NIKOLA

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

09-07-2009 10:53:39

jest obdarzona przez naturę dużą inteligencją i mądrością życiową. Posiada dar obserwacji tego, co się wokół niej dzieje i wyciągania właściwych wniosków oraz doskonale rozwiniętą intuicję. Cieszy się dużym powodzeniem u płci przeciwnej

czytaj więcej

ptysiowa_mama (offline)

09-07-2009 18:16:00

Warszawa
bardzo modne imię ostatnio smiling smiley


jmijeczka (offline)

09-07-2009 20:31:49

Wlkp
A mi nie szczegolnie sie podoba.. ale modne to fakt..

Samantha (offline)

16-07-2009 21:38:10

Mi się bardzo podoba i dlatego tak mojej córeczce dałam na imię i nie żałuję w ogóle.

Może i modne, ale nie aż tak bardzo jak Julki i Maje, których jest na potęgę.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ptysiowa_mama (offline)

17-07-2009 13:51:44

Warszawa
Sami modne, bo ładne winking smiley moja siostra miała mieć tak na imię, ale 28 lat temu nie dało się zarejestrować takiego imienia


toja51 (offline)

17-07-2009 17:26:50

Kraków
Sami? Nie ma takiego imienia w tutejszym imienniku. To zdrobnienie?

jmijeczka (offline)

17-07-2009 19:35:30

Wlkp
toja moze czytalabys wszystkie posty a nie bez sensownie komentowala? Sami to bylo do Samanthy ktora pisala wyzej a ptysiowa jej odpowiadala.

Samantha (offline)

27-07-2009 21:23:14

jmijeczka zgadza sie Sami to od Samanthy. Ale tak naprawdę mam na imie Marlena, to jest tylko mój nick.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

lady_blue (offline)

02-08-2009 19:51:37

Południowa Wielkopolska
a dla mnie imię Nikola jest okropne, kojarzy się z niczym innym jak cola (a wiadomo, że to słowo ma 2 znaczenia), poza tym wszystkie dzieciaki wokół mają na imie Nikola lub Nikodem, zero pomysłowości i różnorodności


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

moje aniołki [*][*]


[ebobas.pl]

kolka05 (offline)

31-08-2009 15:55:24

sanok
śliczne imie,ma w sobie jakąś magie!!!!!

mimiaga18 (offline)

10-03-2010 17:14:34

Busko
ja też wybrałam to imię dla mojej córeczki zaraz po tym jak dowiedziałam się,że jestem w ciąży i nawet nie wiedziałam jeszcze,że to dziewczynkażartowniśfaktycznie, zauważyłam, że nowonarodzone dziewczynki w mojej okolicy to prawie same Nikole, ale mnie to nie przeszkadza bo to imię jest piękne, a moja córeczka pisana będzie przez "c" choć i to znaczenia nie ma. ciąża


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

loja (offline)

11-03-2010 18:54:25

Warszawa
W rankingu popularności nadawanych imion wdg Urzędu Stanu Cywilnego jest dużo dalej niż Julki, Maje, Ole itd.
Więc chyba nie ma się czym martwić, swojej córeczce też dam tak na imię
Lady Blue nie rozumiem twojego myślenia, ludzie, którzy dopatrują się słowa kola i znaczenia, to niech rozłożą swoje imię na części pierwsze. Imię to Nikola a nie NI KOLA więc po co je dzielić i czegoś się dopatrywać ???

ania84 (offline)

10-05-2010 13:27:04

Cytuj
lady_blue
zero pomysłowości i różnorodności

wiesz... że akurat Tobie nie podoba się to imię to nie znaczy że masz obrażać innych. Poza tym denerwują mnie głupie laski które piszą "strasznie popularne imię" to tylko świadczy o tym że jest ładne i większości NORMALNYM ludziom się podoba, co nie jest niczym złym.
Do tych które chcą być nietypowe: zobaczymy co o was będą myśleć inni rodzice jak dacie swojemu dziecku na imię np.Kajetan tylko dlatego że jest nietypowe.



[link widoczny po zalogowaniu]

ania84 (offline)

10-05-2010 13:28:28

Poza tym imię jest ślicznE


[link widoczny po zalogowaniu]

ClaudiaG (offline)

14-09-2010 08:47:32

Stara Wieś
Imię jest jest cudne smiling smiley Moje drugie dziecko będzie dziewczynką he he i właśnie tak dam jej na imię Mr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Prosimy o głosik!!! :-D
[link widoczny po zalogowaniu]

Joanna28 (offline)

08-10-2010 20:43:43

Elbląg
Bardzo ładne imię dlatego też je wybraliśmy, już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła mówić nie tylko do brzuszka po imieniużartowniś


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madzik1988 (offline)

09-09-2011 09:08:50

Toruń
LADY_BLUE skoro Tobie sie to imie niepodoba Twoja sprawa! Ja mam corke Nikole i twierdze ze to jest piekne imie grinning smiley Loja i Ania macie racje smiling smileysmiling smileysmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

katarzyna_jaspinska (offline)

15-12-2012 23:43:05

Wiskitki
Nasza córeczka ma na imię Nikolcia, mąż wybrał, bo akurat tak się umówiliśmysmiling smiley Dziewczyny jak umieścić zdjęcie córeczki pod znaczeniem imienia Nikola?smiling smiley

Batka_2011 (offline)

29-12-2012 19:11:51

Wrocław
Mnie się to imię osobiście podoba, choć nie ejstem zwolenniczką wymyślnych imion.

A że popularne, wieci, kiedysbyło tak, że były same Jolanty, Karoliny, Marty i Joanny. Sama w klasie podstawowej miałam po 3 Marty, 3 Kasie i 3 Magdy. Podobnie z chłopakami - po 3ech Piotrków, Pawłów i Tomków. To się po prostu naszemu pokoleniu znudziło. No dajcie teraz swojemu dziecku na imię Marta. Chyba co 100 mama da tak na imię swojemu dziecku. Więc przyszła pora na imiona "inne" i tym samym pokolenie naszych dzieci będzie miało po 3 Nikole, 3 Julki i 3 Maje w klasie. Normalna kolej rzeczy, nie ma co się dziwić i złościć na to.

Nikola jeszcze jest do zaakceptowania, bo mnie osobiście drażnią imiona w stylu Carmen, Xavier itp. Szkoda, że nie Johny. To właśnie a pro po wymyślnych imion. Pewnie, że można wymyślać i być oryginalnym. Ale dać na imiędziecku Bożydar, Johny, Xavier? Mało popularne, oryginalne. Śmiało.


[link widoczny po zalogowaniu]

jutka (offline)

11-02-2013 17:56:17

Toruń
Nie będę pisać o podobaniu bo to bardzo indywidualna sprawa, jak dla mnie każde jest dobre, byle pasowało do nazwiska. Wydaje mi się, że np. Samantha Kowalska to nienajlepsze połączenie, czy Nicole Wiśniewska, ale może Samantha i Nicole kiedyś przyjmą nazwisko męża, z którym szczęśliwiej te imiona będą się komponowały grinning smiley Wydaje mi się, że dużo zależy od pisowni, czy zachowa się oryginalną, czy spolszczoną. Szukasz pomysłu skąd wziąć imię? Zapraszam na mój blog, jest tam taki wpis, może dzięki temu ktoś wpadnie na jakiś pomysł.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 523, Posty: 1245.