Grudzień 2013 BISdziecko z grzechotką

Wysłane przez Elizabet1204 

anasir (offline)

31-12-2013 20:27:15

Kraków
Upiekłam piernika sałatka jest i jajka w majonezie Mr. Greeni ciasteczka i napoje i moge siedzieć Zosia ogląda tvn i biegnie do perfektuLOL


[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

31-12-2013 20:29:18

No więc właśnie Eli, nie raz ktoś z personelu jeszcze głupich schiz narobi bez sensu..


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-31 20:31 przez Justyszak.

Justyszak (offline)

31-12-2013 20:30:51

Cytuj
monteblack
Nie nie nie,jak 11 dnia w końcu sama urodziłam naturalnie i starczylo uporu to i karmic będę normalnie!!!
Tylko czasem rece mi już opadają-dosłownie! i musze sobie poplakac,ze ze mnie taka matka ze wykarmić malolatka nie umiemwinking smiley
Pospalam troszkę to i swiat od razu inny.No mam taka melodie do spania,ze masakra...
Mój malutek spi od spacerku.
Mi moja polozna pozwolila nawet na cytruska (spytałam zapobiegawczo o kiwi,ze wzg na problemy kibelkowo-hemoridalne).Tylko kazala nie laczyc z innymi owocami,nie więcej niż 2 na raz.Wiec jem 2 mandarynki,albo 2 kiwi...
Najgorzej ominąć mi wyroby z wędzarni,wlasnej robotki...Zjadlam w Swieta plasterek cienki szynki i polędwicy...A tak w ogole tak jak pisałam,moglabym nie jesc...Co do mnie grubasa jest kompletnie niepodobne...
Zupy tylko zajadam ze smakiem,moze dlatego,ze w szpitalu przez 2 tyg nie tknelam tych lur co dawaligrinning smiley

Monte muszę przyznać (po raz któryś z resztą), że naprawdę masz jaja smileys with beer


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

31-12-2013 20:39:30

Aga laktatora używaj jak Cię już piersi wręcz bolą, do pierwszej ulgi. Bo on pobudza laktację nawet jak trochę tylko go używasz. Niestety chyba nikt nie wymyślił nic na natychmiastowe wygaszenie laktacji... Rozumiem, że masz serdecznie dosyć, ale nawet i te problemy kiedyś miną, nawet pewnie całkiem szybko.

A Tobi by się nie dał namówić na dodatkowe posiłki w zastępstwie laktatora? Bo to by było chyba najkorzystniej..


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

31-12-2013 20:41:40

UUUUUuuuuu.... no serniczka to nie zdobędę, a upiec nie mam za czego, ale jaja lecę wstawić the finger smiley

Ciekawe co u Insonii i Olka.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

31-12-2013 21:01:08

Ostrzeszów
Ewulka mam linomag i własnie dzis mu posmarowałam już. Mam nadzieję, że to własnie trądzik a nie AZS jak tutaj koleżanka sugerowała ;/ mam co prawda emolienty do skóry atopowej i suchej i w tym go kąpie i również smaruje.

Eh dziewczyny...
Ale jak by tego było to mam teraz dla odmiany problem ze sobą... Mianowicie krocze goiło mi sie bardzo ładnie nic mnie juz nie bolało aż do dziś... w miejscu nacięcia zrobił mi sie biały jakby pęcherz i cholernie boli jak siadam czy dotykam.. I tu pytanie do tych ktore byly nacinane: Mialyscie moze cos podobnego? albo wiecie co to może byc? Bo nie wiem czy powinnam zacząć się martwić...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-31 21:15 przez Na_Tayla.

Elizabet1204 (offline)

31-12-2013 21:04:01

Cytuj
anasir
Upiekłam piernika sałatka jest i jajka w majonezie Mr. Greeni ciasteczka i napoje i moge siedzieć Zosia ogląda tvn i biegnie do perfektuLOL
Kaja od 17 nie śpiwielkie oczy Na Nowy Rok czekaLOL


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

31-12-2013 21:05:58

anasir (offline)

31-12-2013 21:12:55

Kraków
Cytuj
Justyszak
Nie nie nie,jak 11 dnia w końcu sama urodziłam naturalnie i starczylo uporu to i karmic będę normalnie!!!
Tylko czasem rece mi już opadają-dosłownie! i musze sobie poplakac,ze ze mnie taka matka ze wykarmić malolatka nie umiemwinking smiley
Pospalam troszkę to i swiat od razu inny.No mam taka melodie do spania,ze masakra...
Mój malutek spi od spacerku.
Mi moja polozna pozwolila nawet na cytruska (spytałam zapobiegawczo o kiwi,ze wzg na problemy kibelkowo-hemoridalne).Tylko kazala nie laczyc z innymi owocami,nie więcej niż 2 na raz.Wiec jem 2 mandarynki,albo 2 kiwi...
Najgorzej ominąć mi wyroby z wędzarni,wlasnej robotki...Zjadlam w Swieta plasterek cienki szynki i polędwicy...A tak w ogole tak jak pisałam,moglabym nie jesc...Co do mnie grubasa jest kompletnie niepodobne...
Zupy tylko zajadam ze smakiem,moze dlatego,ze w szpitalu przez 2 tyg nie tknelam tych lur co dawaligrinning smiley

Monte muszę przyznać (po raz któryś z resztą), że naprawdę masz jaja smileys with beer

LOLzarąbisty tekstMr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

31-12-2013 21:13:55

Kraków
Cytuj
Elizabet1204
A ja na jajka w majonezie nie wpadłamprzewracjący oczami
Ale pizza pyszna byłagrinning smiley
\


i jadłąś już pieczarki:e_wink:


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546530, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.