Antykoncepcja podczas karmienia piersią

Wysłane przez ewakozakiewicz 

mikaa997 (offline)

25-02-2015 14:42:41

Wrocław
Karmiąc piersią też należy się zabezpieczać od samego początku. Polecam porozmawiać o tym z lekarzem nawet już w szpitalu.

joanka106259 (offline)

27-02-2015 17:47:06

Lublin
Karmienie piersią nie jest żadnym zabezpieczeniem, ale krążą jeszcze dość mocno takie przekonania. Ja przed wznowieniem współżycia wybiorę się do ginekologa, żeby doradził jakiś preparat, środek do antykoncepcji. Jednak ja żebym czuła się bezpiecznie to chciałabym coś o skuteczności takiej jak zwykła tabletka antykoncepcyjna.


Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

Doris85 (offline)

04-04-2015 18:09:38

Świecie
jak się dowiedziałam od mojej Pani położnej - karmienie piersią może powodować brak miesiączki, lecz zdolność do zajścia w ciążę pozostaje. Dla mnie tabletki antykoncepcyjne nie są dobrym rozwiązaniem, bardziej bym stawiała na ostrożność, ewentualnie prezerwatywę.


peperonia (offline)

26-04-2015 23:44:05

Kraków
ja chyba nie zdecydowałabym się na branie pigulek antykoncepcyjnych karmiąc, sama je biorę i wiem jak wiele skutków ubocznych mogą one powodować, dlatego biorę też osłonowo harmonellę, która szczególnie chroni moje serce, wątrobę czy układ krążenia bo tego obawiam się najbardziej, problemów z watrobą i zakrzepicy, ma też wiele innych pozytywnych działań, warto poczytać więcej

Revelkove_love (offline)

30-07-2016 22:23:12

Warszawa
Taka wkładka jest bardzo wygodna. Ja nie mam w ogóle okresu, to teraz w okresie wakacyjnym mega plus smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 142, Posty: 48901.