Testujemy wkładki laktacyjne Philips Avent - opinie mam karmiącychkarmienie piersią

Wysłane przez Anna_Stachyra 

Anna_Stachyra (offline)

28-03-2012 19:15:10

Witam Was drogie mamusie, spinning smiley sticking its tongue out

zakładam ten wątek ponieważ chciałabym się podzielić z Wami moją opinią na temat wkładek laktacyjnych Philips AVENT na dzień i na noc, które miałam możliwość przetestować.

Choć jestem początkującą mamusią w karmieniu, mój synuś ma 4 miesiące, chłopiec w łóżeczku Używałam wkładek różnych producentów m.in. BabyOno, NUK, Bella...a teraz Philips Avent i co zauważam... są ReWeLaCyJnE! Osobiście uważam, że Wkładki na noc są lepsze, ale o ich zaletach napisze Wam poniżej.

Najpierw wkładki na dzień...

Jak zapewnia producent są:

  1. 1. Niewidoczne pod ubraniem, ultracienkie z wyprofilowanym kształtem, posiadają paski klejące, aby utrzymać wkładkę na miejscu
  2. 2. Kilkuwarstwowe, charakteryzuje je Wyjątkowa chłonność, ponadto utrzymywana jest wilgoć we wnętrzu wkładki
    3. Dają uczucie jedwabistej miekkości, przewiewne, wykonane z naturalnych materiałów, testowane dermatologicznie

    Na początku pomyślałam, że to taki marketingowy chwyt producenta, ale zgadzam się z powyższym w 100 a nawet 101%.
    1. a) Wkładki Philips na dzień rzeczywiście są ultracieniutkie, co sprawia, że są niewidoczne pod ubraniem.

      Wstawiam zdjęcia, aby pokazać Wam, iż faktycznie tak jest

      [link widoczny po zalogowaniu]

      [link widoczny po zalogowaniu]
    2. b) Są bardzo chłonne, nie trzeba ich zmieniać co 30min, tak jak w przypadku jednych, których używałam, same się odklejały i przyklejały się do ciała... :confused:-klej był do kitu... Philipsowskie wkładki posiadają naprawdę mocy klej, wszystko jest na miejscu. Dodatkowo mają super rzecz, nzawę to "kropeczkami", które chronią przed przelewaniem pokarmu.
    3. c) Wkładeczki są delikatne, leciutkie, wśrodku mają jakby "wełnę", w całości okalają pierś

      poza tym są pakowane pojedynczo - żadna nowość - teraz wszystkie wkładki tak są pakowane, ale ale... wkładki na dzień (biały)mają inny kolor opakowania niż na noc (purpurowy) wielkie oczy fajnie ... smiling smiley

      Wkładki na dzień naprawdę mnie miło zaskoczyły, ale większe wrażenie zrobiły na mnie wkładki na noc! Bingo to jest to!

      Na opakowaniu jest napisane, że zapewniają:
      1. 1. Całonocną ochronę - szerszy kształt i grubsza powłoka (6 mm grubości) dla dodatkowej chłonności. Posiadają podwójny pasek klejący, aby utrzymać wkładkę na miejscu
      2. 2. Zabezpiecza przed przeciekaniem - zaprojektowane dla dodatkowej ochrony w pozycji leżącej
      3. 3. Charakteryzuje je wyjątkowa chłonność - są kilkuwarstwowe, super chłonne, utrzymują wilgoć wewnątrz wkładki
      4. 4. Dają uczucie jedwabistej miękkości - miękka powłoczka, przewiewny i naturalny materiał, testowane dermatologiczne

        Te wkładki to zdecydowanie mój faworyt!

        Oto zdjęcia:

        [link widoczny po zalogowaniu]

        [link widoczny po zalogowaniu]


        Według mnie są najlepsze ze wszystkich! Zgadzam się z opisem producenta.

        Która z Was drogie mamusie nie miała zaskoczonej miny po przebudzeniu się...mając zaplamioną koszulę pokarmem?? Hmm?smiling smiley
        Nie raz (mając przyczepioną wkładkę) po nieświadomym przekręcaniu się na bok, albo położeniu się przez przypadek na brzuch ja miałam taki problem... i koszula i prześcieradło było mokre od wyciekającego pokarmu.
        Nie było takiej sytuacji przy założeniu wkładki Philips AVENT! Są na tyle grube i ciut większe od tych na dzień, chronią przed przeciekaniem, a ponadto jak wsześniej wspomniałam posiadają takie jakby "kropeczkową barierę" chroniącą przed wylewaniem się pokarmu poza wkłądkę, kiedy znajdujesz się w pozycji leżącej.
        Nie powowują podrażnień, nie odklejają się - posiadają 2 paski klejące. Ja używam ich również w ciągu dnia. Polecam wszystkim mamusiomspinning smiley sticking its tongue out

        Zachęcam Was również do podzielenia się swoją opinią na temat tych wkładek.

        Jeśli któraś z Was używała wkładek na noc zgadzacie się z tym co napisałam? Która z Was podziela moją opinię??

        Zapraszam do dyskusji.

mariolkaaa (offline)

01-04-2012 16:45:20

G...
100 % zadowolenia, i radość z karmieniasmiling smiley)
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 65, Posty: 353.