MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

anusia2489 (offline)

29-04-2009 12:32:27

starachowice
dzień dobry
u nas kolejny piękny dzień.wczoraj byliśmy na szczepionce u pani doktor którą oli bardzo lubi.na początku uśmiechał się do niej gadał chciał żeby go wzięła na ręce a po szczepionce tak się na nią wkurzył że najpierw zaczął ją kopać a później jak wzięła go na ręce to ją opluł.masakra głupio mi było jak nie wiem co.myślałam że się ze wstydu spale.na szczęście pani doktor zaczęła się śmiać i powiedziała że oliwierek jest bardzo inteligętny jak na sześciomiesięczne dziecko.po prostu się na nią obraził.
gosiastceco do karmienia to przy drugim dziecku napewno nie będę słuchać lekarzy i zrobię wszystko żeby karmić piersią.
violuspytałam wczoraj lekarza o ząbki a ona sprawdziła i stwierdziła że teraz to kwestia paru dni.
kamilamyślę że nasi lekarze powinni się doszkolić w tej kwestii bo jeden mówi tak drugi inaczej i w sumie nie wiadomo kogo słuchać.


[link widoczny po zalogowaniu]

violus (offline)

29-04-2009 15:07:56

Kielce, NI
anusia charakterek ma Oli i już smiling smiley ale to dobrze. nie da sobie w kaszę dmuchać jak to się mówi hihi smiling smiley
to czekamy na pierwszego ząbka!! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Nasza eBobasowa Galeria - Zapraszamy!

anulka102 (offline)

29-04-2009 21:15:50

Lubin
anusia gratuluję syneczka z charakterkiem - umie sobie radzić chłopak w życiu he he winking smiley

violus my z Milenką już po przekłuciu uszek smiling smiley Poszło całkiem nieźle choć przy drugim było troszkę oporów winking smiley Mała szybko zapomniała o tym że coś ma na uszkach - teraz sobie smacznie śpi smiling smiley pozostaje tylko mieć nadzieję że uszka szybciutko się wygoją i nie będą bolały... ale jestem dobrej myśli. Swoją drogą Mili wygląda cudnie!

gosiatce mam nadzieję że dzisiejszy dzień w pracy był już lepszy smiling smiley Ja jutro idę na 12 h i już tęsknię za małą płacz


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

violus (offline)

29-04-2009 21:22:54

Kielce, NI
anulka to Milenka odważna smiling smiley oby szybko się zagoiło i za bardzo nie swędziało.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Nasza eBobasowa Galeria - Zapraszamy!

anusia2489 (offline)

30-04-2009 12:17:25

starachowice
witajcie
mam koszmarny dzień.od samego rana boli mnie głowa i przez to nie mam ochoty na nic.strasznie jestem zła bo w tamten czwartek zamówiłam sobie wózek na alegro i do tej pory nie przyszedł a tu jutro święto.jak dzisiaj nie przyjdzie to się wścieknę,a co z tego jest najlepsze kupiłam wózek którego sprzedawca nie miał na stanie.tak chyba nie można robić.nie można sprzedawać czegoś czego się nie ma.jak zadzwoniłam we wtorek to powiedział mi że dopiero mają dostawę i wyślą go jak tylko znajdą.nie wiem co z tego wyjdzie.


[link widoczny po zalogowaniu]

anusia2489 (offline)

30-04-2009 12:18:55

starachowice
anulkagratuluje kolczyczków,dzielną masz córę.


[link widoczny po zalogowaniu]

Samantha (offline)

30-04-2009 16:22:07

anusia2489 oj chyba trafiłaś na niezbyt ciekawego sprzedawcę. Jak ja kupiłam wózek to dwa dni później już go miałam. Ale bądźmy dobrej myśli, ze przyjdzie dzisiaj i będzie w idealnym stanie.

madzia a Ty w podróż poślubną pojechałaś? w ogóle nie zaglądasz do nas.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

jmijeczka (offline)

30-04-2009 17:39:18

Wlkp
smiling smiley magda pewnie w podrozy grinning smiley grinning smiley
ja przez neta nie kupuje rzeczy typu wozek, fotelik, ciuszki. Jedynei zabawki. Jestem zwolenniczka tego aby pomacac, powachac, polizac tongue sticking out smiley

violus (offline)

30-04-2009 20:54:05

Kielce, NI
jmijeczka możesz pomacać w sklepie, a później kupić na allegro smiling smiley
anusia i wózek dotarł?? głowa przestała boleć mam nadzieje?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Nasza eBobasowa Galeria - Zapraszamy!

jmijeczka (offline)

30-04-2009 21:07:09

Wlkp
violus raz sie sprzaylam na allegro i stamtad akurat w ogole nie zamawiam. A czesto porownujac ceny wychodzi na to samo. Jestem tez typem osoby ktora nie potrafi czekac. Jak chce cos miec, to juz tongue sticking out smiley I tak w zasadzie tez bylo ostatnio z wozkiem spacerowym. Spodobal mi sie jednego dnia rano, pogadalam z mezem, poczytalam opinie i nastepnego dnia kupilam. Poki co jestem bardzo zadowolona grinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.