Kremy na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell

Wysłane przez guucia 

guucia (offline)

26-06-2020 14:49:50

Szczecin
Piszę bi potrzebuję rady. Od długiego czasu mam problem z okolicą oczu a dokładniej z tym, że mam napuchnięte oczy. Nie wiem co mogę na daną chwilę więcej zrobić, a za chwilę mam ślub.. co prawda przełożony na wrzesień, ale chce wyglądać lepiej, bo wiadomo.. zdjęcia, film i tego typu sprawy. Nie chce iść na żadne zabiegi czy cokolwiek takiego bo i tak wszystkie przekładanki bardzo dużo kasy ponownie zabrały, więc muszę przyhamować. Myślę, że do połowy września jest opcja by się skóra poprawiła tylko pytanie jest takie: dział? Może znacie osoby albo sama nawet miałyście ten krem i orientujecie się czy warto zamawiać czy nie? Czekam na odpowiedzi.

sszczesliwaa (offline)

22-07-2020 11:25:40

Wieszyno
To chyba wszystko zależy od tego jak bardzo źle u Ciebie z tymi workami jest. U mnie się sprawdziło ale no ciężko mi powiedzieć czy też i u Ciebie tak działa. Jeżeli zaczniesz teraz to myślę, że jest dość spora szansa że Ci się poprawi. Na pewno skóra powinna być bardziej nawilżona i ujędrniona.. Ja bym Ci powiedziała, że warto spróbować na sobie zwłaszcza, że jest naturalny i naładowany dobrymi składnikami uśmiech

zielonooka (offline)

31-07-2020 15:37:02

Sopot
tez mam ten krem i mi sie dzialanie podoba

guucia (offline)

13-08-2020 11:01:47

Szczecin
A to sporo już tutaj jest! Nie spodziewałam się tego, by coś takiego jak ten właśnie garisell był już aż taki znany, heh. Jesteście w stanie powiedzieć mi dokładnie co tam jest w środku z takich bardziej składników, które działają na opuchnięcie i co jeszcze jest tam takiego NIETYPOWEGO, czegoś nieco INNEGO, a jest sprawdzone przez badania, że pomaga na worki pod oczami.

zielonooka (offline)

19-08-2020 08:40:31

Sopot
tak patrzac z inci i z tego co kojarze to masz tam takie rzeczy:

olej ze słodkich migdałów (Prunus Amygdalus Dulcis Oil)
skwalan (Squalane)
niacynamid (Niacinamide) – witamina B3
witamina C (Tetrahexyldecyl Ascorbate)
kofeina (Caffeine)
ekstrakt z arniki (Arnica Montana Flower Extract)
ekstrakt z drożdży (Yeast Extract)
ekstrakt z ruszczyka kolczastego (Ruscus Aculeatus Root Extract)
ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia Sinensis Leaf Extract)
olej śliwkowy (Prunus Domestica Kernel Oil)
bioferment z aceroli (Lactobacillus/Acerola Cherry Ferment)
olej z ogórka (Cucumis Sativus Seed Oil)
bisabolol (Bisabolol)
masło Shea (Butyrospermum Parkii Butter)
masło Cupuacu (Theobroma Grandiflorum Seed Butter)

co do badań naukowych na temat tych składników to najlepiej poszukać w necie jakiś artykułów, ale często gęsto one nie są po polsku. na pewno widzę o kawie "Arabica and Civet coffee extract based cosmetic formulas and its stability." masz jeszcze kompendium wiedzy o np. ogórku w "How to get rid of under eye bags" od Dr. Apratim Goel smiling smiley

sszczesliwaa (offline)

26-08-2020 12:11:23

Wieszyno
No jestem ciekawa jak to dokładnie wygląda już u guuci, bo czas mija i się też nie odzywa i pytanie czy się zdecyduje czy nie. No jestem ciekawa jak to u niej wygląda.

guucia (offline)

27-08-2020 09:37:19

Szczecin
Jestem tutaj ale czekałam na dostawę i od wczoraj jestem posiadaczką nowego kremu.. chodzi oczywiście o garisell haha. Nie potrafiłam tak już odwlekać sprawy, bo cały czas za mną on chodził i chodził i tylko odwlekałam to co nieuniknione czyli zakup haha. Jestem po dwóch aplikacjach czyt. wieczór i dzisiaj rano i jestem jak na razie zadowolona, bo nałożyłam na niego podkład i korektor, przypudrowałam pudrem ryżowym i widze że nic się złego nie dzieje. No i faktycznie niewiele go trzeba by posmarować worki. Na razie delikatna jest i miękka i zobaczymy co będzie dalej. W ogóle zdziwiłam się że nie ma on żadnego zapachu. Szkoda, ale może niektórzy nie mogą mieć nawet tego nakładać pod oczy jak coś ma substancje zapachowe. Zobaczymy jak to będzie dalej. Wam wszystkim tutaj dziękuję.

Chichiszka (offline)

31-08-2020 10:16:59

Warszawa
zainteresowalyscie mnie tym garisell eye bo mam obrzeki kolo oczu i tez bym cos sobie ponakladala

guucia (offline)

10-09-2020 14:19:20

Szczecin
Nie dziwię się, że zainteresowało. Bardzo dobrze.. Zakładałam wątek bo sama się zastanawiałam jaki on jest, a teraz sama się na niego skusiłam i jestem zadowolona, ale nadal jest to nie jakiś ogromny szmat czasu. Będę dalej obserwowała co się dzieje, ale.. jestem pozytywnie nastawiona na mazanie się nim.

Loranell (offline)

02-06-2022 22:56:36

Gdynia
ktoś tu jeszcze jest?
możecie mi pomóc?
szukam garisell eye do kupienia i widze kilka stron.
wiecie może czy tu są do kupienia prawdziwe kremy a nie podróbki?
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
moze znacie sie bardziej na tym internecie i wiecie gdzie warto kupic ten krem?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 90, Posty: 1608.