MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

pasia24 (offline)

29-08-2013 22:56:02

Kanada
ulinka- ja kupiłam 2 samochody dla dziewczyny po 3zł/sztsmiling smiley w moim ulubionym sklepiewinking smiley))) nawet Ken z "kolegą" sie miesci. a co do lalek one nie miaja zadnego bobasa, procz tych barbie. A za dzieci do wózków wkładają pluszaki - KONIE, tego jest najwiecej u nas..
byłam dzis za butkami dla Zosi do szkoły - ale cosik nic nie było fajnego... jutro jedziemy nasze góry dziadkom pokazac, dzis jade odebrac fotelik turystyczny [link widoczny po zalogowaniu] mam nadzieje ze bedzie taki jak na fotce czyli nie zniszczony,


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

30-08-2013 06:25:39

Kanada
dzien dobry mamusie,
odebralismy fotelik - cudo winking smiley) juz niemoge sie doczekac nosic tam Majismiling smiley choc pewnie tesc w górach wezmie ją na swoje bary.. wrr
dziadki dali nam pod wieczór deko wychodnego na piwo itp no ale my przykładni rodzice do sklepu na zakupy- mleko, pomidory, ogorek etc.. i grzecnie przed 21 w domu.. a na piwo M był padniety;/ rany od roku nie mielismy takiej okazji a tu on akurat dzis zmeczony - oj ja mu to przypomnewinking smiley)
rano zabieram sie za pierogi ok 100szt na drogewinking smiley z Zosia do kolezanki po prezent avansem (walizke a urodziny zrobie do 10 wrzesniasmiling smiley ) a potem pakowanie bo jeszcze nic nie mam, no i wypad w góry. Rozmarzyłam sie w widokach na wyszuiwarcewinking smiley) mam nadzieje ze pogoda dopisze, humory tez.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

30-08-2013 07:46:43

Łomianki / Warszawa
hej dziewczyny sorry że tak mało się udzielam ale z niczym się nie wyrabiam pomimo że jestem kurą domową brak mi doby ledwo żyję Tochna mega źle znów sypia dziś wstała cała pogryziona przez komary rzucała się całą noc i już nie mogę a przed nami teraz nasza rocznica 3.09 a potem 7.09 urodziny G więc 2 imprezki się szykują


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

ulinka (offline)

30-08-2013 12:52:31

Gdynia
pasia U nas o takich cenach to pomarzyć można winking smiley Fajny plecak ale ja to bym nie chciała tak nosić dziecka, ma nogi to niech z nich korzysta tongue sticking out smiley

maxim No to udanych imprezek smiling smiley Co Gabi dostanie na urodzinki? Madzia też niedługo będzie miała urodziny, rodzina się pyta co kupić a mi pomysłów brakuje.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

30-08-2013 16:39:04

Łomianki / Warszawa
ulinka - u nas szał na minnie tongue sticking out smiley od nas dostaje piżamke z minnie i wózek dla lalek taki większy coś w tym stylu [link widoczny po zalogowaniu] i lale małą akurat do wózka od mojej koleżanki dostaje pościel z minnie od ciotki i babci mojej pewnie ciuchy od mojej mamy nie wiem ale chciała jej kolczyki kupić więc pewnie kupi a reszta pod znakiem zapytania bo nie pytają to nie wiem co kupią


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

ulinka (offline)

31-08-2013 20:47:20

Gdynia
maxim MAdzia też lubi Minnie smiling smiley Właśnie też pomyślałam o pościeli ale wybrałam jej z dzwoneczkiem bo z minnie to same róże i czerwienie. Chciałam jej przekłuć uszy i to byłby super prezent np od chrzestnej ale moja mama tak MAdzię nastraszyła że to boli i jest ostre, że teraz Madzia nei chce kolczyków. Ciuchów ma aż za dużo, brakuje jej tylko sukienki, którą mogłaby założyć na urodziny. Wózek dostała na roczek. Myślałam jeszcze o samochodzie dla barbie ale ceny są masakryczne. Jak jeszcze Gabi coś fajnego dostanie to daj znać.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

01-09-2013 17:58:45

Łomianki / Warszawa
ulinka - moja też ma od groma ale mówię jak ktoś chce to na wyrost na później i dziś tak dostała na lato na przyszły rok od koleżanki komplet i takie coś [link widoczny po zalogowaniu] od siostry spodnie i od ciotki sukienkę a wózek żeśmy kupili bo tamten co mają jest mały i taki akurat dla Tosi a ciągle się kłócą tongue sticking out smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

ulinka (offline)

01-09-2013 19:06:43

Gdynia
maxim U mnie też kłócą się o wózek, bo Piotruś go sobie przewraca i mówi że to kosiarka winking smiley My od razu mieliśmy taki większy wózek więc nie ma potrzeby kupowania kolejnego, bo nie bardzo mam gdzie trzymać takie większe rzeczy. Zestaw do herbaty superancki, tylko on jest od 8 lat, moje dzieci to by go pomazały byle jak.

Zapraszam na wycieczkę do Malborka [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

01-09-2013 19:11:50

Łomianki / Warszawa
wiem wiem będzie leżał i czekał a jest mega bo porcelanowy smiling smiley a kosiarkę też mają tongue sticking out smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

halina2159 (offline)

03-09-2013 14:01:52

Skoczów
witam smiling smiley Maxim najlepsze zyczenia z okazji rocznicy i udanych imprezek smiling smiley Pasiu czyli T trohe pomagają he he szkoda ze M był zmęczony bo fajnie się wyrwac na chwile we dwoje smiling smiley a zakupy super udało Ci sie upolowac smiling smiley Laska fajnie że Ksawek wykorzystał wakacje do końca winking smiley a szkoła no cóż wydatki sa spore ale jak trzeba to trzeba ,my tez wyprawkę zrobiliśmy dla Pati ale jeszcze kilka rzeczy wyszło wczoraj na zebraniu więc musimy dokupić jednak ciesze sie że jak na razie Pati chętnie idzie do przedszkola i podoba sie jej tam winking smiley choć dzis troche popłakiwała przy obiedzie podobno troche zmian jest bo nie ma zajęć dodatkowych płatnych tak by wszystkie dzieci były jednakowo traktowane ale to dobrze basen maja za darmo a angielski jak gmina da środki to tez będzie za darmo dla wszystkich a rytmike prowadzi z nimi ich pani bo mają dużo zajęc ruchowych i sportowych i ogłonie zdrowy tryb życia i odżywiania wiec się ciesze z tego smiling smiley a Rafcio teskni za siostra i ciągle pyta gdzie Pati i kiedy po nią pójdziemy he he i też chce do przedszkola iśc winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.