depilacja laserowa

Wysłane przez mameczka 

KarolaQu (offline)

23-11-2018 15:19:24

Bydgoszcz
Kilka miesięcy temu poddałam się laserowej depilacji, która świetnie się u mnie sprawdziła. Warto przy tym podkreślić, że zabieg ten jest w 100% bezpieczny dla naszego ciała, a efekty owej depilacji utrzymują się bardzo długo. [link widoczny po zalogowaniu] świetnie sprawdzi się zwłaszcza u kobiet,które mają delikatną, alergiczną skórę - nowoczesny laser IPL nie podrażni ciała i zapobiegnie wrastaniu włosków. Zabieg ten oferuje dziś większość salonów, pozytywne opinie na temat sprawdzonych gabinetów bez trudu znajdziesz w internecie. smiling smiley

Beatta (offline)

30-01-2019 10:46:02

Dwory Pierwsze
Nie ufam laserowi, siostrę poparzył. sad smiley

cristal (offline)

10-02-2019 21:19:41

Oj poparzenie po laserze to chyba kwestia nieumiejętnie wykonanego zabiegu. Dlatego lepiej chodzic do gabinetów, gdzie są lekarze, a nie kosmetyczki. Na laser chodzilam zeszłej zimy do Mediart Clinic. Trzy zabiegi i skora na lydkach jest niemal w 100% gladka smiling smiley To zdecydowanie duza wygoda latem, gdzie nie musze sie martwic o odrastajace wloski.

pomidorkowa (offline)

23-02-2019 15:34:53

Bydgoszcz
Załamałabym sie... jak poparzenie? Brzmi potwornie i zdecydowanie nie jest to kwestia samej metody, ale zdecydowanie umiejetnosci lekarza i dobrego sprzetu. Siostra z krakowa zaciagnela mnie do swojej kliniki dermed jak bylam u niej rok temu na wakacjach. Zmiescilam sie w 3 seriach. Maja dobry laser - jakis najnowszy podobno, ktory ogramicza liczbe laserow. Dodatkowo jest duzo bardziej "delikatny" dla skory
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 90, Posty: 1608.