wybór przedszkola dla 3,5latka

Wysłane przez Anonimowy użytkownik 

Anonimowy użytkownik (offline)

19-04-2021 13:55:38

Dzień dobry,przymierzam się do wysłania mojego synka do przedszkola. Szukam profesjonalne [link widoczny po zalogowaniu] lub okolice. Liczę na waszą pomoc! Dzięki!

Celinna (offline)

17-12-2021 19:58:47

Parcele
Skoro jestes z Krakowa to polecam przedszkole itsw, moje dziecko chodzi do takiego tyle ze w warszawie. Rodzice ogólnie bardzo sobie chwalą te placówki, bo zawsze kadra jest profesjonalna, a dziecko ma zapewniony świetny rozwój. jest to przedszkole językowe i to, jak mój syn wystrzelił z angielskim to jest bajka po prostu. i ogólnie jest zadowolony, wesoły lubi chodzić do przedszkola, a dla rodzice to najlepsza rekomendacja.

hanulka88 (offline)

09-03-2022 10:54:49

Białystok
ja polecam przedszkola językowe. Dzieci już od małego mają kontakt z żywym językiem, sama miałam możliwość zajęć językowych w przedszkolu i wiem jak mi to ułatwiło naukę języka, to samo chcę dać swoim maluchom smiling smiley poza językiem jest dużo innych zalet, niesamowite podejście do dzieci, są zaopiekowane i zauważane, to cenne smiling smiley polecam szczególnie [link widoczny po zalogowaniu], więm, że mają punkty w wielu miastach więc sprawdźcie smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 53, Posty: 370.