Na Teneryfie słońce świeci 365 dni w roku

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

13-12-2012 11:55:36

Na południu wyspy znajduje się m.in. Siam Park - największy tematyczny park wodny w Hiszpanii stylizowany na starożytne królestwo Tajlandii. Baseny, zjeżdżalnie, sztuczne rzeki i wodospady – entuzjazm dzieciaków zapewniony. Połączony bilet (twin ticket) daje też wstęp do Loro Park, parku zoologicznego na północy z prześwietną galerią papug, delfinami, orkami, lwami morskimi, gorylami i pingwinami.

czytaj więcej

toja51 (offline)

13-12-2012 12:22:07

Kraków
Ha, pomarzyć dobra rzeczsmiling smiley) Szczególnie w grudniu po godzinie 16 jak już noc zapada.

catrinka (offline)

13-12-2012 12:42:53

Godziesze Małe

Doris85 (offline)

27-03-2015 21:19:56

Świecie
Wyspy Kanaryjskie niestety do najtańszych nie należą, ale jeśli ktoś chciałby poznać klimat Hiszpanii to Costa Brava nie wygląda najgorzej pod kątem cen. Można dolecieć tanimi liniami lotniczymi do Barcelony lub Girony, wybór miejsc noclegowych - w różnym przedziale cenowym jest ogromny. Pogoda całkiem przyjemna - również poza głównym sezonem turystycznym, mnóstwo atrakcji dla rodzin z małymi dziećmi. Śmiało mogę polecić ten region Hiszpanii smiling smiley


lockey (offline)

14-11-2017 16:08:37

Budki
Znakomicie smiling smiley Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym smiling smiley Jestem pewien, że mi się one przydadzą smiling smiley


Miniony czas zamienił się w długi ostry szpikulec i przebił mu serce

bazyliaaaa (offline)

16-11-2017 22:56:11

Warszawa
teraz to bym się tam wybrała grinning smiley

litka (offline)

15-02-2019 17:02:43

Kraków
Aż się rozmarzyłam, przy tych mrozach wyjazd na wyspy to marzenie, do wakacyjnych miesięcy mogę je zobaczyć na portalu spotcameras.com a później mam nadzieje zwiedzić LOL

Dagma3 (offline)

05-03-2019 20:23:30

Dominowo
Hiszpanię uwielbiamy. Podróżujemy tam cała rodziną, wypoczywamy szalejemy i wracamy szczęśliwi. W trakcie wypoczynku wypożyczamy auto i zwiedzamy również okolicę. Podróżowanie z baczną uwagą na bezpieczeństwo dziecka ułatwia nam [link widoczny po zalogowaniu] Adapter, który zajmuje niewiele w bagażu a powoduje, że urlop jest beztroski.

sionsenme (offline)

25-03-2019 16:21:48

Giżycko
o właśnie szukam jakiś ciekawych miejsc na wakacje, Teneryfa to byłoby coś, spełnienie marzeń! grinning smiley





___________________________________
zainwestuj w swoje [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 239, Posty: 17683.