Grudzień 2013 BISdziecko z grzechotką

Wysłane przez Elizabet1204 

Elizabet1204 (offline)

01-01-2014 14:26:16

Ja orzechy lubie, chipsy za to skubłam od córki, choć nie się czym chwalić bo to nie zdroweprzewracjący oczami


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

01-01-2014 14:27:04

Kraków

Elizabet1204 (offline)

01-01-2014 14:27:12

Cytuj
anasir
Ja dzisiaj pierwszy dzień zaczęłam jeść bo tak to w ogólnie nie miałam apetytu, ale to przez humor chyba.
A jecie słodycze?
Bo ja jem wszystko normalnie, z wyjątkiem kapusty u grochu to nie ograniczam nic.
tak tylko spokojnie z czekoladą bo młody może zatwardzenie dostaćMr. Greenja jem białą czekolade i to dużo, a Kaja kupska wali dalej jak widziradość
ponoć to chodzi o kakao oooo sms od Insoni przyszedłradość
dlategp zaspokajam się białą czekoladągrinning smiley

O to czekamy na wieści..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

01-01-2014 14:33:32

Kraków
HEJ!!!!!MAM NADZIEJE ŻE PORANEK W NOWYM ROKU UDANYradość
JESTEM Z MOIM SZKRABEM MAM GO W RAMIONACH I KARMIŁAM GO 10ML MLECZKAMr. Green
WCZORAJ ZROBIŁ KUPKE I DZIŚ RANO TEŻdziecko skaczące po kanapieDZIŚ RANO TO NAWET MOGŁAM GO PRZEBRAĆradość
WIEM BRZMI TO MOŻE JAK GŁUPOTA ALE DLA MNIE POWÓD DO NIEOPISANEJ RADOŚCIMr. Green
NAJPIĘKNIEJSZY PREZENT NOWOROCZNY JAKI MOGŁAM DOSTAĆradośćCIESZE SIĘ CHWILĄ ALE TEŻ UMIERAM ZE STRACHU PRZED DIAGNOZĄ :neutral:
NARAZIE NIC NIE WIADOMO A JA DNIAMI I NOCAMI MODLE SIIĘ O TO ŻEBY SYNEK NIE MIAŁ MUKOWISCYDOZY:neutral:

ZŁÓŻ PROSZĘ DZIEWCZYNOM WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU DUŻO ZDROWIA I MIŁOŚCI DLA ICH RODZIN NIECH ZAWSZE BĘDĄ DLA SIEBIE WSPARCIEMbuziak od dziecka


WIĘC TEGO WAM ŻYCZEMr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

01-01-2014 14:34:31

Kraków

Justyszak (offline)

01-01-2014 14:35:05

A do mnie miała kumpela z córeczkami wpaść o 14, ale coś ich nie ma :/ Potem mają przyjść teście, mogliby wałówkę przynieść grinning smiley Bo mi na dziś pieczeń została tylko.

Co do apetytu, to ja mam o wieeeele mniejszy niż pod koniec ciąży (wrzucałam w siebie mnóstwo jedzenia, praktycznie bez przerw między posiłkami). Teraz od rana banan, jabłko i 2 kanapki. Ale to chyba fizjologia, bo mi zostało 10 kg na plusie w stosunku do wagi sprzed ciąży. W sumie nie wiem czemu jest mnie aż tyle, bo nie wyglądam. CHYBA grinning smiley

Asia tak mi przyszło do głowy, że może Ci łatwo leci z piersi, to Witek nie musi się tak napompować. Druga sprawa, że nawet kilka ruchów szczęki, przerwa techniczna 10-15s i znowu parę ruchów to się też liczy jako efektywne ssanie, dziecko wtedy je, mimo że wygląda jakby ściemniało winking smiley

Takie eleganckie ściąganie do flaczka za jednym podejściem w 15 minut to niby po paru tygodniach dopiero. Czekam z utęsknieniem na ten moment, bo u nas każde karmienie oprócz nocnego jest w 2-3 ratach, a i tak do końca cyc nie jest opróżniany. No ale piersi jak kamienie też nie mam, trzeba się więc cieszyć.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

01-01-2014 14:59:08

Świetne wieścihot smiley
Super, i żadne głupoty, to piękne co Insonia pisze, przepełnione miłościąsmiling smiley Cudowniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

01-01-2014 15:02:33

Kraków
Cytuj
Elizabet1204
Świetne wieścihot smiley
Super, i żadne głupoty, to piękne co Insonia pisze, przepełnione miłościąsmiling smiley Cudowniesmiling smiley
też jej tak napisałamMr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

01-01-2014 15:06:00

Kraków
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546520, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.