Codzienne dylematy

Wysłane przez Inga35 

Inga35 (offline)

22-01-2020 20:29:42

Dominowo
Niestety musimy się rozstać z obecną nianią gdyż wyjeżdża na dłuższy okres czasu do pracy za granicę i czas zatrudnić nową osobę. Miałam już spotkanie z kilkoma paniami i jedna kandydatka bardzo przypadła mi do gustu. Mam jednak dylemat jak rozwiązać odbiór dziecka ze szkoły w momencie gdy porusza się ona autem. Obecna niania jeździła komunikacją miejską, a co z nianią, która jest mobilna? Należy zaopatrzyć ją w foteliki by zadbać o bezpieczeństwo dziecka w jej aucie czy narzucić jazdę transportem publicznym?

kropecka (offline)

24-01-2020 11:41:29

Warszawa
Albo wyposażysz nianię w fotelik, albo jakąś alternatywę (np. Smart Kid Belt). Pytanie czy sama masz samochód i potrzebujesz inwestować w fotelik. No i jak duże jest dziecko.

weronikalewandowska (offline)

25-01-2020 14:29:46

Poznań
Pewniejszy dojazd na pewno samochodem. Jak duże dziecko to może Smart Kid Belt? Ma całkiem niezłe opinie i w różnych testach niezależnych instytucji wypada bezpiecznie.

Liza123 (offline)

25-01-2020 21:31:46

Morzyca
Mnie też bardzo interesuje takie alternatywne rozwiązanie,bo mamy podobny problem.Coś słyszałam o tym urządzeniu,ale nie znam nikogo kto ma coś takiego,używa tego na codzień i mógłby mi powiedzieć czy na pewno warto to kupić

kropecka (offline)

27-01-2020 13:36:02

Warszawa
Cytuj
Liza123
Mnie też bardzo interesuje takie alternatywne rozwiązanie,bo mamy podobny problem.Coś słyszałam o tym urządzeniu,ale nie znam nikogo kto ma coś takiego,używa tego na codzień i mógłby mi powiedzieć czy na pewno warto to kupić

Rozwiązanie całkiem fajne. Innowacyjne podejście do tematu. Jak na razie widziałam trzy różne, niezależne testy, które mówią o dobrym działaniu tego pasa. Skoro różne instytucje badające są pewne tego rozwiązania i wyników jakie osiąga to raczej warto się nim zainteresować.

Vrukafa (offline)

31-01-2020 12:54:59

Poznań
ja gdy potrzebuje iść na badania korzystam z pomocy tej strony [link widoczny po zalogowaniu]

Dagma3 (offline)

26-02-2020 19:52:36

Dominowo
Cytuj
kropecka
Rozwiązanie całkiem fajne. Innowacyjne podejście do tematu. Jak na razie widziałam trzy różne, niezależne testy, które mówią o dobrym działaniu tego pasa. Skoro różne instytucje badające są pewne tego rozwiązania i wyników jakie osiąga to raczej warto się nim zainteresować.

W ostatnim niezależnym teście przeprowadzonym prze fundację Jestem Potrzebny adapter ten wypadł lepiej niż niektóre foteliki. Moim zdaniem to alternatywne rozwiązanie jest idealne no i cena zachwyca.

kropecka (offline)

20-07-2020 11:19:36

Warszawa
Cytuj
Dagma3
Rozwiązanie całkiem fajne. Innowacyjne podejście do tematu. Jak na razie widziałam trzy różne, niezależne testy, które mówią o dobrym działaniu tego pasa. Skoro różne instytucje badające są pewne tego rozwiązania i wyników jakie osiąga to raczej warto się nim zainteresować.

W ostatnim niezależnym teście przeprowadzonym prze fundację Jestem Potrzebny adapter ten wypadł lepiej niż niektóre foteliki. Moim zdaniem to alternatywne rozwiązanie jest idealne no i cena zachwyca.

Też tak myślę. Smart Kid Belt jest całkiem fajnym, mobilnym rozwiązaniem. I jak sobie czytam w internecie, to otrzymuje poza granicami kraju nawet nagrody. Na pewno w Japonii dostali nagrodę i jeszcze gdzieś. Poza granicami doceniają to rozwiązanie.

W3ntz (offline)

22-11-2021 22:16:03

Samo rozwiązanie jest ok, całkiem dobrze przemyślane. niestety mają przeciwko sobie wszystkich innych producentów. Im to się nie podoba. Niestety. jest o tym nawet artykuł na BRD24. Powiem, że dość szokujący. Warto poczytać.

Dagma3 (offline)

11-01-2022 21:10:20

Dominowo
Cytuj
W3ntz
Samo rozwiązanie jest ok, całkiem dobrze przemyślane. niestety mają przeciwko sobie wszystkich innych producentów. Im to się nie podoba. Niestety. jest o tym nawet artykuł na BRD24. Powiem, że dość szokujący. Warto poczytać.

Urządzenie jest mega i rozwiązuje wiele podbramkowych sytuacji. Moje dziecko ma je zawsze ze sobą w plecaku. Artykuł również czytałam i byłam zbulwersowana do czego można się osunąć by pokrzyżować plany wprowadzenia na rynek tak innowacyjnego urządzenia jak SKB. Życzę im powodzenia i dużo sił w stawianiu czoła swej konkurencji.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 53, Posty: 370.