!!!! smiling smiley Wrześniówki 2008 smiling smiley !!!!!

Wysłane przez Nutelka 

AgnieszkaHaj (offline)

28-04-2009 00:24:52

Łódź
wkretka Lenka jednego ząbka już ma na dole,a teraz dwa górne idą.Niuńka też czasami aż cała spocona jest,jak ją zaczynają męczyć te wychodzące zębole,ale temperatury nie ma,to takie zimne poty u niej są i ma wtedy chłodne czoło i kark.

jmijeczka brakuje nam Ciebie,więc piszsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ryba1548 (offline)

28-04-2009 15:43:13

B.
zapraszam do wpisywania aktualnych promocji dzieciowych w sklepach
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

jmijeczka (offline)

28-04-2009 21:55:51

Wlkp
wkretka rozkrecam forum tongue sticking out smiley
No u Emi tak.
Wazy 6900, mierzy okolo 78 cm. Malo mi przybiera ostatnio na wadze.
Zabkow nie ma. Ale juz cos tam widac male kreseczki..
Podnosi pupe do raczkowania, ale jeszcze nie wie z czym to sie je.
Nie siedzi samodzielnie ale czołga sie do tylu.
Turla sie po podlodze.
Mowi mama.. w zasadzie 2 razy powiedziala mama, a teraz jak krzyczy czy mnie "wola" to jest: Maaaaaaa
Hm co jeszcze tongue sticking out smiley Pije sama z butelki, znaczy trzyma sobie i pije.
W ogole to gadula jest i petarda mala grinning smiley
Rozrabia i wiecznie usmiechnieta smiling smiley
Dzisiaj bylysmy na szczepieniu wzw B, zniosla ok, nie plakala, zajeta migajaca lampa. Spi mi max. 2h w ciagu dnia i od 20 do 6 bez przerwy. Czasem da pospac do 7. Je juz tylko mleko modyfikowane + zupki + deserki + kasza. Ma to AZS wiec nie wiele moge jej nowosci wprowadzac. Raczej delikatnie i ostroznie.
A ja.. zalatana, koncze prace mgr, egzaminy mi sie zaczely, rozkrecam firme meza, dom na glowie, i takie tam codziennie sprawy: pranie, sprzatanie, prasowanie, gotowanie, ogrodek, spacry, zakupy. tongue sticking out smiley W zasadzie mojego J. nie ma w domu wiec jestem zdana na siebie.
W czwartek jade do rodzicow tradycyjnie jak raz w miesiecu wiec sobie odpoczne.
To chyba tyle tongue sticking out smiley

jmijeczka (offline)

29-04-2009 07:49:16

Wlkp
wkretka a czemu przelozyliscie? no i gdzie w PL bedziesz? grinning smiley Moze bedzie jakas szansa spotkania sie? grinning smiley

jmijeczka (offline)

29-04-2009 21:19:14

Wlkp
wkretka no to szkoda ze nie bedzie Cie w mojej okolicy. a jak tam Viki?

jmijeczka (offline)

29-04-2009 22:00:08

Wlkp
wkretka jak jest nas 10 osob, to mozemy sie starac o zamkniety watek. Pytanie czy poza mna, Toba i Agnieszka i Nutelka kos tu ejszcze jest? grinning smiley
Moja z kolei na brzuchu caly dzien... jak sie nauczyla przekrecac z pleckow to teraz minuty na plecach nie polezy tongue sticking out smiley

AgnieszkaHaj (offline)

30-04-2009 00:52:57

Łódź
Melduję grzecznie,że głosy oddałam i mogę iść spaćsmiling smiley

Jak jest taka piękna pogoda za oknem,to wcale nie mam czasu na forum.Dopiero nocną porą znajduję chwilkę.


[link widoczny po zalogowaniu]

mulata (offline)

30-04-2009 09:52:33

Hej jakos ciezko mi sie rozdwajac smiling smiley
Dzisiaj jedziemy nad morze i juz nie moge sie doczekac, jak pojdziemy na plaze i pokarze malutkiej wszystko dookola smiling smiley
Ciagle sie zastanawiam czy wszystko spakowalam, i caly czas cos dorzucam smiling smiley Ide troszke polezec kolo Wiki, tak slodko sobie spi smiling smiley
Wszystkim zycze udanej majoweczki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaka (offline)

30-04-2009 16:23:48

ja też jestem, ale jako czytająca. jakoś wstrzelić się nie potrafię... u nas niby też wolne od soboty do pon., ale sklepy otwarte, więc ja pracuję sad smiley


jmijeczka (offline)

30-04-2009 17:37:37

Wlkp
mulata a gdzie jedziecie nad morze?
Ruch wlasnie straszny na drodze. My przybylysmy do rodzicow moich. I samochodow jechalo mnostwo w kierunku morza..
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547630, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.