Remont domu

Wysłane przez Elsa87 

Elsa87 (offline)

13-03-2019 10:52:49

Plewiska
Nie wiedziałam, gdzie z tym tematem pójść, więc postanowiłam tutaj (moderatorzy mogą później przenieść ten temat w bardziej pasujące miejsce). Otóż remontujemy z mężem dom jednorodzinny (planujemy dzieci, więc chcemy go trochę dostosować), już właściwie jesteśmy na półmetku, ale potrzebujemy pomocy z:
- oświetleniem - jakie polecacie? Ledówki, jakieś inne? Zwłaszcza w pokoju dziecięcym
- zabezpieczeniem przez ostrymi krawędziami - działają? sprawdzają się? ktoś może się wypowiedzieć na ten temat?
- brama garażowa - szukamy dobrej, antywłamaniowej bramy garażowej. na razie mamy na oku firmę El-sar [link widoczny po zalogowaniu], ale jesteśmy otwarci na propozycję.
Z góry dziękuję za pomoc smiling smiley

SaraUrman (offline)

20-03-2019 08:30:58

Poznań
Ja z kolei planuję z mężem [link widoczny po zalogowaniu] i się zastanawiamy z jakiej firmy skorzystać - jakby ktoś miał kogoś do polecenia to chętnie skorzystamy smiling smiley Poznań i okolice!

Kociara200 (offline)

29-03-2019 12:29:17

Kraków
Oświetlenie: ledowe, jasne, ale zwróć uwagę, żeby nie było zimne, tylko ciepłe światło (przytulniej)

zabezpieczenia: działają tongue sticking out smiley

co do bramy się nie wypowiem, bo nie mam

DariuszKowalski (offline)

23-03-2020 15:00:01

Zależy jakie masz plany, ale coraz więcej osób decyduje się na nie wstawienia pralki. Pralnia na telefon dobrze działa, więc gdy mieszka się 1:1 to całkiem dobra opcja smiling smiley Tu masz przykładową ofertę [link widoczny po zalogowaniu]

olagac98 (offline)

22-04-2020 11:46:13

Jarnuty

kamyki_80 (offline)

01-06-2020 10:42:36

Wrocław
jeśli chodzi o [link widoczny po zalogowaniu] postaw na dużą ilość punktów świetlnych i odpowiednią moc a także natężenie żarówek. Osobiście zdecydowałam się na żarówki o barwie neutralnej - nie jest ani za zimno ani też nie są za ciemne.
Natomiast jeśli chodzi o zabezpieczenie krawędzi to kupiłam przez internet specjalne nakładki które są nie tylko miękkie ale i estetyczne smiling smiley
Jeśli chodzi o bramę, to niestety mieszkam w bloku i nie mogę wypowiedzieć się na ten tematsmiling smiley


kamyki_80

wilkuOp (offline)

11-04-2021 21:03:04

Opole
a któraś z Was zdecydowała się na panele winylowe?? Stoję przed remontem i szukam różnych inspiracji. Trafiłem właśnie na panele winylowe [link widoczny po zalogowaniu] takie szare i mi się mega spodobały. Stąd moje pytanie jak się sprawują podczas codziennego użytkowania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-11 21:04 przez wilkuOp.

dracenka (offline)

29-11-2022 13:56:13

Brzozowica
przy remoncie pozwole sobie wspomniec o wilgoci bo wiele osob o tym nie pamieta. sprawdzic wilgoc scian i ewentualnie je osuszyc, sa firmy jak ta [link widoczny po zalogowaniu] ktore sie tym zajmuja. jak nie zadbacie o suchosc pomieszczen to mimo remontu grzyb wyjdzie
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 75, Posty: 40098.