Klocki edukacyjne - jakie jest wasze zdanie?

Wysłane przez Qpalzm 

Qpalzm (offline)

25-09-2017 07:29:34

Kraków
Ostatnio słyszałam dużo pochlebnych opinii na temat klocków edukacyjnych . A jakie Wy macie zdanie na temat tych zabawek ?

Wazkezzka (offline)

26-09-2017 16:00:25

Ja mam bardzo podobne zdanie :-) Moim zdaniem klocki edukacyjne świetnie sprawdzają się i stanowią takie użyteczne połączenie nauki z zabawą

Qpalzm (offline)

27-09-2017 08:59:32

Kraków
A w ogóle dzieci chętnie się nimi bawią - tymi klockami? Też to słyszałem , ale w jaki sposób można łączyć tą naukę z zabawą ? Jakie umiejętności u dzieci się poprawiają ?

Qpalzm (offline)

29-09-2017 06:54:45

Kraków
Bardzo Ci dziękuję za niezwykle wyczerpująca odpowiedź . No to z tego wynika , że rzeczywiście chyba warto je kupić . Zobaczę jak to wyjdzie w przypadku moim i mojego syna - mam nadzieję , że będzie zadowolony i też będzie się doskonalił

mamusia111 (offline)

09-10-2017 09:23:06

Książęcy Las
A jakie to są? smiling smiley

Justysiaa_92 (offline)

29-10-2017 20:32:10

Warszawa
Sądzę, że chodzi o takie klocki obrazkowe, np. [link widoczny po zalogowaniu] Przynajmniej tak to rozumiem. Mogą być plastikowe, albo drewniane z kolorowymi edukacyjnymi nadrukami. Moje dzieci mają i był czas kiedy chętnie się nimi bawiły. Teraz to już trochę wyrosły i co innego przykuwa ich uwagę.

etie (offline)

09-12-2017 19:28:14

Warszawa
Mieliśmy kiedyś takie klocki z obrazkami a'la puzzle i mały bawił się nimi długi czas. Sprawdziły się też klocki Chicco App Toys. Te mieliśmy gdy synek był już starszy, miał ok. 3-4 lata, ale bawi się nimi do dziś. Są to dość duże klocki, łatwo dopasowujące się. W każdym zestawie są jakieś klocki specjalne, tzn. z rysunkiem, który działa jak QR kod po zeskanowaniu telefonem lub tabletem. Wówczas zabawka ożywa na wyświetlaczu, fajny efekt, dziecko jest zachwycone. W większych zestawach jest dodatkowo pojemnik na klocki. Teraz mój syn ma 7 lat i królują klocki lego, ale śmiało mogę powiedzieć, że wszystkie rodzaje klocków są edukacyjne i dzieci bardzo je lubią.

Ninaa (offline)

12-01-2018 12:54:30

Warszawa
Również zgadzam się z resztą rodziców, jest to zabawa dla dzieciaków (i rodziców cool smiley ) jak i świetny sposób dla dziecka aby się w fajny sposób również czegoś nauczyć. Mózg dziecka tak szybko wchłania informacje, czemu tego nie wykorzystać, jeżeli ma frajdę przy tym ...
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4859, Posty: 1152131, Użytkownicy: 71186.
Ostatnio dołączył/a Hannagol.

Statystyki tego forum
Wątki: 134, Posty: 1900.