SIERPNIÓWECZKI 2014

Wysłane przez Kwiatuszek 

keisab (offline)

22-01-2015 13:47:06

Malgoshka - no mój ma dokładnie to samo! I też wszystko do buzi, ale też nic nie widać... I spałby tylko przy cycku... I u nas niestety viburcol nie działa, a taką nadzieję pokładałam w tych czopkach...
W dzień na chwilę pomaga mucha w mucholocie na YT winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

synke (offline)

22-01-2015 13:59:10

Mysłowice
bo to działa w lżejszych przypadkach, a teraz viburcol leży, przeszliśmy na p/bólowe sad smiley

są bez recepty


-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 13:59 przez synke.

altaya79 (offline)

22-01-2015 14:42:32

Rumia
Hej babki!
Nie bylo nas chwile i juz mamy zaleglosci. Nie pamietam zatem co ktora pisala...
U nas katar. W nocy wstaje zapodac smoka, ale ogolnie dziecie spi. Dalej ma swoj rytm tzn.noc zaczyna sie o 23h-00h i trwa do 11h z przerwa na mleko czyli miedzy 5h30a 7h... W pozo zatem. W dzien mlody spi przez ostatnich kilka dni okolo 2h-3h ciurem i pod wieczor godzinke ... Nie narzekam wiec, aczkolwiek czasami spi caly czas na rekach a wtedy dupa, bo nic nie moge porobic!
Starszy syn kolejny raz byl u psychologa dzis rano i super bylo, jakis lepszy dzien mial chyba. Ostatnimi czasy bylo ciezko z nim i mi sie juz nie chcialo mu tlumaczyc....a to niedobrze... Jak ja Cie Synke rozumiem z tym przedluzaniem przy myciu zebow czy robieniu czegokolwiek innego...pfff... Moj syn zawsze chce wygrac, wiec czasami mowie mu, ze ''ja na pewno lepiej umyje zeby'' albo ''ubiore sie szybciej nie on''....no a jak juz sam mu wygrac to chwale jaki to on nie jest zaje...fajny ze tak pieknie wszystko potrafi... No albo kusze bajka czy ksiazeczka w nagrode...a czasami niestety leca tez szlabany albo kat sie klania... Meczace to!
Mlodszy tez przeszedl do spacerowki bo gondola go w dupcie parzyla... Czyli tylko w chuscie smigal... A w spacerowie stal sie cud! Krzyczy jak go wkladam a jak juz jedzie to albo zwiedza albo spi! Supcio!
Mozecie mi podac linka do jakiegos fajnego,sprawdzonego inhalatora do tej soli fizjoligicznej? Kurde nie wiem co wybrac...

Magda, fajne to krzeselko fishera. Wyglada sensownie. Ja zamowilam moje juz dawno ale chyba o mnie zapomnieli! Wczoraj dzwonilam i niby juz ma ruszyc dostawa, mieli zadzwonic i potwierdzic a tu nadal cisza! A co do twej przyjaciolki to to co napisalas wydawalo mi sie trafne... Ze sala nie wiesz co jej napisac ale ze dla niej jestes i trzymasz kciuki za lepsza przyszlosc... Fakt ze ciaza pozamaciczna konczy sie wycieciem jajiwodow wiec mam nadzieje ze drugi ma nienaruszony i ze szybko zajdzie w ciaze

A teraz z niemilych ''sensacji''. Nie wiem czy slyszalyscie o tych atakach na tygodnik karykatur w Paryzu? W kazdym razie te wszystkie wydarzenia byly poprzedzone strzelanka do mlodego sportowca w celu sprawdzenia broni...no i okazalo sie ze to syn moich sasiadow z 4pietra! Dzis ich spotkalam i normalnie sie poplakalam tak mi ich szkoda... Pfffuuuu.... Te wierzace prosze o modlitwe w jego intencji, a te niewierzace o cieple mysli w jego kierunku....to tyle...

Zmykam do sprzatania... Znowu!


Altaya79

altaya79 (offline)

22-01-2015 14:45:48

Rumia
A! A co do FB, to ja nie posiadam...wiec mam nadzieje ze zostaniemy tutaj...


Altaya79



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 14:59 przez altaya79.

mama_28 (offline)

22-01-2015 17:16:55

Zielona Góra
jak nie urok to ...

pierw nerwy na ..
a teraz? postanowiłam wziąć się za sibei i w końcu chodzic na aeroba. wyszykowana, spakowana (dzwoniłam dziś rano czy sa miejsca by wejść bez karnetu) ide a tu mila Pani zza lady informuje mnie ze dzisiejsze zajecia odwołane yawning smiley

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

gdybym miała jakies fajne długie dresowki poszłabym pobiegać a tak dupa zimna, wracam do kapci ;o


________________________________

[link widoczny po zalogowaniu]

----------------- Dziecko to dar od Pana, to cząstka nieba na ziemi -----------------

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Stefka (offline)

22-01-2015 20:23:53

Xxx
Dziewczyny,ale mnie rozłożyło.czuję się paskudnie,ochydnie,koszmarnie!!smutnyGłowa mi pęka,czuję że to zatoki.Teraz już na pewno Zuźkę rozłoży.
Powinnam też pochwalić się nową umiejętnością mojego dziecka,nauczyła się drapać paznokciamiconfused smiley wcześniej tarła rączkami.Efekt tego taki,że szyja,dekolt,broda jest zdrapana na maksa,aż do krwi.oczywiście w tych miejscach jest znów najbardziej wysypana.
Padam na twarzprzewracjący oczami
Przepraszam,że tak tylko o sobie.


[link widoczny po zalogowaniu]

altaya79 (offline)

22-01-2015 21:18:41

Rumia
Sie dzis nalatalam! Teraz w koncu siedze z wyspanym maluchem. Spal od 11h30 do 15h, bo wtedy go obudzilam. Pozniej od 17h30 do 19h.. No i tym tes sie martwilam....hehe... Chcialam jeszcze dorzucic do poprzednich wpisow ze moj baczek lapie doslownie za wszystko, musze uwazac jak cholera... A z rzeczy ktore uwielbia robic(oczywiscie pod baczna kontrola) to zabawa gazetami i szeleszczacymi woreczkami. Juz mi lapie za telefon i pilota... A wez nie daj! Tak sie wkurza ze az krzyczy.... Ide go troche zabawic . pozdrowionka!


Altaya79



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 21:27 przez altaya79.

justynkapilch (offline)

23-01-2015 08:20:27

Skoczów
keisab nie bardzo kumam o co Ci chodzi z tym spaniem☺
synke kuruj się babeczko! I udanego balu dla małej !
malgoskhano mój też tak cudnie sypial na polu a teraz pospi góra 20minut i trzeba wracać do domu
altayaa tobie to nie za dobrze z tym spaniem małego? Ja nie pamiętam kiedy mój w dzień spał dłużej niż godzinę ☺


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

keisab (offline)

23-01-2015 08:55:52

Justynkapilch bo Twój post napisałaś po godzinie 19 że mały się budzi i się zastanawiałam czy mały już wykąpany itp śpi czy jeszcze śpi od dnia... winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

justynkapilch (offline)

23-01-2015 10:21:13

Skoczów
keisab aaa teraz rozumiem smiling smiley spał "od dnia" to taka jego ostatnia drzemka przed kapiela bo kąpie się o 20 a zasypia jak dobrze pojdzie ok 22 smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.