Z poduszką czy bez niej?

Wysłane przez izabellamazurek 

izabellamazurek (offline)

07-05-2009 16:51:32

Poduszka, najlepiej bez pierza, z niewielkim kilkustopniowym odchyleniem nie zaszkodzi żadnemu zdrowemu dziecku. Jednak niemowlakowi jest po prostu niepotrzebna.

czytaj więcej

Joanna (offline)

29-05-2009 19:37:05

Wrocław
mój synek ma prawie dwa latka i śpi nadal bez podusi...zawsze spał na brzuszku a jak miał katar to poduszkę wsadziłam pod materac a i tak młody myk i na brzuszeksmiling smiley


sad smiley

erka (offline)

26-10-2009 20:00:30

International
Moje Kluseczki długo spały bez poduszki. Teraz śpią na poduszeczkach, ale są one tak cieniutkie, że chyba właściwie służą za ozdobę w łóżeczkusmiling smiley Nasza pani pediatra nie polecała poduszki nawet podczas kataru. Proponowała byśmy wkładali jakąś grubą książkę pod materac od strony, gdzie leży główka dziecka.


...

jmijeczka (offline)

27-10-2009 20:47:59

Wlkp
Moje dziecko spi na poduszce profilowanej od momentu kiedy zaczela ulewac. Pozniej jak problem ulewania znikl, znikla poduszka. Teraz spi na tej takiej cieniutkiej, a jak ma katar to daje jej ta profilowana. "dziala" na zasadzie wlasnie wlozenia ksiazek pod materac.
Wyglada tak: [link widoczny po zalogowaniu]

smerfeta80 (offline)

15-09-2013 13:22:17

mój Kubuś miał płaską małą poduszeczkę, pomimo tego że spał w śpiworku,ma alergię więc kupiliśmy mu śpiworek dreamer antyalergiczny, ale jestem ciekawa tej poduszeczki o kórej piszecie muszę sobie o niej poczytać ją zobaczyć może to coś fajnego

lucyyy (offline)

17-09-2013 13:29:42

Sopot
bezsmiling smiley

misiaczek555 (offline)

15-01-2014 19:27:03

Podkarwów
ja jeszcze przed porodem wyposarzyłam się w prawie wszystko min cały komplet pościeli( kołderka + podusia) z feretti jednak poduszkę zaczęłam dopiero używać po 8 miesiacu smiling smiley

teresa211186 (offline)

27-10-2014 21:58:32

Niwki Książęce
Moja córeczka spała do roku bez poduszki, później jak zaczęła do nas przechodzić to jakoś spodobało jej się spanie na podusi i zaczęłam wkładaj jej pod głowę taką cieniutką dodawaną do kołderki dla noworodków. Teraz ma prawie trzy lata śpi w swoim łóżku i nadal ma małą cienką poduszkę która służy jej bardziej do przytulania niż do spania. Osobiście jestem przeciwnikiem poduszki dla noworodków zarówno w łóżeczku jak i wózku dziecka

kasztanka2 (offline)

30-10-2014 09:04:30

Bartłomiejowice
Moje dzieci miały poduszki od początku, bo tak mi poradziła pani w sklepie, gdy kupowałam wyprawkę. Jednak były to podusie bardzo płaskie, miały zaledwie 1 cm grubości i miały specjalny, mięciutki, antyalergiczny wkład. I nie uważam, aby ich stosowanie przyczyniło się do jakiś nieprawidłowości w rozwoju moich dzieci.



lenkaa82 (offline)

11-11-2014 14:58:22

warszawa
Mała poduszeczka ( taka o której wspomina Kasztanka2 ) jest wskazana z tego względu, że dzieci rodzą się z tyłozgryzem i gdy dziecko leży na płaskim to tylko ten tyłozgryz sobie powiększa. Delikatne uniesienie główki jest wskazane.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 142, Posty: 48914.