MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

tala1986 (offline)

11-08-2010 15:08:13

Skierniewice
Sylwia moja teściowa ma do nas góra 5 minut drogi bo mieszka dwa bloki dalej i też twierdzi, że ona nie ma siły przychodzić. Jak ją czasem spotykam na spacerze to się dziwi, że mała zaczyna płakać. Ostatni miała do mnie pretensje, że nie zadzwoniłam jak mała miała jelitówkę :/ Ja tam też się ciesze, że teściowa ma nas gdzieś. Ja od początku za nią nie przepadałam i ona za mną też. Mój R stwierdził żeby się nie przejmować jego matką. Ważne że Nadusia ma jedną babcie i dziadka, którzy ja uwielbiają grinning smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

11-08-2010 20:14:57

Gdynia
Moja teściowa ma do nas 120 km i całe szczęście bo ona strasznie działa mi na nerwy, chociaż Piotruś ją lubi. Od urodzenia czyli przez 1,5 roku była u nas 3 razy. Moi rodzice też mają do nas 120 km i nie sposób zliczyć ile razy nas odwiedzili.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agata19123 (offline)

12-08-2010 10:58:08

stare brynki
hej. moje córeczka dzisiaj trzeci dzien w przedszkolu. wczoraj musialam ja odebrac bo plakale. poniewz inna dziewczyna z Polski plakala chciala do mamay i tamta matka przyszla po nia a moja niunia sie wystraszyla ze ja nie przyjde i dlatego plakala. ale dzisiaj jak narazie nie dzwonia czyli jest dobrze.


[link widoczny po zalogowaniu]

lolcia (offline)

14-08-2010 07:43:07

witam

ale mnie tu dawno nie bylo postaram sie częściej zaglądać

agatka napewno sie przyzwyczai i bedzie jeszcze bardzo zadowolona jak bedzie chodzic do przedszkola

sylwia oj nie fajnie z tesciami

dogeneska piekne zdjecie ja juz tez sie nie moge doczekac ......

nie wiem czy wiecie ale ja jestem w ciazy jest to juz 12tc dzis


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

diogeneska (offline)

16-08-2010 14:54:24

Szczecin
lolcia gratuluje i zyczę duzo zdrówkasmiling smiley
Mój mąż już planuje następnesmiling smiley ja oczywiście też bym chciała, bo w końcu Tośce przyda się rodzeństwo, ale nie bardzo chce tak szybko jak on. Mam jeszcze w głowie poprzedni poród( minęło ledwo 8 tygodni) teraz szykuje swój ślub kościelny wesele(bo do tej pory mieliśmy tylko cywilny) będzie razem z chrztem malutkiej - jedna uroczystość. Probuje zrzucić zbędne kilgoramy, a ten mój już chce dziecko hehehesmiling smiley






ulinka (offline)

16-08-2010 16:51:04

Gdynia
diogeneska No to szybki ten Twój mąż, że tak szybko chce drugiego bobasasmiling smiley Fajnie że ślub i chrzciny będą razemsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lolcia (offline)

18-08-2010 23:48:40

DIOGENESKA no nie moge z twojego meza ze tak szybko che .....powiem jedno im później dziecko jest starsze to sie juz nie chce w pieluchy znowu ładowac...... chyba ze przypadek jest jak u nas hehe wies mowie tak im szybciej tym lepiej bo jak Pawełek jest coraz starszy to chyba bym sie sama nie zdecydowała a powiem ze zawsze chciałam rodzeństwo dla niego a potem zawsze to sie odkłada az w koncu sie mowi a juz mi sie nie chec ładować w to pownie ....ale sie opisałam haha
Fajnie z e chrzciny i weseli-cho razem a kiedy to

powiedz mi jak karmisz


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agata19123 (offline)

19-08-2010 13:13:51

stare brynki
lolcia gratuluje!!!!!
diogeneska to fajnie ze bedziesz miala dwie utroczystosci razem super!!!!
a ja wrocilam z polski wczoraj do domu bo nagla sytuacja mi wypadla i musialam byc w Polscesad smiley moj brat poszedł do niebasad smileysad smileysad smileysad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Paulina87 (offline)

20-08-2010 08:50:30

Hastings
Witam wszystkie mlode mamy smiling smiley
Ja mam 23 lata i mieszkam w UK. Z tymi tesciowymi to jest jakis koszmar. Moja niestety tez jest nieroformowalna. Do pewnego czasu tez miala bardzo wielki wplyw na mojego przyszlego meza ale naszczescie w pore sie opamietal.




[link widoczny po zalogowaniu]

monika_kuszka (offline)

21-08-2010 21:07:51

gdańsk
Cześć mamuśkismiling smiley
Mogę dołączyć???W grudniu będę miała 25 lat smiling smiley ćwierć wieku prawie za mną grinning smiley Jestem od 2 m-cy szczęśliwą mamusią Mikołajka smiling smiley Co do teściów to ja swoich też olewam,bo oni nas też....w Gdańsku mieszkamy już prawie 5 lat a oni ani razu nie byli,teraz 12 września robimy chrzciny i pewnie też nie przyjadą????


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.