CZERWIEC 2014

Wysłane przez zajeczamama 

karo89 (offline)

21-03-2014 16:06:53

Warszawa
Niunia to Twoje bobo to kawal dzieciaczka! A brzuszek masz duzy?
Ja rowniez wole uzywac mniej niz wiecej kosmetykow, sudocream jest dobry jak cos juz wyjdzie, odparzenie czy otarcie a zwykly krem bambino czy linomag na codzien. Moj syn mial tak wrazliwa skore na pupie i wokol jaderek ze gdybym nie smarowala niczym to bym leczyla non stop odparzenia mimo czestych zmian pieluszek.


[link widoczny po zalogowaniu]

niunia82 (offline)

21-03-2014 17:23:38

Wiesz co karo ciężko mi powiedzieć, czy duży bo przed ciążą już go trochę miałam. Ale bez wątpienia widać, że jestem w ciąży.


[link widoczny po zalogowaniu]

aga90 (offline)

21-03-2014 18:17:53

Smarchowice Nowe
Hej dziewczyny!
Dawno się nie odzywałam, ale remoncik w domu miałam a w weekendy jeszcze studiuje także mam bardzo mało czasu. Ale pomimo wszystko starałam się czytać na bierząco. Dzięki wielkie za liste potrzebnych rzeczy do szpitala. Jest bardzo przydatna bo to również mój pierwszy poród. Jak byłam tydz temu na wizycie to pani ginekolog mi pow że synuś jest bardzo duży-miał 1,5kg i jak tak dalej będzie rósł to będę mieć CC bo nie pozwoli mi rodzić dziecka powyżej 4 kg. Czy wam również się wydaje że tak niedawno zaczynałyśmy ciaże?, a tu już ostatni trymestr.... mi ten czas tak szybko leci...


[link widoczny po zalogowaniu]

karo89 (offline)

21-03-2014 20:17:19

Warszawa
Ja czasem nie moge uwierzyc ze to tak naprawde za moment powitamy nasze dzieciaczki na swiecie!
Ciesze sie jesli komus przydala sie moja lista do szpitala, Niunia ja miala plaski brzuch teraz jest wielkosci pilki do pilki noznej mniej wiecej, pepek mi odstaje ale wydaje mi sie duzo mniejszy od brzuszka z pierwszej ciazy.
U mnie maluch mial ponad 700gram dwa tygodnie temu wiec podejrzewam ze za pare dni dobije do kilograma smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

niunia82 (offline)

23-03-2014 11:07:55

To prawda, że czas w ciąży biegnie bardzo szybko. Może dlatego, że w sumie przebiega dość bezproblemowo. Pewnie gdyby się działo coś złego to inaczej byśmy na to patrzyły. Mi w sumie zostało 9 tygodni. Teraz nie mogę doczekać się świąt bo przyjedzie mąż, ale między czasie jest tyle do ogarnięcia, że jakoś tak ten czas ucieka. Tylko pogoda znowu robi nam psikusa...


[link widoczny po zalogowaniu]

karo89 (offline)

23-03-2014 14:56:46

Warszawa
Niunia my mamy podobnie z tymi naszymi facetami. Moj K przyjezdza 30.04- nie zdazy na Wielkanoc....trudno.
Ten weekend mam stresujacy bo moj byly maz przyjechal do synka z zagranicy, pierwszy raz widzial mnie w ciazy. Zawsze mnie stresuje bo on jest nieprzewidywalny, martwie sie reakcja malego bo widuje sie z ojcem raz na 3-4 miesiace i boje sie ze bedzie tesknic do domu albo niechetnie isc z nim. Teraz wzial go na pare hodzin, niby moge isc spac, pomalowac paznokcie czy spotkac sie z kims ale chodze po domu i patrze na zegarek az nadejdzie czas kiedy moj maly wroci.chce zeby mial kontakt z bilogicznym ojcem a z drugiej strony jestem tak zla na byleho meza ze go czesciej nie odwiedzi, czy nie dzwoni regularnie a potem oczekuje fali milosci i tesknoty od malego...


[link widoczny po zalogowaniu]

niunia82 (offline)

23-03-2014 16:48:58

karo nie zazdroszczę takiej sytuacji, nie dziwię się, że się denerwujesz. Jak Twój syn reaguje na tatę po takiej długiej nieobecności? Co do naszych facetów to dla mnie najgorsze są weekendy. W tygodniu jakoś tak lżej. Mój syn coraz gorzej znosi te wyjazdy, czasami płacze za tatą. No i zauważyłam, że mąż też ma coraz bardziej dość. Niestety czasami życie nie pozostawia nam wyboru...


[link widoczny po zalogowaniu]

karo89 (offline)

23-03-2014 20:11:12

Warszawa
Niunia moj maly jest takim pogodnym chlopcem, on na swojego ojczyma mowi "tato" no bo jak ma mowic inaczej skoro to on jest mezczyzna w jego zyciu ktory sie nim zajmuje na codzien, opiekuje jak jest chory, odbiera z przedszkola, gra w pilke- przyszlo to naturalnie i wyszlo z inicjatywy syna. Maly jest troche oniesmielony ida ze swoim bilogicznym tata ale nie placze, bardzo ja przezywam kiedy moj byly maz obiecuje mu np. Zabawe na sali zabaw a go tam nie zabiera bo woli spotkac sie ze znajomymi a maly kreci sie u nich po domu bez celu. Potem jest rozczarowany i jest mu przykro. Wtedy ja mam ochote rozszarpac bylego na strzepy- doslownie. Albo kiedy przyjezdza do malego specjalnie na weekend a zabuera go zamiast o 9-10 rano zeby spedzic z nim wiecej czasu to przyjezdza ok 12-13 bo przeciez musi odespac po sobotniej imprezie, wiec ze spotkania ktore mialo trwac od 10-19 robi sie od 13-18 bo dzwoni ze syn chce juz do domu. A ja co? Oczywiscie mowie to przywoz go, nie chce by dziecko czulo sie zle , zeby tesknilo.
poza tym ja mieszkam na 11pietrze, teraz w ciazy mi ciezko schodzic i robic rozne aktywnosci bo mam straszne bole kregoslupa wiec poprosilam bylego zeby wjechal na gore i pomogl mi ubrac synka i go wzial- co Ty nigdy. On chce zebym ja schodzila za kazfym razem jak go zabuera i przywozi na dol, on ma byc gotowy spakowany, przed osiedlem. Gotuje sie we mnie, poprostu szaleje ze wscieklosci. Oczywiscie przy maly musze byc spokojna wiec robie co musze. Ostatnim razem widzial go przed swietami Bozego Narodzenia i w drugi dzien kiedy powiedzialam ze ma wejsc na gore i zabrac Noah bo ja jestem chora( poprostu mialam straszne nudnosci) to odjechal i nie zabral dziecko bo powiedzial ze jestem chora psychcznie i utrudniam mu kontakty z synem, a ja tylko prosilam zeby wjechal winda 11 pieter i go wzial. Potem maly pytal czemu tata go nie wzial to ja wylam z bezsilnosci i wspolczucia ze ma takiego pecha a ja glupia wybralam mu debila na ojca.


[link widoczny po zalogowaniu]

aga90 (offline)

24-03-2014 10:55:02

Smarchowice Nowe
Współczuje Ci karo takich przeżyć. Jak Twój synek jeszcze troszke podrośnie to sam będzie mógł powiedzieć czy chce, czy też nie iść z biologicznym ojcem. Jak się nie myle to od 13 roku życia dzieci same mogą przed sądem zdecydować czy chcą utrzymywać kontakt z drugim rodzicem. Twój były jest nieodpowiedzialny. Ale musisz być silna. Trzymam za Was kciuki!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

angel21 (offline)

24-03-2014 11:23:45

Warszawa
czesc smiling smiley
jak tam samopoczucie ? Juz coraz blizej smiling smiley Niedawno byl pierwszy trymestr a tu juz prawie koniec smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.