SIERPNIÓWECZKI 2014

Wysłane przez Kwiatuszek 

Magda29 (offline)

10-03-2014 19:53:01

Leśna laka
Cześć dziewczyny
Dawno mnie tu nie było. Jestem po pierwszym dniu nauk przedmałżeńskich. Muszę Wam powiedzieć, że mnie zatkało. Wyliczyłam z 80 osób w kościele. Jakiś 40 par. Cały kościół zajęty. Wszystkie ławki full wypas... smiling smiley Nie spodziewałam się takich tłumów. Pierwsze spotkanie było z księdzem i nie trwało 2 godzin tylko 1 godzinę. Heh smiling smiley ku radości zebranych. Troszkę nudno, ale może w następną sobotę będzie ciekawiej, bo teraz jakaś Pani będzie nas "nauczać". smiling smiley

Myślałam jeszcze, żeby zaliczyć poradnie przedmałżeńską. U nas są 3 spotkania. Tylko nie wiem czy mogę to zrobić już teraz czy trzeba zrobić krótko przed ślubem? Heh smiling smiley zastanawiałam się jeszcze nad przerobieniem tematu w ramach tej poradni z naturalnych metod planowania rodziny skoro już jestem w ciąży, bo jak wiecie trzeba sobie robić te pomiary temperatury przez jakiś czas a ja tu nie jestem najlepszym przykładem heh smiling smiley do ich robienia.

Pogoda dzisiaj piękna a ja znowu jestem przeziębiona. Dzisiaj drugi dzień i druga rolka papieru toaletowego taka jestem zasmarkana. Łapie jak gąbka wszelkie zarazki.


[link widoczny po zalogowaniu]

Atana (offline)

10-03-2014 21:05:52

Kraków
Magda - to jest właśnie taka hipokryzja tych nauk przedmałżeńskich smiling smiley Co druga dziewczyna w ciąży ale wypada udawać niemalże dziewice niepokalane smiling smiley Kiedyś było wogóle tak, że do bieli miały prawo właśnie dziewice, nie-dziewice brały ślub w odcieniach błękitu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

justynkapilch (offline)

11-03-2014 11:18:53

Skoczów
Hej dziewczyny smiling smiley

Wczoraj miałam wizytę maluch rośnie jak na drożdżach smiling smiley jest zdrowy i bardzo ruchliwy Pani doktor nie mogła złapać jego serducha bo się tak wiercił smiling smiley co do mojego bólu po lewej stronie brzucha to mnie pobadała i stwierdziła że to podrażnione jelita, ale za kilka dni powinno ustąpić jeżeli nie będę jadła ciężkostrawnych posiłków.

Zamówiłam wczoraj spodnie ciążowe i dzisiaj już mi przyszły! są świetne jaka ulga nie wiem po co ja się tak długo męczyłam ze zwykłymi ciuchami jak te spodnie są tak wygodne smiling smiley

Pogoda iście wiosenna więc trzeba wybrać się na spacerek trochę pokołysać dzidziusia smiling smiley i trochę uspokoić nerwy na mojego męża bo mnie tak wkurzył wczoraj że aż chyba się we mnie zagotowało... Nie było mnie w domu od niedzieli, wczoraj wieczorem przyjechałam a tu w domu tak brudno, nic nie pozmywane, wszędzie jego ciuchy normalnie ryczeć mi się chciało jak to zobaczyłam bo oczywiście dzisiaj ja muszę to wszystko ogarnąć... ale już się szykuję na rozmowę z nim bo tak dalej być nie może...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mama2raz (offline)

11-03-2014 14:03:53

Łódź
Ade_1984, za Twoją namową (sposób na nudę) zaczęłam robić sweterek dla mojej córeczki, i przymierzam się jeszcze do zrobienia kurczaczka i króliczka z wełny na święta smiling smiley bardzo intrygują mnie też te kosze z papieru, masz może namiary na jakąś fajną stronkę, gdzie wszystko będzie bardzo łopatologicznie wytłumaczone jak w ogóle zacząć robić taki kosz? Już widzę kilka miejsc w naszym mieszkanku na takie kosze smiling smiley
Jeśli masz jeszcze jakieś fajne pomysły dot. rękodzieła to ja jestem jak najbardziej zainteresowana smiling smiley

Lili7, powodzenia na egzaminach smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kruszynka90 (offline)

11-03-2014 14:17:29

lili7 Hej ale jesteś zabiegana.. winking smiley a u mnie takie nudy..

Magda29 Cierpliwości na tych naukach musisz mieć trochę..winking smiley My trafiliśmy księdza bo pow. że nie będzie gadał o życiu małżeńskim bo on nie wie jak to jest i nie chce wiedzieć..winking smiley a jeśli chodzi o poradnie to możesz teraz iść od razu.. a jak zobaczą że jesteś w ciąży to nie będziesz musiała tego robić i na pewno nie będziesz musiała chodzić 3 razy prawdopodobnie tylko Ci powiedzą jak to obliczać żebyś wiedziała przy następnym dziecku i podpiszą Ci ten papierek na pierwszej wizycie nio może na drugiej ale wątpie że będziesz musiała chodzić 3 razy.. Nam facet podpisał na drugim spotkaniu chodz w ciąży nie byłam w dużych miastach chyba nie chcą tak podpisywać..winking smiley

justynkapilch Masz racje ustaw go..winking smiley ja chodze po domu w leginsach a tak to albo w jakiejś sukience albo w dresach winking smiley bo jeansy już mnie cisną po pęcherzu winking smiley A wiesz cio będziesz miała czy nie chcesz wiedzieć..??

Dzisiaj byłam zrobić badania winking smiley Pochodziłam sobie po sklepach kupiłam już jakieś ciuszki maleństwu.. Ale tylko kilka bo w pon mam wizyte i zobaczymy czy potwierdzi że chłopaka będziemy mieć winking smiley
Zrobiłam obiad, byłam już na małym spacerku.. Mąż mój ma stawek z rybami jest tam ślicznie rybki pływają i ławeczka jest więc byłam sobie tam posiedzieć winking smiley


Czekamy na Ciebie Maleństwo ;* [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

mama2raz (offline)

11-03-2014 14:23:20

Łódź
O przypomniało mi się ... kruszynka, a co za zapiekankę robiłaś? Moje za zwyczaj są takie nudne ... Jak masz chwilkę, to podeślij przepis, szukam inspiracji na obiad smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ade_1984 (offline)

11-03-2014 14:40:32

Wrocław
mama2raz - hehe, cieszę się, że Cię zainspirowałam smiling smiley Jeśli chodzi o wiklinę papierową, jest to super proste. Tutaj daję linki do kilku tutoriali: [link widoczny po zalogowaniu], [link widoczny po zalogowaniu]. Ja przyznam, że improwizuję - sama wymyślam kształty. Tak naprawdę można w ten sam sposób zrobić podkładki pod kubki, tace, nawet torebki smiling smiley Kolor zależy od tego, co jest Ci potrzebne. Można gotowy kosz przemalować bejcą do drewna i wygląda jak wiklinowy, można kupić farbę w sprayu i osiągnąć każdy wymarzony odcień. Jak chcesz zobaczyć, co ja zrobiłam, zerknij na ten podany przeze mnie wcześniej blog (http://tulipanowiec.blogspot.com/2013/02/wiklina-papierowa-koszyki.html). Tam, oprócz różnych inspiracji na inne "robótki" znajdziesz w poście o koszach z wikliny papierowej zdjęcie moich koszy (nie jestem autorką tego bloga, ale czasem coś mojego też tam się pojawia smiling smiley moje to te, które zrobione są przez "siostrę mako" ).
justynkapilch - ja też zachwyciłam się wygodą spodni ciążowych! zwykłe spodnie w większości wylądowały już na dnie szafy. Może jeszcze się w nie mieszczę, ale po co się gnieść? No, ale póki świeci słońce noszę sukienki - dzięki temu czuję się jakoś tak jeszcze bardziej wiosennie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

justynkapilch (offline)

11-03-2014 14:41:25

Skoczów
Właśnie mnie też zaintrygowały te kosze więc przyłączam się do prośby o stronkę smiling smiley

kruszynka nie chcemy wiedzieć smiling smiley ale większość mówi mi że chłopak bo wypiękniałam w ciąży a inni że dziewczynka bo coś tam coś tam a ja zawsze odpowiadam, że ja rendgenu w oczach nie mam i nie wiem co będzie smiling smiley po domu to ja też w dresie albo leginsach ale na jakieś wyjścia mi brakowało spodni bo tak jak i ciebie ciśnie mnie wszystko w pęcherz i mam wrażenie że ugniata mi tam dzidzie smiling smiley i dawaj ten przepis na zapiekankę bo mi smaka narobiłaś grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ade_1984 (offline)

11-03-2014 14:41:43

Wrocław
i jeszcze jedno
kruszynka90 - jak ja Ci zazdroszczę tego stawu!!! a jakie rybki tam macie?


[link widoczny po zalogowaniu]

mama2raz (offline)

11-03-2014 15:03:50

Łódź
Ade_1984, kosze rewelacyjne smiling smiley te oferowane w sklepach, to się chowają w porównaniu do Waszch. Już zamówiłam u męża Gazetę Wyborczą, a i chyba zaraz zrobię porządek z gazetkami walającymi się na skrzynkach na listy na naszej klatce, jak mała pójdzie spać biorę się za skręcanie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546530, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.