Sesja fotograficzna w ciąży

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

02-04-2009 13:40:03

Najlepszy czas na profesjonalną sesję ciążową, to miesiąc przed narodzinami dziecka. Brzuch kobiety jest już wtedy zaokrąglony jak piłka, wyraźnie zarysowany pod ubraniami, dostojny i piękny- mówi Sławek Chelis, fotograf.

czytaj więcej

toja51 (offline)

22-12-2009 17:54:41

Kraków
Jak ja byłam w ciąży, to raczej należało się "wstydzić" brzucha. To ładne, że współczesne traktowanie ciążowego brzucha, pozwala kobiecie bez dziewięciomiesięcznej przerwy czuć się kobieco i atrakcyjnie. Na pewno to dobrze robi nie tylko im, ale i i ich mężczyznomsmiling smiley)

erka (offline)

29-12-2009 14:07:12

International
Ja mam kilka zdjęc. Co prawda sesji nie robiliśmy, ale zdjęcia są, tylko brzuchol jest raczej niewiarygodnie wielgachny a nie seksownygrinning smiley


...

toja51 (offline)

29-12-2009 16:23:08

Kraków
Kamień z serca mi spadł. Myślałam, że to ja mam brak należytego stosunku do ciążowego brzucha. Bo ja rozumiem, że można się cieszyć z brzucha w kontekście radości z dziecka, które w nim jest. Ale żeby mówić, że brzuch ciężarnej jest seksowny, to już przesada. Chęć pozbycia się brzucha wręcz dodaje sił podczas porodusmiling smiley))

jmijeczka (offline)

29-12-2009 19:19:22

Wlkp
Zgadzam sie grinning smiley
Ja tam kilka zdjec brzuchola mam.. ale te ostatnie.. jakos nie szczegolnie mam ochote pokazywac je wszem i wobec grinning smiley Raczej zrobilam dla siebie samej.. zeby zobaczyc kiedys tam jaki byl ze mnei wieloryb grinning smiley

Sympatyczna (offline)

29-12-2009 21:48:13

ja też mam kilka fotek brzucha - nawet tego sprzed 18 lat winking smiley ale wszystkie przykryte [jedno z odsłoniętym, ale nie pokazuję, bo zryty rozstępami i piękny tylko w pewnym tego słowa znaczeniu winking smiley]




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

jmijeczka (offline)

29-12-2009 22:09:22

Wlkp
Nooo wlasnie.. te rozstepy... a ja glupia cieszylam sie ze ich nie mam.. w 9 miesiacu pojawily sie w ilosci do kwadratu! I juz mi sie odechcialo zdjec tongue sticking out smiley

erka (offline)

04-01-2010 13:58:29

International
Dziewczyny moje rozstępy to prawdziłe dzieło sztuki w wykonaniu natury. Wątpliwie piękne to dzieło, ale jednak.... A wygląda to mniej więcej tak, ze wokół pępka mam coś w rodzaju sinych promieni... jak słońce wyryta na brzuchu... na całej jego szerokości i długości... Nic nie pomogo + balsamy, oliwki dwa razy dziennie.. A w szpitalu położna miała czelnośc stwierdzić: ohoho jakie rozstępy... pacjentka się niczym nie smarowała - a trzeba dbac o skórę w ciąży ... myślałam już że jej coś niemiłego powiem...


...

toja51 (offline)

06-01-2010 14:14:20

Kraków
Oj erka, ale sie usmialam, czytajac ten wpis...Nie zebym Ci nie wspolczula z powodu tych rozstepow (tez mam, ale nie az tak pieknesmiling smiley)). Grunt jednak, miec do nich dystans. No i poczucie humorusmiling smiley)) Pozdrawiamsmiling smiley))

Sympatyczna (offline)

08-01-2010 00:49:53

Erka - znając siebie to bym powiedziała coś do słuchu... co ja rozstępy obchodzą?? dermatolog, czy położna smiling smileysmiling smiley a może swoje by pokazała winking smiley
ja swoje mam i się nie wstydzę winking smiley no może trochę, bo publicznie nie pokazuję winking smiley ale to nie wstyd, tylko poczucie prywatności nie pozwala winking smiley





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

edzia23 (offline)

15-01-2010 12:24:20

czeladź
sesij również sobie nie robiłam ale kilka foteczek mam radość
co do rozstępów też je mam i to dość dużo-naszczęśśście nie są ąż tak widoczne ale są radość
nie przeszkadzają mi bo to taka moja mała pamiątka po cudeńku które kiedyś mieszkało w moim brzusiu radość i uważam,że nie są powodem do wstydu bo nie ja jedyna je posiadam radość
jmijeczka ja również przez całą ciąże miałam gładki brzuch a tu bach... tydzień przed porodem i cały brzucho "posiekany"zaskoczonyradość
Więc oliwki i balsamy (niby przeciw rozstępą) nie pomogły radość



[link widoczny po zalogowaniu]

marycha913 (offline)

06-03-2010 16:27:08

Radomsko
ja zrobilam sobie zdjecia 2 tygodnie przed porodem i jestem zadowolona z tej pamiatkiwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



emwaa (offline)

05-10-2010 10:32:34

Lublin
Ja, ,jak byłam w ciąży długo się wachałam, czy pójść do fotografa, na szczęście na samej końcówce się zdecydowałam. Zdjęcia mam naprawdę rewelacyjne! i już teraz, kiedy od ciąży mija coraz więcej czasu patrze na nie z utęsknieniem za brzuszkiem, który miałam... ale zdjęcia pozostaną na zawsze smiling smiley a tu kilka zdjęć, jakie zrobił mi fotograf smiling smiley, ktorego swoja droga polecam [link widoczny po zalogowaniu]

Nena (offline)

29-11-2011 22:28:30

ja zrobilam w ciazy i potem jak dzidzia miala 6 miesiecy, potem po roczku. Juz mam swojego stalego foografa - pan Nawrozidis. Polecam


radosc, nosze ja w sobie

aniad (offline)

21-12-2011 12:22:42

Katowice
co do artykułu, który miesiac jest najlepszy to sprawa indywidualna. u wielu dziewczyn 8 miesiac to juz jednak za pozno...wlasnie z przyczyn, o których piszecie, brzuch jest juz cięzki, pojawiają się rozstępy, opuchlizna, ogólne zmęczenie... ja osobiscie radzę rezerwacją zainteresować się już koło 6 miesiaca (w zależnosci od dostępności fotografa trafia się wtedy na 7 - bezpieczny miesiąc:-)
są tez dziewczyny (ja np. wlasnie tak wyglądałam), ze najładniej wyglądają ze zgrabnym, 5-6 miesięcznym brzuszkiem, potem to juz niestety namiot;-)))

Nena (offline)

27-12-2011 18:24:12

swiete slowa z tym namiotem hehe
choc dobryfotograf tez potrafi odpowiednio ustawic, oswietlic, wybrac poze bysmy ladnie jako namiot wygladaly :-)


radosc, nosze ja w sobie

lenkaa82 (offline)

20-11-2014 17:39:37

warszawa
Mnie osobiście bardzo się te sesje z brzuszkiem podobają, aczkolwiek ja sama troszkę się boję ... żeby nie zapeszyć ...

kasztanka2 (offline)

22-11-2014 20:34:34

Bartłomiejowice
Ja miałam ładny brzuch w 8 miesiącu ciąży, bez rozstępów i chętnie się nim pochwaliłam na portalu społecznościowym, po tym jak mąż zrobił mi kilka ładnych fotek. Niestety były to zdjęcia w domu, bo w listopadzie ciężko byłoby odsłaniać brzuch na zdjęcia plenerowe ... :p

magdalenakowal (offline)

04-12-2014 21:05:17

Dębogóra
Hej dziewczyny!

Ja miałam robioną sesje zdjęciową w ciąży! Jest to naprawdę niesamowite doświadczenie... A ponieważ zdjęcia wyszły piękne moge Wam polecić In2itStudio w Poznaniu. Są profesjonalni i przemili! Tu możecie się z nimi skontaktować [link widoczny po zalogowaniu]
Trzymajcie się! :*

donnavito (offline)

05-01-2015 20:28:27

Iława
Ja żałuję, bo sesji nie zrobiłam, chciałam, ale zawsze tak zganialam na inny dzień, aż urodziłam, a to piękna pamiątka, widzialam tak piękne zdjęcia że byłam w szoku, warto wydac troche i oddac się w rece profesjonalisty, najlepiej razem z przyszłym tatusiem. Ciąża jest przeciez czymś wyjątkowym, warto mieć pamiątkę.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1584033, Użytkownicy: 73686.
Ostatnio dołączył/a Kamila9326.

Statystyki tego forum
Wątki: 220, Posty: 23604.