Moja ocena wkładek Avent

Wysłane przez ewelszczes 

janeta84 (offline)

30-03-2012 20:17:08

Miastkowo
super chłonne, polecam

martamp (offline)

30-03-2012 20:53:17

Hmmm. cóż mogę powiedzieć, opinia testującej mamy bardzo zachęcająca do zakupu produktu. Ale już nie skorzystam, chyba że jakaś niespodzianka się przytrafi smiling smiley
Moje doświadczenia - przy pierwszym dziecku używałam zwykłych wkładek, nie pamiętaj już jakie, ale przesiąkały okropnie...
Przy drugim dziecku nie miałam nawałów pokarmu, więc wkładek nawet nie używałąm, bo nie było do czego.

smiling smiley ale gdyby zaszła potrzeba, jestem skłonna wypróbować smiling smiley

DAWIDEK114 (offline)

30-03-2012 22:14:08

Rybnik
Ja jestem bardzo zadowolona z wkładek Anevt ponieważ miałam dużo pokarmu...wkładki wytrzymywały na długo,nie przeciekały(w porównaniu z innymi)..Polecam je wszystkim mamom karmiącym są mięciutkie,delikatne i długo trwałe(a to bardzo ważne).


RENATA

zuzkaa123 (offline)

31-03-2012 21:26:02

Wrocław
Witam, jestem bardzo zadowolona z wkladek Avent sa super. Dyskretne, mega chlonne i daja uczucie komfortu. Niezaleznie czy jestem w domu z dzieckiem czy uprawiam sport czuje sie po prostu swietnie - nie myślę czy przypadkiem nie pojawi sie przykra niespodzianka.

lolajna7 (offline)

01-04-2012 13:50:42

Częstochowa
Ja nie miałam okazji wypróbować wkładek Avent, używałam Bellę i Gerbera z żadnej nie byłam w 100% zadowolona. Wkładki Belli przyklejały się do sutka a Gerbera były cienkie i szybko przeciekały zwłaszcza w nocy gdy dzieci rzadziej jadły więc rano budziłam się "zalana" winking smiley Aktualnie nie używam już żadnych wkładek bo młody jest na tyle duży, że karmię go sporadycznie zresztą laktacja po ok 6 m-cach unormowała się i nie mieliśmy już żadnych przecieków smiling smiley Ale może jeszcze kiedyś będzie okazja wypróbować wkładki Avent bądźmy dobrej myśli winking smiley

iliosa (offline)

01-04-2012 15:24:28

Świdwin
zgadzam sie z opinią wkladek avent,pomimo tego ze są drogie ale bardzo dobre i godne polecenia wszystkim mamusiom

mariolkaaa (offline)

01-04-2012 16:32:41

G...
Ja sie trochę nie zgadzam, ponieważ uwazam ze wkładki Avent, które miałam okazję i przyjemność przetestować wcale nie sąś drogie, szczególnie w porównaniu do innych marek, które nie spełniaja nawet 3 rzeczy jakie z wielu i wszystkich spełniaja wkładki Avent. Te są godne polecenia i osobiście uwarzam,że czasem dla własnej wygody nie należ zbytnio oszczędzać i do tego odbierąć sobie szansy na komfort. pozd

ewelszczes (offline)

02-04-2012 09:59:47

Radzyń Podlaski
Rozpoczeliśmy ostatni tydzień konkursu dlatego zapraszam wszystkie mamy, które nie miały jeszcze możliwości do wypowiedzenia się na temat wkładek, laktacji i karmienia piersią. Niech w tym wątku zamieszczą swoje uwagi na wyżej zaprezentowany temat. A może ktoś nie zgadza się z moją opinią na temat wkładek Avent. Wszystkie Wasze sugestie będą miło widziane. Zachęcam do komentowania.

monika_kuszka (offline)

02-04-2012 21:17:23

gdańsk
Zgadzam się w 100% wkładki są rewelacyjne i fajnie że mają podział dzień i noc.Niestety cena często gra dużą rolę.Chociażby daletgo,iż takich wkładek w ciągu dnia idzie bardzo dużo szczególnie na początku karmienia.Ja już mam ten moment za sobą,nawet właśnie zdecydowałam że trzeba przestać karmić,żeby starać się o kolejnego maluszka smiling smiley Wtedy na pewno zakupię i sprawdzę przy intensywnym karmieniu...

paluszek2001 (offline)

04-04-2012 12:32:15

Chorzów
bardzo fajnie że można gdzieś poczytać o waszych opiniach na ten temat. Jest to bardzo pomocne dla wielu kobiet borykających się z wyborem wkładek. jakie wybrac tańsze a może droższe, jednak avent co prawda trzeba troche dołożyc ale są naprawde dobre.
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 65, Posty: 353.