Atopowe zapalenie skóry

Wysłane przez ewakozakiewicz 

Oolka_90 (offline)

17-02-2021 15:09:20

Warszawa
Koniecznie spróbujcie Musteli. Dzieci mojej siostry mają AZS i wspaniale u nich się sprawdza gama Stelatopia. My używamy produktów Mustela do skóry suchej lub wrażliwej i też bardzo polecam smiling smiley

mamatrzylatki (offline)

24-02-2021 12:45:11

Łódź
Do pielęgnacji przy azs używamy kosmetyków Dermedic Baby, wspaniale się sprawdzają. Olejek do kąpieli, bardzo delikatny, nawilża skórę już przy myciu, masło natłuszczające łagodzi wszystkie zmiany na skórze, niweluje świąd, mocno nawilża skórę, po takiej pielęgnacji jest miękka i gładka, dermokosmetyki warte wypróbowania

Tanika (offline)

27-02-2021 14:03:49

Katowice
Warto porozmawiać z dermatologiem, może przepisać maść do wykonania przez farmaceutkę w aptece. Ja korzystam z takiej możliwości, wykonują dla mnie takie maści w aptece DOZ.

Lilia85 (offline)

28-03-2021 14:16:28

Na Skotnicy
Bardzo dobrze sprawdzają się emolienty z exomegi control. Dla dziecka idealne bo wystarczy jedno smarowanie dziennie a wiem z doświadczenia, że dzieci bywają niecierpliwe i nie chcą współpracować. Lubimy bardzo balsam do ciała z tej serii bo doskonale nawilża skórę i łagodzi wszelakie podrażnienia. Bardzo dobrze się rozprowadza i dość szybko wchłania

Adrianna00 (offline)

30-04-2021 22:41:20

Warszawa
Ja z tej firmy u dziecka stosuję krem do ciała i żel do mycia 2 w 1. Dziuałają naprawdę fajnie,krem wchłania się szybciutko, skóra cały dzień jest odpowiednio nawilżona, wyciąg z owsa likwiduje swędzenie. Żel do mycia jest również bardzo ważny, ma on odpowiedni skład dla problemów skórnych,

Margota (offline)

20-07-2021 23:04:47

Kraków
Godny polecenia jest również dexeryl. Mam krem do smarowania i krem oczyszczający do mycia. Super radzą sobie w zestawie z chorobą. Nawilżają i łagodzą wszelakie powstałe podrażnienia.

dorianka (offline)

26-08-2021 17:54:39

Olsztyn
Kąpiel w szarym mydle albo w krochmalu, natłuszczanie ciała nierafinowanym olejem kokosowym, a na atopowe zmiany krem Dermaveel.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546650, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 112, Posty: 53269.