kosmetyki na wypadające włosy – co sądzicie o produkcie Delpos

Wysłane przez fall_apart 

fall_apart (offline)

21-09-2021 10:52:29

Rakowiec
Cześć mamuśki grinning smiley Potrzebuję pomocy - po karmieniu mam problem z wypadaniem włosów. Już skończyłam karmić tak dodam! Sprawdziłam wyniki i są w porządku, ale biorę jeszcze witaminki, biorę żelazo bo tutaj był lekki niedobór, ale poza tym szukam jeszcze jakiś naturalnych dermokosmetyków. Przeszukałam trochę opinii o produktach i znalazłam zestaw Delpos. Widzę, że na ceneo są opinie o nim potwierdzone kupnem, ale może ktoś jest tutaj, kto może ze mną pogadać na temat tych produktów? Chcę wejść w dyskusję i zapytać się ile czas mniej więcej trzeba by widzieć efekt, jak to ma działać, czy naturalne składy potrafią też jakoś zadziałać na skalp i cebulki włosów. Będę wdzięczna za pomoc. smiling smiley

niehermatyczna (offline)

23-09-2021 13:48:44

Poznań
a czemu naturalne skladniki mialyby nie dzialac albo dzialac gorzej niz te pochodzenia syntetycznego? najwazniejsze jest jakie te skladnik aktywny ma dzialanie. sama dalpos nie mam ale patrzac na sklad to widze ze zarowno szmpon, plyn jak i odzywka maja bardzo dobrze rzeczy w srodku i co najwazniejsze na wysokich miejscach w inci. jak dla mnie to on wyglada bardzo obiecujaco.

haniakw (offline)

27-09-2021 19:13:21

Gliwice
Według mnie lepiej zainwestuj w [link widoczny po zalogowaniu] - moja mega sprawdzona marka jest [link widoczny po zalogowaniu] - mimo iz naturalna to działa jak specjalistyczny kosmetyk.

fall_apart (offline)

29-09-2021 14:31:56

Rakowiec
Kto co lubi. Koreańskie włosy mają nieco inną strukturę i grubość. Nie wiem czy to może później wpływać na działanie. @niehermatyczna a jeżeli chodzi o składniki naturalne to bardziej się zastanawiam, czy są ok bo też nie widziałam nigdzie co dokładnie się w tych znajduje. Widzę, ze sprawdzałaś je i mówisz, że składy są dobre. Gdzie dokładnie znalazłaś te składy? W sklepie gdzieś jest dostępny zestaw delpos? Poszłabym i sprawdziła wszystko grinning smiley

organa (offline)

15-10-2021 11:55:22

Kośno
na stronie oficjalnej produktu jest dostępne inci. dodałabym tutaj zdjęcia swoich kartoników, ale nie umiem tego zrobić. ogólnie wejdź na stronę delpos. a co do kupna to on jest dostępny jedynie online.

fall_apart (offline)

20-10-2021 15:07:05

Rakowiec
Znalazłam trochę tego, bo weszłam na tę stronę Delpos i widzę te INCI tak jak pisałaś. Pytanie tylko czy uważasz, ze serio jest on warty uwagi? Gdzie dokładnie go zakupiłaś? Po jakim czasie widziałaś poprawę? Jak dokładnie to używasz?

organa (offline)

26-10-2021 13:52:35

Kośno
jak dla mnie to on jest bawet bardzo warty uwagi jeżeli masz problem z wypadaniem włosów. zestaw delpos mi mocno pomógł ale zakup jest twoja własną decyzją. ja sama też szukałam o nim opinii np. na ceneo i tam też go zakupiłam a używam go tak jak podaje producent czyli:

szampon: na zwilżone ciepłą wodą włosy nanieść i delikatnie wmasować szampon, aż do uzyskania piany. pianę pozostawić na około 5 minut, a następnie dokładnie spłukać wodą. czynność powtórzyć.

maska: maskę nanieść na włosy umyte szamponem delpos przeciw wypadaniu włosów. Równomiernie rozprowadzić, wmasować we włosy. pozostawić na około 5 minut, następnie dokładnie spłukać ciepłą wodą.

płyn: przy pomocy pompki równomiernie nanieść płyn na suchą skórę głowy i pozostawić do wyschnięcia. należy stosować raz dziennie na noc.

mirae (offline)

17-12-2021 13:44:44

Zgierz
Tez mam Delpos i uwazam ze jest warty poznania. Mi po karmieniu bardzo pomogl zahamowac wypadanie wlosow.

haniakw (offline)

28-12-2021 13:43:36

Gliwice
Mi bardzo pomogła [link widoczny po zalogowaniu] - polecam Wam markę [link widoczny po zalogowaniu] - [link widoczny po zalogowaniu] działa cuda!!

dracenka (offline)

11-01-2022 17:32:16

Brzozowica
jesli wyniki sa ok i ze zdrowiem nie ma problemow zwlaszcza z tarczyca to polecam kerastase i szampon i odzywke
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 90, Posty: 1608.