojego Piotrusia.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

annwie (offline)

10-12-2009 20:36:27

Łódź
A dla mojej 10-miesięcznej Werci najlepszy jest drewniany spinacz do wieszania prania smiling smiley)))

inga (offline)

13-01-2010 10:46:00

wawa
Cześć wszystkim mamusiom
Moje dziecko nie potrzebuje wielu zabawek a własnie jest w takim wieku jak mowa w artykule.
Podziele się z wami jednak fajnym sklepem internetowym www.rockkids.com.pl w którym kupiłam rockowe body dla mojego szkraba.
Sa tam fantastyczne ubranka, które polecam rodzicom, którzy mają dość różowego i bekitnego a chca coś oryginalnego dla swojego dziecka kupić i mieć podwójną radość spinning smiley sticking its tongue out
Pozdrawiam

jmijeczka (offline)

13-01-2010 17:31:46

Wlkp
inga - okropienstwo! Przez moment sie zastanawialam czy ze mna wszystko w porzadku. Ale uznalazm ze tak.
Jakos do mnie nie przemawiaja body dla dziewczynki z trupia czaszka. Dziecko jest dzieckiem. A skoro ma sie dosc rozowego i blekitnego to mozna ubiewrac w cala game kolorow poza nimi.. ale niekoniecznie z trupimi czaszkami.
Poza tym cena za body 60 zł to dla mnie przegiecie.. za miesiac ciuszek bedzie do wymiany bo za maly..
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 112, Posty: 54787.