Problem nietrzymania moczu - pomocy!!

Wysłane przez niqiel 

niqiel (offline)

07-06-2019 21:02:54

Komarno
Czy też w czasie ciąży i po porodzie miałyście problem z nietrzymaniem moczu? Strasznie mi ten problem dokucza i nie wiem co mogę zrobić. Jakieś pomysły?

0LIVIA (offline)

10-06-2019 21:30:32

Gdynia
Porozmawiaj ze swoim ginekologiem ponieważ wysiłkowe nietrzymanie można leczyć. Właściwie wiele kobiet w ciąży i po porodzie ma z tym problem. Ja akurat tego nie doświadczyłam, ale moja siostra tak. Bała się publicznie wychodzić bo nie wiedziała czy nie popuści sad smiley

marynarka (offline)

12-06-2019 22:26:56

Tarnów
Wiesz co ja leczyłam się z wysiłkowego nietrzymania moczu w krakowskiej klinice vesuna. Zdecydowałam się na zabieg ThermiVa, która całkowicie rozwiązał mój problem. Za jakiś czas zabieg muszę powtórzyć, ale dla efektu warto!

niqiel (offline)

14-06-2019 21:44:57

Komarno
A czy zabieg jest bolesny? Bo tego boje się najbardziej i uziemienia na jakiś czas. Niestety przy małym dziecku nie mogę sobie na to pozwolić.

marynarka (offline)

20-06-2019 21:28:58

Tarnów
Moim zdaniem zabieg jest całkowicie bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Po zabiegu możesz wrócić to swoich codziennych obowiązków. Z resztą na blogu kliniki o której wcześniej wspomniałam możesz sobie poczytać artykuł na ten wysiłkowego nietrzymania moczu oraz ćwiczeń wspomogających. Oto i link: [link widoczny po zalogowaniu] .

KasiaKowal (offline)

08-07-2019 13:09:30

Wołominek
W pewnym wieku to się kobietom zdarza - trzeba z tym iść do ginekologa i po prostu pójść po poradę.
_______________________________________
[link widoczny po zalogowaniu]

polaczka (offline)

08-07-2019 22:27:12

Pszczyna
Cytuj
marynarka
Moim zdaniem zabieg jest całkowicie bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Po zabiegu możesz wrócić to swoich codziennych obowiązków. Z resztą na blogu kliniki o której wcześniej wspomniałam możesz sobie poczytać artykuł na ten wysiłkowego nietrzymania moczu oraz ćwiczeń wspomogających. Oto i link: [link widoczny po zalogowaniu] .
marynarka a w której filii się leczyłaś, bonarce czy dobrego pasterza?

marynarka (offline)

11-07-2019 22:28:53

Tarnów
Leczenie przeprowadzałam przy ulicy Dobrego Pasterza, aczkolwiek nie wiem czy w drugiej filii też mają ten zabieg w ofercie. Najlepiej zrobisz jak do nich zadzwonisz i się wtedy wszystkiego dowiesz.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561899, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 90, Posty: 1608.