Moja ocena wkładek Avent

Wysłane przez ewelszczes 

prima120 (offline)

21-03-2012 14:11:14

Zawiercie
Wkładki Avent są świetne, szczerze polecam wszystkim mamom karmiącym piersią dziecko ze smoczkiem

ggrazynka (offline)

22-03-2012 08:30:59

Góra
ja używałam wkładek bell bo były tanie ale szcze mówiąc nie sprawdziły sie. teraz jak bede karmic piersia zainwestuje w te Avent skoro ttak chwalicie dziewczyny.

ewelszczes (offline)

22-03-2012 10:09:32

Radzyń Podlaski
Do dyskusji i komentarzy zapraszam wszystkie mamy, nie tylko te które stosowały wkładki Avent. Może informacji poszukuję te panie, które dopiero zostaną mamami i obca jest im tematyka laktacji i wkładek. Niech zapoznają się z wpisami i skomentują je w wybrany przez siebie sposób. Wątek dotyczy szeroko rozumianej tematyki laktacji i karmienia piersią. Możecie też opisywać zabawne sytuacje, jakie miały miejsce w związku ze stosowaniem przez Was wkładek. Jeszcze raz zapraszam wszystkich do dyskusji!

elciasloneczko (offline)

22-03-2012 16:53:55

Wrocław
Dobrej jakości, wytrzymałe i nie zawodne wkładki.
Nie spotkaly mnie znimi zadne przykre niespodzianki.
Polecam

Dorcia35 (offline)

23-03-2012 19:39:40

Mieroszyno
Nie stosowałam wkładek Avent, tylko inne, niestety nie pamiętam już firmy. Były dość dobre, ale mało chłonne i często trzeba je było wymieniać. Nie planuje już więcej dzieci, ale mam wśród najbliższych przyszłe mamusie i podzielę się z nimi przeczytana opinia na temat wkładek Avent.

moli89 (offline)

23-03-2012 19:56:37

Łódź
tak te wkładki są najlepsze . Ja również polecam. Nie pamiętam jedna żadnych śmiesznych sytuacji związanych z wkładkami smiling smiley

Izabela_25 (offline)

24-03-2012 21:21:19

Wałbrzych
Ja wkladek używałam kilka lat temu i nie były to wkładki Avent. Testowałam różne i zawsze pojawiał się jakiś dyskomfort. Albo przyklejały się do piersi, przeciekały lub pozostawiały małe kłaczki po sobie na ciele. Dziś gdybym miała ponownie wybrać, to po przeczytaniu Twojego posta wybrałabym wkładki Avent.




zapraszamy do głosowania w kalendarzowym konkursie
[ebobas.pl]

konkurs książkowy
[ebobas.pl]

1982Madzik (offline)

25-03-2012 12:58:42

Z tego co przeczytałam wynika, że faktycznie wkładki Avent musza być bardzo dobre. Szkoda, że nie wiedziałam tego wcześniej kiedy synkowie byli mali, bo napewno bym je wypróbowała. Nie pamiętam w tej chwili jakiej marki były wkładki, których używałam, ale byłam z nich całkiem zadowolona. Niestety jesli zakładałam miekki stanik do karmienia były widoczne , tak że kiedy wychodziłam z domu musiałam się meczyć ze zwykłym stanikiem. Jeśli wkładki Avent naprawde są dyskretne i niewidoczne pod ubraniem to napewno bym ich używała.

lubinianka24 (offline)

25-03-2012 13:11:37

Lubin
Ja używałam wkładek bardzo długo bo ponad 3 miesiące :smiling smiley,
na początek kupiłam avent jednorazowe, super były rozsądna cena i naprawdę fajne,
choć w zdażyło sę że one też mi przeciękły, ale ja miałam jakąś straszną produkcję,
nie polecam Chicco przyklejały mi się do ciała i wyskubywałam potem watkę :-[,
chyba jeszcze jonsona próbowałam takie sobie były.

rencia163 (offline)

25-03-2012 13:34:40

Ja szykując się do porodu nawet nie myślałam że wkładki będą mi potrzebne a już w szpitalu drugiego dnia bardzo ich potrzebowałam. Mąż zaalarmowany moją potrzebą kupił mi właśnie wkładki AVENT. Polecam naprawde. Nie stosowałam innych ale te naprawde bardzo mi się spodobały. Nie przeciekają, wygodne.
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546410, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 65, Posty: 353.