Jakie meble do nowego domu?

Wysłane przez kamyki_80 

kamyki_80 (offline)

06-03-2018 15:39:56

Wrocław
witajcie!
Mamy mały dylemat..
otóż, wykończyliśmy właśnie swój domek, niewielki bo 124mkw, jednak pochłonął nasze wszystkie oszczędności...
mamy już jednego maluszka (2 latka) i drugie w drodze.
Poszukujemy tanich sklepów, gdzie można wyposażyć (chociaż po części) dom, za niewielkie pieniądze...
Nie muszą być jakieś super mega solidne. Ważne by były tanie i można było przechować rzeczy dzieci i ugościć znajomych smiling smiley
(PS. Kuchnia i łazienka urządzone, zależy nam na sypialni - na ten moment maluchy beda spać z nami, oraz salonie)


kamyki_80

Magdakoma (offline)

06-03-2018 20:22:32

Grubale
Mi do głowy przychodzi ikea


KasienkaZOkienka (offline)

13-03-2018 14:45:05

Samborek
Ikea, albo jak Wam to nie przeszkadza, to poszukajcie na jakichś olx, może ktoś oddaje meble w bardzo dobrym stanie, zdarza się, że jak ludzie mają kasę, to zmieniają meble nawet co dwa lata, tak po prostu dla zmiany wystroju smiling smiley

LegalnaBlondynka (offline)

16-03-2018 17:42:25

Kraków
Zależy jakie, regały, stoliki z najniższej półki to akurat Ikea ma za grosze, ale ogólnie się zgadzam.

Babiloon (offline)

01-10-2018 15:08:05

Jastrzębie-Zdrój
Miałam podobną sytuację jak Ty. Zaczęłam szukać na różnych ogłoszeniach jakichś nowych mebli, różne licytacje itp. Ale też musiałam wiząć pożyczkę na 3 tysiące by wreszcie skończyć pokój dziecka. Może wydaje się że to nienajlepszy wybór, ale ile można robić remont? A wzięłam pożyczkę od kredyt1000 i teraz spokojnie spłacam w ratach, a wreszcie mogliśmy wprowadzić się do nowego domu.

anita80 (offline)

20-12-2018 20:21:48

Warszawa
My póki co planujemy wyremontować łazienkę i tak się rozglądam za płytkami.. Myślicie, że białe płytki ciężko utrzymać w czystości? W Tubądzinie znalazłam takie płytki, które bardzo mi się spodobały i zastanawiam się, czy je kupić czy nie. A może lepiej sprawdzą się płytki w szarościach? Teraz jest modny taki ala beton. Co myślicie?

Beatta (offline)

30-01-2019 10:44:20

Dwory Pierwsze
My mamy IKEA

kamyki_80 (offline)

06-02-2019 14:38:48

Wrocław
@anita80 My również mamy szare płytki prawie w całym domu! winking smiley
A jeśli będziesz szukać ciekawych i niedrogich mebli do łazienki to polecam zajrzeć tutaj: [link widoczny po zalogowaniu] sprawdzone! thumbs up


kamyki_80

Zatroskana_mama (offline)

07-03-2019 10:06:17

Bydgoszcz
Podczas urządzania dziecięcego pokoju warto również skupić się na doborze odpowiednich dodatków, które będą współgrać zarówno z naszymi meblami, jak i ogólnym wystrojem danej przestrzeni. W zeszłym tygodniu kupiłam mojej córuni piękne, białe łóżeczko, do którego dobrałam [link widoczny po zalogowaniu] - ta różowa, urocza świnka, to postać z kreskówki, za którą wprost przepada moja Izunia.

malinka2010 (offline)

27-05-2019 10:55:54

W nowym domu domu meble powinny być nowoczesne ale i funkcjonalne. Kuchnię mam robioną na wymiar przez wiór płyt z Wyszkowa i jest to kuchnia o jakiej zawsze marzyłam.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561869, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 90, Posty: 1608.