tatuaż czy warto sobie zrobić

Wysłane przez cristal 

cristal (offline)

23-07-2018 00:31:27

Hej, czy są tu mamusie z tatuażami?? Od zawsze marzył mi sie jakiś fajny wzorek na kostce czy łydce i tak się zastanawiam czy w wakacje sobie czegos nie zafundować. Co o tym sądzicie? Jestescie zadowolone z waszych tatuaży? smiling smiley

luizamisiak (offline)

25-07-2018 10:41:12

Nie mam tatuażu, ale mysle, ze to ciekawa ozdoba na ciele smiling smiley Jesli masz na oku jakis upatrzony motyw to czemu by nie zaszaleć winking smiley poszukaj dobrego salonu, zeby miec pewnosc, ze efekt bedzie ladny.

cocco (offline)

26-07-2018 18:06:03

Kraków
moim zdaniem tatuaż warto robić, ale nie kiedy chce się "jakiś" tylko ma się konkretny pomysł, najlepiej od lat. wtedy większa pewność, że się będzie przez lata podobał

julitka29 (offline)

07-08-2018 23:10:28

Olszyna
Zgadzam sie z przedmówczyniami winking smiley to musi byc dobrze przemyślana decyzja i profesjonalne studio. Osobiscie tez mi chodzi po glowie tatuaz, ale ciezko mi sie zdecydowac na konkretny wzor. Jak bedziesz miec wolny czas to przegladaj sobie fanpage np. Jah love tattoo studio ma fajną galerie realizacji smiling smiley

cristal (offline)

08-08-2018 00:12:45

Dzieki dziewczyny za podpowiedzi smiling smiley powoli przekonuje sie do zrobienia sobie tatuazu, chociaz nie wiem czy zdaze to zrobic w wakacje smiling smiley na razie rozgladam sie za wzorkiem, te fanpejdże to dobra opcja, juz co nieco sobie przeglądnęłam i jestem pod wrazeniem- niektore tatuaze potrafia wygladac jak dziela sztuki
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 90, Posty: 1608.