Grudzień 2013 BISdziecko z grzechotką

Wysłane przez Elizabet1204 

Asia_T88 (offline)

21-03-2014 20:59:22

Kraków
Monte oczywiście że każde dziecko jest inne, gdyby każde dziecko zasypiało ładnie na noc nie śpiąc od 15 to było by coś dziwnego. Nie da się tak zaprogramować każdego. A jak zaśnie to wiadomo że nie wybudzisz. Mi zawsze szedł spać o 19 a dzisiaj padł o 18 na godzine i się obudził. Tak jak dorosły raz ma tak a raz inaczej.


[link widoczny po zalogowaniu]

beti_cz (offline)

21-03-2014 21:00:52

Wrocław
Cytuj
Aninka
Nie wiem jak u Ciebie ale u nas dziś mega ciepło było bo aż 17 stopni wiec młodego ubrałam praktycznie w jedną warstwe plus bezrękawnik bo mam we wózku becik także nie ma sensu mi go cieplej ubierać ale tak mysle ze przy takim temperaturach wiosna nadejdzie to ten wkład bedę musiała już wyciagnąc i chyba podusia i sam kocyk co myślicie?

ja moją wczoraj ubrałam body kr rękaw+tunika+legginsy bawełniane+skarpetki+bluza(nieocieplana, jednowarstwowa) do gondoli, jak usnęła to tylko przykryłam jedną warstwą kocyka i tyle. a i tak wydaje mi się, że jej za ciepło było. dzisiaj tylko body dł rękaw + bluza no i coś na doopkę
ale wczorajwidziałam myślałam, że podejdę do baby i jej coś powiem....idzie sobie taka gwiazda w bluzeczce z rękawem 3/4 a dzieciak w gondoli, przykryty tą osłonką niemal pod samą budkę, do tego w śpiworze wełnianym! pewniejeszcze w kombinezon wsadzony....a pod wózkiem w koszyku taki gruby różowy kocyk. no ja tego pojąć nie mogę, wsadziłabym tą babę tam do środka i kazała siedzieć 2h

hm... wczoraj to jeszcze u nas nie było bardzo gorąco i wiatr zimny, ale już się dziwiłam jak niektórzy poubierani, no i te biedne dzieci.... ale dzisiaj to stwierdziłam że większość ludzi nie zauważyła zmiany pogody winking smiley 21 stopni w cieniu było jak wychodziłam do lekarza a ludzie poubierani w kurtki z futrzakiem, szaliki i czapki, a biedne dzieci tak jak piszesz sad smiley


OLA
[link widoczny po zalogowaniu]

WERONIKA

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Asia_T88 (offline)

21-03-2014 21:01:59

Kraków
Dzisiaj nocki nie prześpie... Wituś poszedł spać ładnie i nagle słysze taki przeraźliwy płacz, tak się okropnie zanosił jak nigdy. Wyjełam go szybciutko i najpierw myslałam że ma jakiś skurcz szyi bo spał na plechach i miał głowke w lewo i jak go podniosłam do pionu to też na lewo i nie mogłam mu przełożyć jej. Położyłam go i zaczełam masować brzuszek i zaczeło mu przechodzić. Masowało go długo i dałam espumisan i zasnął. Matko jak płakałam potem.. coś okropnego. Tak strasznie płakał, tak się bałam że coś mu jest.


[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

21-03-2014 21:02:42

Białystok
No i mój już się naspalgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Blondyna25 (offline)

21-03-2014 21:02:51

Bydgoszcz
Dziewuszki witajcie słuchajcie ja nie wiem co się z Lenką dzieje, ale od wczoraj to bardzo malutko śpi w ciągu dnia aż jestem w szokku. Słuchajcie wczorj w ciągu caałego dnia spała tylko 2 godz 30 min, a dzisiaj tylko 2 godz na spacerku. A w domu jak miałam ją położyć i miała spać to nawet na chwilę nie zasnęła podnosiła cały czas główkę ćwiczyła coś. Wiecie dziewczyny o co chodzi??Moja mała dopiero teraz usnęła na noc już i przed 23 dam jej mleczka na śpiąco i wypije i będzie spała dalej mam nadzieję, że się nie obudzi, bo naprawdę była zmęczona, a ja sama dzisiaj na nockę.

Asia_T88 (offline)

21-03-2014 21:03:20

Kraków
Cytuj
beti_cz
Nie wiem jak u Ciebie ale u nas dziś mega ciepło było bo aż 17 stopni wiec młodego ubrałam praktycznie w jedną warstwe plus bezrękawnik bo mam we wózku becik także nie ma sensu mi go cieplej ubierać ale tak mysle ze przy takim temperaturach wiosna nadejdzie to ten wkład bedę musiała już wyciagnąc i chyba podusia i sam kocyk co myślicie?

ja moją wczoraj ubrałam body kr rękaw+tunika+legginsy bawełniane+skarpetki+bluza(nieocieplana, jednowarstwowa) do gondoli, jak usnęła to tylko przykryłam jedną warstwą kocyka i tyle. a i tak wydaje mi się, że jej za ciepło było. dzisiaj tylko body dł rękaw + bluza no i coś na doopkę
ale wczorajwidziałam myślałam, że podejdę do baby i jej coś powiem....idzie sobie taka gwiazda w bluzeczce z rękawem 3/4 a dzieciak w gondoli, przykryty tą osłonką niemal pod samą budkę, do tego w śpiworze wełnianym! pewniejeszcze w kombinezon wsadzony....a pod wózkiem w koszyku taki gruby różowy kocyk. no ja tego pojąć nie mogę, wsadziłabym tą babę tam do środka i kazała siedzieć 2h

hm... wczoraj to jeszcze u nas nie było bardzo gorąco i wiatr zimny, ale już się dziwiłam jak niektórzy poubierani, no i te biedne dzieci.... ale dzisiaj to stwierdziłam że większość ludzi nie zauważyła zmiany pogody winking smiley 21 stopni w cieniu było jak wychodziłam do lekarza a ludzie poubierani w kurtki z futrzakiem, szaliki i czapki, a biedne dzieci tak jak piszesz sad smiley

Dokładnie ale najgorsze jest to jak rodzice są ubrani w koszulki tylko a dziecko ubrane jak na sybir.


[link widoczny po zalogowaniu]

Asia_T88 (offline)

21-03-2014 21:05:20

Kraków
Blondyna taki okres może ma. Mój tez jest od dwóch dni jakiś inny w ciągu dnia. Zawsze spał a teraz nie sypia za bardzo w dzień a jak go kłade bo jest śpiący to płacze a potem jest marudny strasznie ;/ Oby im przeszło


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

21-03-2014 21:07:15

U nas przez pierwsze 3 miesiące było tak, ze Kaja spała od 14 do 18 nawet , lub 13-17, choc zdażało się, że ok. 16 sie wybudzała, zjadła i dalej spała a teraz juz się pozmieniało...tez przewaznie na spacerze ok. 14 zasypia...ale pospi godzinkę a potem zasypia jeszcze raz na godzinke czy 2, czasem zasnie dopiero o 18...i co mam nie pozwolic? To mi się zapłacze do kąpieli...A wieczorem wiekszych problemów z zaśnieciem nie bylo do tej pory, tylko raz o 23 poszła spac dopierowinking smiley

Blondii- oby Oli przeszłobuziak od dziecka

Kaja dziś lepszy dzień z jedzeniem miała, dziś pięknie jadła, ale za to pierwszy raz nie było kupki...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

beti_cz (offline)

21-03-2014 21:07:17

Wrocław
Cytuj
Na_Tayla
apropo pogody i ubierania to się wkurzylam na maxa ;] u nas pięknie 23 st ale wiatr i myślę jak ubrac malego więc body, spodenki i w cienki kombinezon na to tylko budka oslonka bo wieje, wyszłam na dwór oczywiscie co się utrułam i zniosłam z 16sto kg wózkiem to moje a malutki na spacerze po 20 min w ryk.. za ciepło mu było i jak w taką pogodę ubrac dziecko? Kocyka nie wzielam wiec oslonki nie zdjełam, spusciłam budkę na dól to zacząl kichać i wiatr jeszcze mocniejszy wkurzylam się i po 35 min wrociłam do bloku.. a w mieszkaniu mimo 21 st bez ogrzewania zimno, przyjemnie, od razu mały zasnął.
Więc o 15stej z M idę jeszcze raz ubiorę go w kombinezon i tylko kocykiem przykryję.. tylko martwi mnie ten wiatr czy mi go nie zawieje?

Aga nie uważasz ze na takie cieplo jak jest u nas kombinezon to za duzo?
Wiatr mu w gondoli nie wieje tak jak nam gdy spacerujemy cala okazaloscia bez oslony...
Moj dzis byl ubrany w body na krótki rękaw + kardigan + spodenki cieńka czapka i bezrękawnik wsadzony do wozka niczym nie przykryty tylko oslonka na gondole od wiatru i cale 2h spaceru przespal i jeszcze jak wrocilam do domu mialam wrazenie ze lekko mu za cieplo bylo w koncu ja na sam cieńki sweterk na dlugi rekaw bylam i jeszcze mi bylo gorąco
\

ja dzisiaj założyłam koszuklę z krótkim rękawem i chustkę pod szyję, zabrałam romaneskę i przez caly spacer wisiała na wózku winking smiley a młoda miała body z długim, rajstopki, krótki rampers lniany i taką cieniutką kurteczkę materiałową i tez już nic na to nie dawałam winking smiley (a jak byłyśmy na spacerze to było 18 stopni


OLA
[link widoczny po zalogowaniu]

WERONIKA

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

21-03-2014 21:10:14

Cytuj
Asia_T88
Blondyna taki okres może ma. Mój tez jest od dwóch dni jakiś inny w ciągu dnia. Zawsze spał a teraz nie sypia za bardzo w dzień a jak go kłade bo jest śpiący to płacze a potem jest marudny strasznie ;/ Oby im przeszło
Taki etap pewnie...Kaja w sumie zasypia, dziś np. w sumie w 3 drzemkach spała 4h, do tej pory spała ok. 6h w ciągu dnia, ale trudniej jest jej zasnąć...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.