Tymon testuje AVENT Naturalnie + fotki

Wysłane przez Agnusbe 

Agnusbe (offline)

22-10-2012 14:45:18

Gliwice
Witajcie!

Z Tymonkiem znaleźliśmy się w grupie testującej nowe butelki Avent Natural.



Butelkę dostaliśmy już jakiś czas temu, ale z racji, że syn ma już 8 miesięcy musieliśmy dokupić

smoczek o większym przepływie.

Zacznę od moich odczuć co do butelki:

- wygodny kształt butelki (mam na myśli nie tylko wygodę w trzymaniu czy przenoszeniu,

ale również myciu, bo im bardziej bajerancki kształt tym trudniej dotrzeć do zakamarków butli),

- mała ilość części (mam butelkę antykolkową innej firmy, która rozkłada się na 6 części...

nie znoszę jej myć, więc rzadko jej używamy. Tu mamy tylko 3 części =D)

- antykolkowy smoczek (początkowo zasysał się do środka, ale po kilku użyciach pięknie działa

i wciąga powietrze przez specjalne zaworki).





To trzy główne powody dla których pokochałam tą butelkę.

Poza tym można by jeszcze zwrócić uwagę na sam kształt smoczka, imitujący pierś kobiety.

Myślę, że jest to ważne szczególnie dla malutkich niemowlaków a nawet noworodków,

które niekoniecznie potrafią radzić sobie z butelką. A przy okazji, dziecko nie odzwyczaja się

od ssania piersi.


A teraz kilka spostrzeżeń mojego synka:

-ciekawa budowa tej nowej butelki...





- i potrafię sam ją trzymać... WOW a jak fajnie leży w buzi =)





- turla się... to lubię





- do zabawy w sam raz =P





Muszę jeszcze dodać, że butelka na pewno jest wytrzymała. Tyle razy co ona zaliczyła podłogę...

Ale mamy etap zrzucania wszystkiego =)

MAMY a jak Wasze pociechy zareagowały na nowe butelki? A może macie inne odczucia niż my?




[ebobas.pl]

madzia2177 (offline)

23-10-2012 13:19:34

Bytom
Witaj
Mój Bartek jest zadowolony z tej butelki od pierwszego dnia ma ją codziennie przy sobie.A jak dla mnie jest fantastyczna pod karzdym względem smiling smiley

Pozdrawiam i zapraszam do nas: [ebobas.pl]

Agnusbe (offline)

30-10-2012 21:55:21

Gliwice
No i stało się, zaczynamy Tymka dokarmiać mlekiem modyfikowanym. Pokarmu mam chyba coraz mniej, bo mały strasznie wierci się jedząc, nie potrafi się skupić. Butelka do mleczka sprawdza się idealnie =)


[ebobas.pl]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 50, Posty: 174.