Luty 2014

Wysłane przez kahna 

kahna (offline)

17-11-2013 20:15:10

Lublin
Dziewczyny może komuś się przyda, ale koleżanka farmaceutka poleciła mi tanią aptekę internetową (nie swoją): [link widoczny po zalogowaniu]. ja u siebie mam dość tanią aptekę, ale w tej są ceny o ok. 1 zł tansze od tej mojej apteki, porównałam na szybko magne b6 i femibion, i przeciętan cena femibionu 2 w normalnej aptece ok 58-60zł, magne b6 - ok. 18-20zł, w mojej aptece femibion 39,99, magne b6 - 12,99 a w tej jeszcze taniej.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-17 20:27 przez kahna.

pauli35 (offline)

18-11-2013 09:19:33

Kalisz
Hej!
Kahna teoretycznie powinnam jadać 4 razy w ciągu dnia o stałych porach wartościowe posiłki, ostatni ok. godz 18, a między nimi ewentualnie jakiś owoc lub jogurt naturalny. Nie cierpię być niewolnikiem czegokolwiek i dla mnie to utopia. Jem 4 posiłki, ale raczej nie ostałych porach dnia. Ostatni rzeczywiście o 18, bo wszyscy tak jemy, i lepiej mi się śpi jak nie jestem tak objedzona. Podjadam między posiłkami jak mnie bardzo ssie i zazwyczaj jem surową marchew, bardzo mi odpowiada. Zamieniłam produkty bebe na te cacy, ale nie cuduję z menu. Gotuję dla wszystkich to samo z tym, że np jak jest zupa jarzynowa to jem bez śmietany i zasmażek, które reszta rodziny uwielbia. Albo sałatkę dla mnie z jogurtem dla reszty majonez, dla mnie chleb ciemny reszta ma biały, dla mnie wędlina drobiowa reszta co tam lubi. Nie jem smażonego mięsa jedynie to dla siebie gotuję mięso osobno. Cukier po 2 godzinach po posiłku nie przekracza 140 jest blisko normy bo 133-138-141, ale jest ok. Mam glukometr pożyczony z przychodni, ale mierzę niesystematycznie raz dziennie, bo ukłucie w palec trochę mnie przerastaLOL Musi to zrobić mój mąż, ale jak mówi lubi mnie kłuć, więc znowu się uzupełniliśmyLOL

Co do szczepień zostaniemy przy tradycyjnym kalendarzu jak wcześniej. Dzieciaki i tak chorują u mnie na to samo prawie jednocześnie. Młody dzisiaj smara się na zielono lecę do apteki po leki dla wszystkich, bo najdalej za dwa dni padnie córka i mąż. Mnie na razie omija.


kerkia (offline)

18-11-2013 09:53:13

ja właśnie wstawiłam kolejne pranie, ciuszki już opanowałam przynajmniej te co miałam bo wiem, że napaleńcy jeszcze je dla mnie zbierają i nie wiem po co jak mi to już wszystko z pokoiku oknem wypada, teraz wziełam się za kocyki, śpiworki, kombinezony, maskotki, matę i pokrowiec z bujaczka, to też mi zejdzie ze trzy pralki, pierwszy raz w życiu używam programu na 30 stopni, no ale takie te kocyki i inne rzeczy mają opisy, jakoś pranie w takiej niskiej temperaturze wydaje mi się mało wartościowe.

idę sobie zrobić inkę z mleczkiem, kiedyś tego nieznosiłam obecnie bardzo mi smakujesmiling smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-18 09:54 przez kerkia.

pauli35 (offline)

18-11-2013 10:07:21

Kalisz
Ja też robię kawusię rozpuszczalną z mlekiem żartowniś Ktoś się przyłącza?LOL


pauli35 (offline)

18-11-2013 10:10:31

Kalisz
Kierka Łyk kawusi na twoje i malucha zdrowie smileys with beer






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-18 10:10 przez pauli35.

kerkia (offline)

18-11-2013 10:20:26

dzięki Paulitongue sticking out smiley ale ty pijesz taką kofeinową?


[link widoczny po zalogowaniu]

pauli35 (offline)

18-11-2013 10:28:48

Kalisz
Tak, ale z połowy łyżeczki i duużo mleka do tego


kerkia (offline)

18-11-2013 10:33:42

no ponoć w ciąży dwie słabe kawy są dopuszczalne tylko gdzieś tam słyszałam ostrzeżenia, żeby ogólnie nie pić rozpuszczalnej kawy bo to sama chemia tak na prawdę z drugiej strony śmieję się, że te kawy u nas sprzedawane za parę złotych to nie jest prawdziwa kawa tylko to jest to co zamietli wokól maszyny przy paleniu kawysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

pauli35 (offline)

18-11-2013 10:49:11

Kalisz
Grunt, że poprawia nastrójżartowniś


kerkia (offline)

18-11-2013 10:54:28

ja teraz piję tą zbożówkę ale ona też jest w formie rozpuszczalki więc pewnie też sama chemia ale na opakowaniu jest napisane, że stanowi źródło błonnikatongue sticking out smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.