Kawa - pijecie ?

Wysłane przez bobikl 

bobikl (offline)

22-10-2018 20:19:04

Śmiłowice
Uwielbiam kawę, zwłaszcza rano taką mocno espresso z odrobiną mleka, to mnie pobudza, a Wy ? Czy kawa w ogóle mocno podnosi cisnienie ?

makina (offline)

23-10-2018 13:25:45

Śmiłowice
Kawa pobudza, trochę tam ciśnienie podnosi. ja uwielbiam pić kawe, zwłaszcza rano jak wstanę, od razu po przebudzeniu. Ostatnio nawet zasmakowała mi kawa z mlekiem [link widoczny po zalogowaniu] a wcześniej piłam tylko czarną. Z mlekiem tak nie wypłukuje magnezu

mamas (offline)

29-10-2018 13:14:19

Józefów
Tak, piję kawę bo bardzo lubię, nawet przed chwilą skończyłam pić rozpuszczalną z mlekiem ale głównie to piję wodę, warszawską kranówkę która teraz jest bardzo lubiana i popularna

michachalina (offline)

29-10-2018 16:16:19

Poznań
Piję, nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia. Zamawiam na tej stronie kawę Vergnano Biologica [link widoczny po zalogowaniu]. Moim zdaniem nawet w ciąży można wypić tę 1 czy 2 kawy, jeżeli pijemy prawdziwą kawę z naturalnych ziaren.

LadyDaisyLaila (offline)

09-11-2018 23:35:42

Ja akuarat nie pijam kawy. Strasznie ciemniały mi po niej zęby przewracjący oczami Moja mama zawsze pijała kawę przez co sama zaczęłam w dość wczesnym wieku dziecko na huśtawce Staram się uczyć dzieciaki picia i jedzenia zdrowych rzeczy winking smiley

PoradniaDietetykNaWalizkach (offline)

16-11-2018 13:40:08

Piła
Ja również jestem wielką fanką kawy aczkolwiek pijam czarną smiling smiley Z tym podnoszeniem ciśnienia to sprawa jest bardzo indywidualna. Ostatnio nieco bardziej zainteresowałam się tematem, ponieważ przygotowywałam artykuł na temat [link widoczny po zalogowaniu]. Sprawa wygląda tak, że organizm osób, które regularnie piją kawę uodparnia się na jej działanie. W związku z tym kawa nie pobudza już tak bardzo, nie podnosi ciśnienia. Jednak można odwrócić tę sytuację odstawiając kawę na jakiś czas.

Jestem dietetykiem klinicznym specjalizującym się w żywieniu osób planujących dziecko oraz kobiet w ciąży. W pracy z pacjentem stawiam na proste i skuteczne rozwiązania oraz wzrost świadomości poprzez edukację! Znajdziesz mnie na [link widoczny po zalogowaniu]
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4861, Posty: 1174418, Użytkownicy: 71568.
Ostatnio dołączył/a gojda6.

Statystyki tego forum
Wątki: 42, Posty: 1070.