Rozstępy po porodzie

Wysłane przez Tikaa122 

Tikaa122 (offline)

29-04-2019 09:38:10

Gdańsk
Cześć dziewczynysmiling smiley Możecie mi napisać jak sobie radzicie / radziłyście z rozstępami po ciąży? Macie jakieś domowe sposoby aby chociaż trochę się rozjaśniły?


Zobacz skuteczny krem na zmarszczki: [link widoczny po zalogowaniu]

julitka29 (offline)

30-04-2019 13:32:21

Olszyna
Osobiscie srednio wierze w powodzenie stosowania takich kosmetykow. To juz chyba lepiej odlozyc troche kasy i isc na zabiegi. Ja wlasnie tak zrobilam i chodzilam do Melitusa na laser FRAXEL. Rewelacyjny smiling smiley Przede wszystkim nie zaburza trybu dnia, bo mozna wrocic potem normalnie do pracy, zabieg nie jest za dlugi, a efekty to widzialam juz kilka dni pozniej.

Tikaa122 (offline)

09-07-2019 15:03:13

Gdańsk
Ja niestety na zabiegi nie mam pieniędzy.. Kupiłam zwykły krem na rozstępy i powiem szczerze, że widać jakieś malutkie efekty - pewnie dlatego, że zareagowałam szybko ;d


Zobacz skuteczny krem na zmarszczki: [link widoczny po zalogowaniu]

bylasobiemama (offline)

26-10-2019 14:10:08

Zakawie
oj mi po ciazy wyszly strasznie, bylam zalamana, stosowalam niby jakies mazidelka ale szczerze mowiac to nic to nie dalo... zdecydowalam sie na zabieg laserowy w katowicach w Dermedzie, rezultat bardzo zadowalajacy smiling smiley bez porownania

Korpap (offline)

27-10-2019 15:23:02

Września
ja stosuje kremy i inne medykamenty, ale chyba też pójdę na laserowe usunięcie prążków winking smiley

pomidorkowa (offline)

15-11-2019 21:43:08

Bydgoszcz
Tak sobie przypominam, że po pierwszej ciąży też jakoś powoli skóra doszła do siebie. Ale to też wymagało wprowadzenia odpowiedniej diety i duuuużej aktywnosci fizycznej. Tak czy inaczej po drugiej ciązy nie bylo już 'tak łatwo'. Kremy tez dawały marny efekt. Więc jeszcze przed powrotem do pracy z macierzyńskiego chodziłam na terapie plexrem do kliniki natura med. Z marszu wykluczyłam jakiekolwiek ingerujące w ciało skalpelem - zabiegi, wiec został wlasnie laser. Bezboleśnie i bez rekonalescencji

nattie (offline)

20-12-2019 21:58:40

Stary Chorzów
Usuwałam rozstępu po ciąży za pomocą lasera. Zabieg przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna i nie żałuje. Efekty jak dla mnie super, ale zawsze możesz sobie poczytać o tej metodzie: [link widoczny po zalogowaniu] . Mi kremy niestety nie pomagały, mimo wcierania ich regularnie w czasie ciąży.

Dorotka_M (offline)

06-02-2020 10:35:11

Warszawa
Całą ciążę, a także po porodzie używałam linii Mustela Maternite na rozstępy. Z genami się nie wygra - mam skłonność do rozstępów (już jako nastolatka miałam), ale zdecydowanie regularne stosowanie zmniejszyło ich widoczność, skóra była bardziej elastyczna i gładka. winking smiley W pierwszej ciąży stosowałam też bio-oil - też dawał niezłe efekty.

marlena09 (offline)

12-02-2020 13:37:27

Warszawa
A czy same przygotowujecie [link widoczny po zalogowaniu]?
Na pewno są one dużo bardziej eko i naturalne dla naszej cery.

Fizjo2707 (offline)

13-02-2020 19:04:27

Zbylitowska Góra
Cześć Dziewczyny smiling smiley
Jestem studentką fizjoterapii i piszę pracę magisterską na temat Stylu życia kobiet w ciąży i prosiłabym Was o pomoc poprzez poświęcenie kilku minutek i wypełnienie mojej ankiety smiling smiley Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

Link do ankiety: [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-02-13 19:05 przez Fizjo2707.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 90, Posty: 1608.