MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

ulinka (offline)

15-01-2013 18:29:14

Gdynia
patinka Moje dzieci miały ząbki jak miały 7-8 m-cy, ale pamiętam że Piotruś się ślinił dużo wcześniej. Ja zdjęcia wrzucam na pisacaweb a tutaj wklejam adresy do tych zdjęć.

Moja szefowa urodziła w niedzielę a za miesiąc chce już wrócić do pracy.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

15-01-2013 18:34:06

Łomianki / Warszawa
patinka - ja wrzucam na imageshack a i linki kopiuje tutaj


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

patinka89 (offline)

15-01-2013 19:09:09

Katowice
Dobra mniejsza z tym tongue sticking out smiley
Kiedyś tak dodam a jak chcecie to sobie wejdźcie na Moja galerie i zobaczcie sobie Mojego Małego giganta jak se przysnął u tatusia na kolanach smiling smiley



ulinka tak szybko chce wrócić ło to chyba za szybko . Przecież to dopiero dochodzisz do siebie po miesiącu . Ale podziwiam za odwagę ale Ja wolałabym ten pierwszy okres pobyć z dzieckiem . Bo znam koleżankę która też szybko po urodzeniu dziecka wróciła do pracy i teraz bardzo żałuje bo nawet Mała jej nie słucha bo wychowała Ją Babcia i wszystko robi tak jak babcia ją uczyła i w ogóle . smiling smiley


ulinka (offline)

15-01-2013 21:57:14

Gdynia
patinka No ja uważam że za szybko ale ona jest pracoholiczką nastawioną na KASĘ i uważa że bez niej wszystko się zawali. Ja bym w życiu miesięcznego maluszka nie zostawiła z nianią. Fajny ten Twój Kubuś grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

15-01-2013 23:38:02

Katowice
aham smiling smiley


A dziękuje bardzo tongue sticking out smiley . Tylko szkoda że do Mnie w ogóle nie podobny sad smiley tylko do taty grinning smiley . hehe tongue sticking out smiley
Twoje też są fajne winking smiley . Z Piotrusia już niezłe ciacho a co będzie potem tongue sticking out smiley panny będą go nieźle podrywały he


ulinka (offline)

15-01-2013 23:57:27

Gdynia
patinka Wszystko się może zmienić, Piotruś jak się urodził to był podobny do mnie, bardzoooo podobny a teraz to czysty tatuś winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

16-01-2013 06:54:44

Łomianki / Warszawa
patinka - moja Gabi też na początku była tatusiowa teraz się zmienia w moją stronę trochę smiling smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

AnimaVilis (offline)

16-01-2013 07:40:51

Gliwice
Ulinka pracoholizm pracoholizmem, ale takiej małej kruszynki żal zostawiać!
Maks trzymam kciuki za badania w Olsztynie.
Wszystkim chorym zdrówka życzę.

Miłoszowi nic się nadal katarku nie da odciągać, psikam solą fizjologiczną i wodą morską, układam na boczku na podwżzszeniu, a on i tak wczoraj zaczął się dusić! Z buzi mu pełno śliny wylatywało, pieniło aż się, wyginał się, napiął, nie umiał oddychać, a jak już załapał po dość długim klepaniu przez nas to potwornie płakał i nadal mu ślina wylatywała.. cała pielucha tetrowa mokra! Już nie mam sił i nie wiem co mam z nim robić.. ;(


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

16-01-2013 09:13:32

Godziesze Małe
maxim wiem co przeżywasz, bo moja Lena też jęczy, ale i drze się przez sen tak, że wszystkich domowników stawia na nogi. U mnie trwa to już 19miesięcy i modlę się, by trwało jak najkrócej, bo nie daję już rady


patinka możesz skopiować ze swojej galerii. Wchodzisz na zdjęcie - prawy przycisk myszy - kopiuj adres URL grafiki i ten adres wklejasz w 10 ikonkę na forum smiling smiley Mam nadzieję, ze zrozumiałaś grinning smiley

patinka mój Nikoś od samego początku był tatusiowy, ale do tego względu, że się śmialiśmy, że to mały klonik - skóra zdjęta z taty, a Lela najpierw trochę do mnie była podobna, później czysty tata, a teraz czysta mama


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

16-01-2013 09:16:47

Godziesze Małe
Anima a ma drożne kanaliki nosowe? Robił ktoś badania? Może jest gdzieś krzywa przegroda i stąd te problemy?


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547700, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.