Nie mam ochoty na seks po porodzie

Wysłane przez mlodamama76 

mlodamama76 (offline)

21-04-2020 08:14:20

Od porodu mija już kilka miesięcy, a ja nadal mam problemy z osiągnięciem satysfakcji seksualnej - i zaczyna mi to coraz bardziej doskwierać. Zastanawiam się co z tym zrobić? Ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpwiedzieć co i jak?

iki (offline)

22-04-2020 09:29:35

Krzywiczki
Badałaś sobie może hormony? W wielu przypadkach brak ochoty u kobiety wynika własnie z nieodpowiedniego poziomu hormonów. Poza tym czy sytuacja była inna przed porodem? Rozmawiałaś z panią doktor?

Jeszcze jest możliwość tego,ze jesteś przemęczona. Przy dziecku jest masa roboty związanych z opieką przewijaniem. Jesli nie masz czasu dla siebie to nie masz również ochoty na seks Warto jest wtedy zrobić wolne , znaleźć czas na relaks , na odpoczynek. Wybrac się z mężem na wycieczkę. Tylko we dwoje. Ewentualnie wspomoc się suplementami na libido.

mlodamama76 (offline)

23-04-2020 09:36:53

Tak przed porodem wszystko układało sie dobrze. Hormony? Nie brałam żadnych - no prócz antykoncepcji, ale to kiedyś, jeszcze przed ciążą. Jeszcze z nikim się nie konsultowałam.

Suplementy na libido? Mozesz coś więcej na ten temat napisać?

iki (offline)

27-04-2020 09:31:27

Krzywiczki
Tak jasne, chodzi dokładnie o Female intensity. Istnieją oczywiście inne środki, ale wg mnie female intensity jest najlepszy na te sprawy. Jeżeli chodzi o skład to możesz zapoznać się z nim w sieci. Zresztą poczytaj sobie opinie, mnie właśnie te pozytywne opinie skłoniły do zakupu tabletek.
Jak działa - zwiększa siłę doznań, apetyt na seks. Powoduje że znowu odczuwasz przyjemność.

mlodamama76 (offline)

28-04-2020 09:45:03

Zamówiłam - trochę drogie... Mam nadzieję, ze sie nie rozczaruje. Jak dojdzie i sprawdzę - to bez wątpienia podzielę się opinią.

dracenka (offline)

13-12-2022 23:40:07

Brzozowica
Moze to problemy hormonalne? albo znudzenie?

szejkunia (offline)

17-12-2022 21:29:37

Bobrek
tez mysle ze to moze byc cos ze zdrowiem.. ale jesli nie to co na nude poradzic?

dracenka (offline)

27-12-2022 21:28:00

Brzozowica
hehe no ja to bym jakies zabaweczki wkrecila grinning smiley wibratory jajeczka nakladki wibrujace i inne takie grinning smiley sama zamawiam na [link widoczny po zalogowaniu] i uwielbiam nowosci
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 77, Posty: 1374.