Moja ocena wkładek Avent

Wysłane przez ewelszczes 

gulczas77 (offline)

26-03-2012 12:16:12

Witam ja również otrzymałam wkładki do testów,ponieważ karmie już 5 miesięcy i mam dużo pokarmu ,używałam już wielu rodzajów wkładek.
Pierwsze co mi się spodobało po otworzeniu paczki to fakt zróżnicowania wkładek na dzień i na noc.To dla mnie bardzo ważne aby wkładki na noc były bardzo chłonne i avent spełnił moje oczekiwania.Jedne moje zastrzeżenie to że materiał zewnętrzny mógłby bardziej izolować wilgoć,niekiedy budzi mnie nieprzyjemne uczucie mokrej wkładki.Bardzo podoba mi się wielkość wkładek,średnica jest zdecydowanie większa od innych producentów.fantastyczny pomysł z dwoma paskami mocującymi i rewelacyjnie wyprofilowanie wkładki w wewnętrznej stronie.Kolejnym wielkim plusem jest pojedynczy opakowanie.Dzięki niemu mogę mieć wkładki zawsze przy sobie i czuć się pewnie i komfortowo.Uważam ,że fantastycznym pomysłem byłoby podarowanie w szpitalu każdej mamie po porodzie paczuszki avent w której znajdowały by sie 4 wkładki na dzień i 4 na noc.Z pewnością przekonałoby to wiele kobiet ,że karmienie może być komfortowe a Avent jest najlepszy w tej dziedzinie

agacia_11 (offline)

26-03-2012 15:08:02

Wkładki laktacyjne przydają się przede wszystkim w pierwszych tygodniach karmienia dziecka,ponieważ laktacja jest jeszcze nieustabilizowana. Pozwalają one uniknąć krępujących plam na ubraniu. Powinny być na tyle grube, żeby nie przeciekały, a jednocześnie odpowiednio cienkie i miękkie, by nie drażniły piersi i nie odznaczały się pod ubraniem. W sklepach są do wyboru różne rodzaje wkładek: jednorazowe i wielokrotnego użytku, nadające się do prania, różnej grubości i chłonności, oddychające, chłodzące, białe lub czarne, z przylepcem bądź bez. Z chęcią i ja sama w przyszłości bym wypróbowała tych wkładek Avent.

magdaozog (offline)

26-03-2012 21:19:01

Gaj
Ja karmiłam swoją córeczkę kilka miesięcy. Przez ten czas używałam wkładek różnych producentów; Bella, J&J, Chicco. Żadne z nich nie podobały mi się w 100%. Jedne przeciekały, drugie się rozwarstwiały, trzecie były niemiłe w dotyku. Pamietam, że musiałam zakładać grubsze ubranie by nie były widoczne. Nie próbowałam wkładek Avent ale jestem ciekawa czy były by dla mnie dobre skoro piszesz o nich same dobre rzeczy.


magda

MONIKAA (offline)

27-03-2012 01:22:16

////
witam ja niemialam okazji uzywac wkladek AVENT ,ale wierze ze sa bardzo dobre,ja uzywalam tanszych i niepamietam zebym narzekala na nie.niemialam takich zadnych sytuacji niespodzianek.pozdrawiam

martitka28 (offline)

27-03-2012 17:47:58

Warszawa
Ja również testowałam wkładki Aventu i jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim z wersji na noc - jest bardzo chłonna i po założeniu wkładek nie musiałam ich wymieniać przez całą noc (co wcześniej przy żadnych wkładkach się nie zdarzyło). Wkładki mają sporą średnicę (co zapobiega przeciekaniu przy brzegach), a mimo są niezbyt widoczne pod ubraniem (to nieprawda, że są w ogóle niewidoczne, zwłaszcza przy miękkim biustonoszu i cienkiej bluzce, ale tego się nie spodziewam po żadnych wkładkach). Jako jedyne wkładki są wyprofilowane w okolicach brodawki, co dodatkowo utrzymuje wkładkę na miejscu. Wkładki są też łatwe do przyklejenia i, co ważne, trzymają się, nie marszczą ani nie zwijają w trakcie noszenia. Pojedyncze opakowania są dosyć przydatne, kiedy się dużo wychodzi z domu, jednak ja na razie wychodzę mało (mój synek ma dopiero niecałe 2 miesiące) i nie potrzebuję nosić wkładek w torebce. Z drugiej strony odpakowywanie każdej wkładki oddzielnie jest dla mnie czasem kłopotliwe, zwłaszcza jak chcę to zrobić jedną ręką z dzieckiem przerzuconym przez ramię celem odbeknięcia smiling smiley Wolałabym, żeby istniała wersja bez pojedynczych opakowań, a zamiast tego tańsza. Ogólna ocena - najlepsze wkładki, jakie dotychczas wypróbowałam (a próbowałam chyba wszystkich, jakie są na polskim rynku).

ewelszczes (offline)

28-03-2012 09:14:02

Radzyń Podlaski
Ponownie zachęcam wszystkie mamy do komentowania tematu wkładek, laktacji i karmienia piersią. Możecie w tym wątku podzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami odnośnie omawianej tematyki. Wszelkie opinie będą bardzo pomocne. Przyszłe mamy też mogą się tu wypowiedzieć. Temat jest tak szeroki, że każdy może tu znaleźć coś dla siebie. Będzie mi bardzo miło! Zachęcam wszystkich!

motylek5555 (offline)

28-03-2012 14:04:02

Józefowo
Witajcie. Jestem mamą już prawie 3 latki. Amelkę karmiłam piersią 18 miesięcy. Tak jak piszecie wkładki potrzebne są szczególnie na początku karmienia. Nie miałam okazji wypróbować wkładek Avent, a z tego co czytam są świetne. Mam nadzieję ze przy drugim dziecku uda mi się je wypróbować smiling smiley
pozdrawiam

bluegirl (offline)

28-03-2012 16:01:15

Busko-Zdrój
Ciekawe spostrzeżenia, wiele cennych rad. Dziękuję

Anna_Stachyra (offline)

28-03-2012 19:25:38

Polecam zdecydowanie te wkładki, są najlepsze (oczywiście według mnie), zachęcam do zapoznania się z moją opinią

Wkładki Philips AVENT

Pozdrawiam

agusia0584 (offline)

30-03-2012 15:42:06

Chorzów
Wkładki rewelacja!!!! każdej karmiącej mamie polecam!!! wygodne i naprawdę czujesz się w nich komfortowo.
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 65, Posty: 353.