Kremy na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell

Wysłane przez guucia 

guucia (offline)

26-06-2020 14:49:50

Szczecin
Piszę bi potrzebuję rady. Od długiego czasu mam problem z okolicą oczu a dokładniej z tym, że mam napuchnięte oczy. Nie wiem co mogę na daną chwilę więcej zrobić, a za chwilę mam ślub.. co prawda przełożony na wrzesień, ale chce wyglądać lepiej, bo wiadomo.. zdjęcia, film i tego typu sprawy. Nie chce iść na żadne zabiegi czy cokolwiek takiego bo i tak wszystkie przekładanki bardzo dużo kasy ponownie zabrały, więc muszę przyhamować. Myślę, że do połowy września jest opcja by się skóra poprawiła tylko pytanie jest takie: dział? Może znacie osoby albo sama nawet miałyście ten krem i orientujecie się czy warto zamawiać czy nie? Czekam na odpowiedzi.

sszczesliwaa (offline)

22-07-2020 11:25:40

Wieszyno
To chyba wszystko zależy od tego jak bardzo źle u Ciebie z tymi workami jest. U mnie się sprawdziło ale no ciężko mi powiedzieć czy też i u Ciebie tak działa. Jeżeli zaczniesz teraz to myślę, że jest dość spora szansa że Ci się poprawi. Na pewno skóra powinna być bardziej nawilżona i ujędrniona.. Ja bym Ci powiedziała, że warto spróbować na sobie zwłaszcza, że jest naturalny i naładowany dobrymi składnikami uśmiech

zielonooka (offline)

31-07-2020 15:37:02

Sopot
tez mam ten krem i mi sie dzialanie podoba
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5277, Posty: 1321187, Użytkownicy: 73086.
Ostatnio dołączył/a Natasza8620.

Statystyki tego forum
Wątki: 63, Posty: 1396.