suchość dzięki wkładkom laktacyjnym avent

Wysłane przez pyziaczekania 

pyziaczekania (offline)

14-03-2012 22:00:38

Witajcie

Od niedawna karmię swoje drugie dziecko piersią. Przy pierwszym dziecku przetestowałam różne wkładki laktacyjne,ale niestety wtedy avent jeszcze nie produkował wkładek laktacyjnych, a teraz dostałam do testowania wkładki i rewelacja!!! Wreszcie czuje się kobieca. Mam ogrom pokarmu,wiec wkładki dla mnie to na prawde cudowna rzecz. Przy pierwszym dziecku stosowałam muszle laktacyjne tez firmy avent. Sa super,tylko u mnie jak mam duzo pokarmu,to mleko caly czas wyciekalo i po szybkim napelnieniu pojemniczka byla tragedia-bo wszystko sie wylewalo,a ja bylam od piersi do pasa mokra,zawsze musialam miec dodatkowe ubranie ze soba. A teraz jak mam te wkladki,to jest o niebo lepiej!!!

mateuszq100 (offline)

15-03-2012 09:38:20

Ciosaniec
witam. wkładki laktacyjne firmy avent dostałam do testowania. Są świetne, pokarm nie przecieka jak w przypadq innych wkładek. Są rewelacyjne thumbs up POLECAM!!! karmienie piersią

pyziaczekania (offline)

15-03-2012 14:58:58

no wlasnie sa super!!! Czy ktoras z was je przetestowala juz? A moze probowalyscie tez tych muszli laktacyjnych firmy avent?

margolcia88 (offline)

16-03-2012 12:58:06

Hajnówka
polecam wkłądki innym mamą ktore karmią piersią bądz spodziewają sie maluszka smiling smiley

p.s. zapraszam do zapoznania się z moją opinią o wkładkach Avent [ebobas.pl] będzie mi miło gdy zostawisz po sobie slad


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mariolkaaa (offline)

01-04-2012 16:42:29

G...
Ja równiez przetestowałam i jestem zadowolona, ba nawet zachwycona i zdziwiona ich suchością i moim komfortemsmiling smiley) sa rewelacyjnewinking smiley)
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548050, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 65, Posty: 353.