Siódmy tydzień ciąży

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

29-09-2009 10:17:33

Może to zabrzmi śmiesznie, ale właśnie dochodzi do mnie, że ciąża skończy się przecież urodzeniem dziecka.

czytaj więcej

myszka12151919 (offline)

19-12-2011 11:48:06

Puck
Juz niedlugo i koniec pierwszego trymestru :-) Straszne nudnosci i jadłowstręt mnie mecza :-(


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

szatyneczka (offline)

13-01-2012 19:43:17

Wrocław
ajjj ciągłe nudności i wstręt do jedzenia ale daje rade staram sie jeść normalne posiłki ale na myśl o nie których musze biec do wc sad smiley najgorsze jest to , ze na pierwsza wizyte z ginekologiem jestem umuwiona dopiero na 25 stycznia co mnie potwornie martwi

kamilajakimowicz (offline)

13-02-2012 12:15:37

Konin
Tylko owoce mnie ratują. Innych potraw nie mogę nawet wąchać. Brzuch urósł. Ale to moja 4 ciąża więc nie dziwota.

Lauren87 (offline)

12-03-2012 09:29:19

Szczecin
Witam przyszłe mamy, dzisiaj nasze maleństwo ma 7 tygodni i 1 dzień. Niesamowita jest świadomość, że tam na dole tworzy się mały cud. Inne uroki tego stanu to mdłości i senność. Rozpracowałam trochę moje odczucia i staram się co 2-3 godziny coś przekąsić. Fakt, że jem częściej nie znaczy, że jem więcej. Wręcz przeciwnie, zdarza się, że oddaję część obiadu lub kanapki mężowi bo nie mogę i już smiling smiley ale świadomość tych objawów uspokaja mnie, że wszystko jest dobrze. Nie mogę się doczekać kolejnego USG, żeby podejrzeć jak nasz skarb się rozwija. Pozdrawiam smiling smiley

lenka2 (offline)

14-03-2012 08:56:21

Opole
a ja mam podobnie jak Lauren87.Male mdlosci spanie tez doskwiera no i dzidzie prawie takie same .U mnie moja dzidzia ma 6 tygodni i 3 dni

herbatka (offline)

02-04-2012 13:45:04

Warszawa
Dziewczyny, a jak radzicie sobie z mdłościami? Ja też jestem w 7 tygodniu i od 2 tygodni mam straszne mdłości (nie tylko poranne, ale całodzienne). Masakra! Pozdrawiam!!!!

gosialap (offline)

02-04-2012 16:54:32

Kraków
Cześć Kamila, Ja tez spodziewam się czwartego dziecka. mam juz chłopca i dwie dziewczynki. mam nadzieję ze teraz będzie chłopak. Pisz do mnie czasem Gosia.Napisz z jakie miejscowości jesteś.
pozdrawim

gosialap (offline)

02-04-2012 17:03:45

Kraków
Cześć wszystkim mamuśkom,
Jestem właśnie w siódmym tygodniu, i chetnie porozmawiam z mamami, które maja podobny termin do mojego.
Pozdrawiam
Gosia

pieknaw (offline)

03-04-2012 15:26:00

Świnoujście
Czesc. Jestem wlasnie w 7 tyg., a co do mdlosci to radze sobie niezle, jem mniej o polowe,ale czesciej- pomagawinking smiley

Marcia0011 (offline)

05-04-2012 09:49:10

Sosnowiec
Witam! Ja równiez jestem w siódmym tygodniu ciąży. To będzie moje drugie dziecko, pierwsza córcia w lipcu będzie obchodzić piąte urodziny smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-05 09:49 przez Marcia0011.

Marcia0011 (offline)

05-04-2012 09:54:18

Sosnowiec
Ja na razie mdłości nie mam, ale za to bolą mnie piersi... A co do mdłości - podobno pomagają migdały, sucharki, banany. No i zaleca się nie wstawać z łóżka od razu po przebudzeniu, tylko troche w nim poleżeć, napić się małej ilości wody niegazowanej lub przekąsić wspomnianego już banana smiling smiley

gosialap (offline)

07-04-2012 17:11:46

Kraków
Cześć dziewczyny, ja też jestem w siódmym tygodniu ciąży. Mam mdłości i zawroty głowy, ale nie groźne.
Pozdrawiam
Gosia

joannna (offline)

10-04-2012 19:40:11

Witam dziewczyny smiling smiley Ja rowniez jestem w 7 tygodniu . Jestem przeszczesliwa ze pod moim serduszkiem nosze nasze kochane maleństwo.
Co do mdlosci to nie moge narzekac, zdarzaja sie sporadycznie.Wrazliwosc na zapachy jakos tez za bardzo nie wzrosla .
Za to piersi od samego poczatku dokuczaja.


Mancia32 (offline)

11-04-2012 16:55:28

Cześć smiling smiley Ja również jestem w 7 tygodniu ciążysmiling smiley już się nie mogę doczekać kolejnego USG a to dopiero za miesiąc... na poprzednim widziałam już Maleństwo smiling smiley Od niedawna zaczęły się u mnie reakcje wymiotne na różne zapachy ale cóż, uroki ciążysmiling smiley Pozdrowienia dla wszystkich Mam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

emisha (offline)

19-04-2012 18:47:51

Madryt
Ja nie mam ani nudnosci ani wymiotow . Uwazam, ze sie powinno unikac takich stwierdzen jak te, ze´´ta dolegliwość to dobry objaw. Ciąża rozwija się prawidłowo´´Albo inne typu, ze nawet jesli kobiety nie wymiotuja przez cala ciaze to miedzy szostym a siodmym tygodniem ´´po prostu czuja sie zle´´ (cytat z opisu szostego tygodnia). Oczywiscie jak tylko to przeczytalam to sie przestraszylam, ze cos ze mna nie tak! Moj lekarz na te watpliwosci mi powiedzial, ze moja ciaza przebiega jak najbardziej prawidlowo i ze faktycznie sa kobiety, ktore swietnie znosza ciaze. Moja kolezanka, ktora trojke juz urodzila tez to potwierdza, bo ciaze znosila rewelacyjnie, ani razu nie wymiotowala.

Dlatego chcialabym prosic redagujacych te opisy tygodni i wieksza wrazliwosc i lepszy wybor slow...

Pozdrawiam wszystkie mamy!


[link widoczny po zalogowaniu]

www.zapiskizhiszpanii.blogspot.com

KasiuNIUNIA (offline)

29-04-2012 17:24:52

Bytom
Wiatm, ja wlasnie sie wczoraj dowiedzialam ze jestem w ciazy i co sie okazalo zaczol sie wlasnie 7 tydzien , jestem przeszczesliwa, Mam juz coreczke ma 2 lata 4 miesiace i 8 dni . Ciesze sie bardzo iz te nudnosci mnie dobijaja . Pozdrawiam Was goraca

jjoog (offline)

30-05-2012 09:35:20

Żarów
Witam,
Ja też właśnie rozpoczełam 7 tydzień. Nudności są ale małe, poza tym duże osłabienie smiling smiley ale to już bliżej końca smiling smiley





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-30 09:50 przez jjoog.

jjoog (offline)

30-05-2012 09:54:20

Żarów
Nie ma konkretnego sposobu na pozbycie się mdłości, musisz przetrzymać. Ż pierwszym dzieckiem miałam spokój przez pierwsze 3 m-ce, za to cały 4 nie wychodziłam z łazienki.
Obecnie jestem w 7 tygodniu i mdłości mam niewielkie ale dużo odpoczywam, unikam otwierania lodówki i dużo piję.
Niby nic ale zawsze pomaga.


alka88 (offline)

18-01-2013 10:12:40

Tychy
Ja jestem również w 7 tygodniu ciąży. Nudności towarzyszą mi cały dzień o różnym nasileniu, ale jeszcze nie wymiotowałam (raczej mnie zbiera zawsze). Senna jestem niesamowicie...ale mam 2,8latkę w domu i niestety nie mogę sobie pozwolic na drzemki w ciągu dnia. Odbijam sobie jak mąż wraca z pracy późnym popoludniem-wręczam mu obiad i idę spać smiling smiley
Łagodząco na dolegliwosci zwiazane z I trymestem ciąży działa Prenatal Complex. Witaminy potrzebne w tych tygodniach i zawarta juz odpowiednia dawka foliku (nie trzeba brać osobno). 2dni biorę i juz widzę poprawę.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546810, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 45, Posty: 539.