DUKAJĄCE MAMUŚKI :play_with_child:

Wysłane przez Sympatyczna 

Sympatyczna (offline)

10-11-2010 18:21:10

monix - to normalne cały czas, ale warto się jednak postarać, przede wszystkim na początku, bo jak efekty na wadze będą, to później wiadomo, że opanowanie warte tego smiling smiley
napisz coś więcej - wzrost, waga, waga zamierzona smiling smiley albo suwaczek jakiś dietowy smiling smiley





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

sarahia (offline)

10-11-2010 20:00:36

Germany /Bc
monix witaj z nami !!! Nie lam sie napewno dasz rade! Tak to jest, ze musisz sie na poczatku niezle zawziasc i pozniej juz pojdzie...bo beda efekty widoczne! U mnie jak waga spada, to nawet nie mysle o zjedzeniu czegos ''zabronionego'' smiling smiley Napisz nam cos wiecej o sobie, jak wspomniala Kasia smiling smiley Piz jak tylko masz ocote! W grupie razniej i silniejsza wola od razu smiling smiley

a fruzi jak niebylo tak nie ma sad smiley Kobieto odezwij sie do nas...mam nadzieje, ze dalej dietujesz?





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ssylwia (offline)

11-11-2010 12:21:11

Kraków/Wieliczka
Ooo SYMPATYCZNA i SARAHIA mają dokładnie tyle samo zrzucone, 10.2 na dzień dzisiejszy. Gratki.


[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

11-11-2010 13:44:59

ssylwia - dzisiejsze ważenie i już mniej smiling smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

sarahia (offline)

11-11-2010 19:55:27

Germany /Bc
ssylwia spostrzegawcza...ja nawet nie zauwazylam smiling smiley No u mnie tez sie ruszylo...jupi...smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

fruzia (offline)

12-11-2010 11:02:27

dielheim/szczecin
witam...
nie odzywalam sie przez ost. tydz. bo zawiesilam dukana na ten czas,a wszystko przez pokusy,wiec stwierdzilam ,ze chyba dam sobie spokoj!!,no i wciagalam wszystko a w piatek gdy stanelam na wage,to sie przerazilam-prawie 2 kg.na +,no i w poniedzialek ten,zaczelam spowrotem dukana i juz w srode moja waga wrocila do normy a nawet 200g. spadlo!!wiec oto i jestem ,bo dalej juz dukanuje i normalnie nie wiem kiedy teraz przestane,bo zauwazylam ze bardzo mnie wciagnelo to bialkowe jedzenie,i mimo,ze je sobie odpuscilam to i tak w ciagu dnia jadlam placuszki z otreb czy serniczek!!
widze ze sympatyczna i sarahia ida leb w leb wagowo-tylko pozazdroscic!!!!



[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

12-11-2010 12:15:47

fruzia - naprawdę warto dla takich efektów - w końcu ja tylko dwa i pół miesiaca na diecie jestem, a zmiana w wyglądzie kolosalna, mówię Ci smiling smiley mnie pokusy nie omijają i niektórym ulegam, ale troszeczkę tylko i dukana porzucić nie zamierzam smiling smiley powodzenia smiling smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

fruzia (offline)

12-11-2010 15:54:01

dielheim/szczecin
prawda sympatyczna-ze warto,u Ciebie efekt widoczny i golym okiem,a u mnie tylko ja na wadze widze,bo jakos nie specjalnie ta tusza a raczej te moje oponki mi schodza!!no ale trzeba probowac i poczekac na efekty...
ja dzisiaj zrobilam ciasteczka czekoladowe..prosze prezentacja..tylko juz na fotkach zostaly bo juz je zjadlam....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

12-11-2010 17:32:56

Germany /Bc
Hallo.....o fruzia...super, ze jestes kobieto!!! Jakie fotki pyszne wrzucilas! Mniaaam....Nie martw sie dasz rade..kochane efekty widac dopiero ok miesiaca i to dobrego dukanowania!! Mi maz komplementa strzelil dopiero w dzien jak Wam fotke wrzucilam, ze widac golym okiem ze schudlam...a wczesniej to nic, tylko waga pokazywala ubytek...Takze w koncu u Ciebie te oponki sie zaczna zmniejszac! U mnei po boczkach juz prawie sladu nie ma...a byla to moja zmoraa....Takze to moj sukces i bardzo sie z tego ciesze...walcze dalej....az bede zadowolona z efektow smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monix (offline)

12-11-2010 17:44:21

Witajcie.
Dziękuję za miłe przyjęcie do grona dukających mamusiek, dzięki Waszym ciepłym słowom nie złamałam i dziś piąty dzień białkowania. No więc tak. Do diety zachęciła mnie figura koleżanki ( zrzucone 18 kilo). Zapytałam ją pewnego dnia co robiła, że tak schudła a ona powiedziała mi o diecie proteinowej. Jeśli chodzi o moje wymiary to mam 169 cm wzrostu i ważę obecnie 76 kg- niestety nie wiem jaka jest moja waga wyjściowa bo ważyłam się trzeciego dnia ale nie czuje abym przez te trzy dni schudła cokolwiek więc te 76 kilo traktuje jako wagę startową. Moja wymarzona waga to 56 kg ( tyle było kiedy byłam piękna i młoda;-)). Nie wiem czy uda mi się tyle schudnąć ale jeśli będzie na liczniku 62 kilo chociaż to myślę, że mnie to zadowoli. Póki co ( 5 dzień ) nie czuję w ogóle po sobie utraty wagi, a to mnie troszkę niepokoi bo ponoć w tej uderzeniowej fazie chudnie się sporo.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546520, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 77, Posty: 1374.