Ciąża i poród za zachodnią granicą

Wysłane przez ewelinajaworska 

ewelinajaworska (offline)

27-02-2009 15:34:49









Torba Niemki, której zbliża się termin porodu i wybiera się do szpitala urodzić dziecko jest dużo lżejsza od torby kobiety w Polsce. Jest w niej ręcznik, szlafrok, osobiste kosmetyki i ewentualnie coś do czytania. Resztę zapewnia szpital.





czytaj więcej

andziula21 (offline)

29-03-2012 16:32:31

ja jak bede mamuska to bede rodzic w niemczech winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mikaa997 (offline)

19-02-2015 10:48:23

Wrocław
Niestety już od dawna kobiety i matki za granicami zachodnimi mają dużo lepiej niż my. Mam nadzieję że niebawem się to zmieni winking smiley

gosiunia89 (offline)

06-03-2015 20:31:46

Rzeczyca
Polska a Niemcy nie ma co porównywać.W Polsce ciężko się żyje.U nas w szpitalu spójrzmy na samo jedzenie podawane to w w więzieniu mają o wiele większe racje żywnościowe.A u nas wyprawkę do szpitala wszystko trzeba kupić samemu a w Niemczech kobiety o nic się nie martwią.U nas jakie są zasiłki rodzinne a jakie tam.Tutaj w Polsce musisz liczyć sam na siebie.Wiadomo wychowywanie dziecka wiele kosztuje a w tym powinno pomóc państwo bądźmy szczerzy nie pomaga.Mówią żeby robić dzieci ale ja się pytam w takim razie jak?jeśli nie ma pracy,nie ma pieniędzy na Państwo nie można liczyć.Życie tam za granicą a w Polsce to dwie różne bajki.Tam kobiety nie muszą się martwić.A w szpitalu u nas dosłownie wszystko należy mieć ze sobą tylko jedynie co otrzymałam to wkłady poporodowe.Jedzenie jak rodzina by mi nie przywiozła to od 17-stej bym głodowała.O czym mu tu rozmawiamy.

donnavito (offline)

20-03-2015 21:09:34

Iława
U nas chyba nie jest tak źle, źle to było 20 lat temu
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 220, Posty: 21389.