PHILIPS AVENT NATURAL I NIE MA PROBLEMU Z KOLKAsmiling smiley

Wysłane przez iza402 

iza402 (offline)

12-10-2012 16:28:12

Błonie
Jestem mamą Antosia, od pierwszych chwil życia miał kłopoty z kolką. Antoś od samego początku był karmiony sztucznym mlekiem, ja nie miałam pokarmu. Cały czas podczas jedzenia kręcił się i jadł tak zachłannie, że łykał wraz z mleczkiem powietrze. Przez to przetestowałam wiele butelek i smoczków.Smoczki a to się sklejały, a to za duża dziurka i za mocno leciało co powodowało zakrztuszenie, ciągle coś było nie tak. Dopiero butelka firmy Philips przyniosła nam ulgę w karmieniu, smoczek nie zapycha się, nie skleja, w dodatku jest miękki co synkowi odpowiada, dziecko nie łyka wraz z mlekiem pokarmu a co za tym idzie nie ma tej wstrętnej kolki. Cieszę się, że mogłam przetestować tą butelkę, na pewno na niej nie skończymy i zakupimy inne produkty tej firmy.
Z czystym sumieniem polecam tą butelkę . W razie pytań chętnie odpowiemwinking smiley. pozdrawiam i pamiętajcie dzieci bez kolki to szczęśliwe dzieci a szczęśliwe dzieci to szczęśliwe mamusie a o to chyba chodzi prawda?smiling smiley

iza402 (offline)

12-10-2012 16:33:17

Błonie
drogie mamusie zachęcam gorąco do dyskusji na temat naszych maluchów, jakie macie sposoby na kolkę? czy stosowałyście kiedyś butelki avent? jeśli tak to jak się one spisały?

justynazg (offline)

13-10-2012 23:03:50

Zielona Góra
No w końcu znalazłam mamusię, która od narodzin karmi tylko mlekiem modyfikowanym. Chcę spytać ile synek już ma i ile podajesz mu mililitrów mleka mniej więcejsmiling smiley I czy po nowej butelce nie zauważyłaś wzmożonego apetytu u synka? Pozdrawiam serdecznie!smiling smiley

iza402 (offline)

15-10-2012 23:19:13

Błonie
Antoś jest bardzo zadowolony z nowej buteleczki, herbatki które wcześniej mu nie pasowały z tej butelki pije, że hejwinking smiley a jak tam u Was czy Wasze pociechy też tak chętnie piją z butelki avent??

ania1904 (offline)

16-10-2012 17:28:30

Poraj
Również zostałam testerką butelki Philips Avent Natural i jestem z niej bardzo zadowolona, gdyż moja córeczka uwielbia z niej jeść jak i pić. Dzięki małemu przepływowi nie krztusi się oraz nie ma kolki.Polecam również laktator tej firmy,wygodny i bardzo praktyczny w użyciu.Philips Avent polecam wszystkim moim znajomym i nie zdarzyło się,by któraś narzekała.Dziękuję jeszcze raz za buteleczkę smiling smiley

justynazg (offline)

16-10-2012 21:53:56

Zielona Góra
Oj oj moja Mała ma dwa miesiące i waży dopiero 4 kilowinking smiley I zdecydowanie mniej je, póki co nowa butelka Aventa starcza na jedną porcjęwinking smiley Ale za to często woła bo co 2 godziny. Próbowałam zrobić większą porcję to nie wypija cwaniuratongue sticking out smiley A jakim mlekiem karmisz? Zapraszam też do przeczytania i skomentowania mojej recenzjismiling smiley

iza402 (offline)

18-10-2012 20:56:03

Błonie
no mój je co 4 godzinki gdzieswinking smiley niestety buteleczka avent mu nie wystarcza;p i zazwyczaj jest tak ze wypije to 125ml a potem mu dorabiam;p ale chyba jednak bede musiala wrocic do duzej (250) butelki avent bo meczarnia z takim dorabiniem mleka;p a tą nową będzie miał na soczki i herbatki winking smiley karmię go mlekiem nan 1 z nestlle a Ty jakim?

iza402 (offline)

18-10-2012 21:06:18

Błonie
wydaje mi się, że po kilku dniach smoczek się wyrobił i mocniej leci, co powoduje cieknięcie mleka lub napoju z boku , czy u Was też tak się stało? czy po prostu mój Antoś jest taki łapczywy?smiling smiley

justynazg (offline)

18-10-2012 23:41:15

Zielona Góra
Też Nanem karmię. Wydaję mi się, że smoczek by sie aż tak nie wyrobił, dziurka raczej by się nie powiększyła więc wydaje mi się że Twoj Antoś to łakomczuszek i perfekcyjnie opanował ssanie nie nadążając połykaćtongue sticking out smiley Jak moja jest głodna to jak się dopadnie to aż świszczy i też wtedy trochę leci bokiem. Spróbuj poobkręcać butelką żeby się lepiej dopasowała do ust. A jeszcze mam pytanie, nie macie zatwardzeń po Nanie?

iza402 (offline)

19-10-2012 14:56:35

Błonie
antoś robi codziennie kupke, chociaż zauważyłam, że musi się trochę namęczyć żeby ona wyszła, ale wydaje mi się to normalne. Teraz gdy dostaję jabłko to troszkę lepiej z wypróżnianiem, nie męczy się aż tak bardzo, i stolce nie są tak bardzo zbite.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 50, Posty: 174.