Dolegliwości ciążowe

Wysłane przez ewakozakiewicz 

ewakozakiewicz (offline)

16-06-2010 13:27:04

Co czeka kobietę w ciąży na różnych jej etapach? Czego powinna się obawiać, a co jest normalne podczas ciąży? Kiedy biec do lekarza, żeby skonsultować z nim być może niepokojące objawy?

czytaj więcej

mysia83 (offline)

25-01-2015 11:25:40

Rzeszów
Doświadczyłam tych skurczów łydek...coś okropnego! Przyjmowałam magnez, ale niestety skurcze ustąpiły dopiero po porodzie. Puchniecie nóg jest chyba udziałem każdej kobiety w ciąży. Mi nogi najbardziej puchły w te upalne dni i oczywiście wtedy, gdy więcej chodziłam. Jedynym sposobem na to był odpoczynek z nóżkami w górze winking smiley

GabaBaba26 (offline)

29-01-2015 01:55:51

Udanin
Ja wymiotowałam całą ciążę robiłam różne badania ale na szczęście nic złego się nie działo i strasznie mnie właśnie to dziwi że po mimo wymiotów przytyłam przeszło dwadzieścia kilo i urodziłam duże dziecko. Jeść oczywiście jadłam by chociaż mieć następnie czym wymiotować, najgorzej było z rana kiedy żołądek był pusty.




[link widoczny po zalogowaniu]

mysia83 (offline)

31-01-2015 13:34:42

Rzeszów
GabaBaba ja tez sie męczyłam cała ciążę ale bardziej z mdłościami, które trwały całe 9 miesięcy, wymiotowałam przez ok 5 miesięcy, później tez mi sie zdarzało, ale już nie na tyle często, żeby brać leki przeciwwymiotne...a mimo wszystko przytyłam 13 kg, a były dni, kiedy naprawdę nie mogłam przełknąć ani kęsa...córa też była spora bo 3750. Natomiast z synem gdy i wymioty i mdłości mineły w 4 miesiącu to jadłam i jadłam i na wage wskoczyło +17 kg winking smiley za to synek był spory bo 4300 smiling smiley

joani (offline)

07-02-2015 19:21:11

Miałam to szczęście, że mdłosci mnie ominęły. Za to miałam silną migrenę przez prawie 3 miesiące i to mnie najbardziej wykańczało. Potem były błogie miesiące bezobjawowe i juz przy końcówce wredna zgaga.

joanka106259 (offline)

26-02-2015 14:49:14

Lublin
Ja mdłości miałam i w pierwszej ciąży i w obecnej, ale na szczęście głównie w 1 trymestrze. Teraz wchodzę w 30 tc i zaczynam mieć takie bóle jak te opisane przy chodzie kaczkowatym. Każda ciąża jest inna i inny przebieg, ale warto czytać o tym jak najwięcej, aby wiedzieć co jest normalne a co już może niekoniecznie.


Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561829, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 220, Posty: 21391.