Październik 2013

Wysłane przez grejfrutowa 

iguanka (offline)

10-10-2013 06:00:52

Warszawa
Olenka trzymam kciuki kochana za Ciebie i Twoje maleństwo:joliecouette:

Ja juz też gotowa zaraz wychodzimy do szpitala na całą noc przespałam raptem godzine...

Tak wiec ja sie zrywam pomału a wy trzymajcie kciukismiling smiley do którejś z was napisze esa:joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]

morelcia29 (offline)

10-10-2013 08:20:43

Świętochłowice
Iguanka, grejfrutowa i olenka trzymam kciuki za Was bardzo mocno.

Reszta dziewczyn na porodówkę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mojanatus (offline)

10-10-2013 09:35:57

Warszawa
Iguanka ja bym chyba wyszła z siebie w takiej sytuacji. Nie wiem co bym mu zrobiła. U mnie od 1go października Mąż ani kropelki alkoholu nie wypił. Nie zwracałam na to uwagi i sama namawiałam go wieczorem na piwko bo miałam straszną ochotę pociągnąć jednego maleńkiego łyczka dla smaku (przed ciążą w ogóle nie lubiłam piwa smiling smiley). Przecież wieczorem jak sobie tak leżymy i oglądamy TV to mógłby sobie wypić...ale dopiero w odwiedzinach w niedzielę przyznał się, że nie pije ani kropli dopóki Mały się nie urodzi bo w każdej chwili może być potrzeba pojechania do szpitala. Cieszy mnie, że tak do tego podchodzi. Wiem, że mogę na Niego liczyć.
Dzisiaj miałam koszmarną noc :/ Nie wyspałam się w ogóle bo coś mi się ubzdurało, ze ja mam dzisiaj urodzić bo to jest 10.10 i ja muszę akurat tego dnia urodzić. Nie wiem skąd to mi się wzięło-czy to był jakiś sen, czy coś innego. No i zaczęły się potworne bóle brzucha, było mi niedobrze, brzuch twardy jak kamień, słabo mi było. Kręciłam się z boku na bok. Nie mogłam spać. W pewnym momencie wydawało mi się, że właśnie odeszły mi wody...to nie były wody...posikałam się smiling smiley Kurde, posikałam się jak małe dziecko. Normalnie wstyd...
Grejfrutowa, Olenka, Iguanka czekamy na Wasze Maleństwa smiling smiley


zuziak12 (offline)

10-10-2013 09:52:14

Łańcut
cześć dziewczyny
No rodzące do boju młody kozak oby wszystko dobrze poszło

Morelcia trzymam kciuki za twoją kruszynkę oby wszystko dobrze się skończyło.

Iguanka, Serene faceci to dziwny gatunek ja ze swoim też mam czasem problem w niedziele popuścił sobie bo szwagier za grzyby postawił więc jak można odmówic w poniedziałek też po piwie wrócił bo coś koledze pomagał i zapowiedział że w piątek ida do baru na mecz. Jednak chyba przemyślał sobie sprawę chyba bo wizycie u gina przestraszył się i powiedział że nie zostawi mnie samej w domu co więcej rozwalił mnie jednym hasłem. odkąd poskarżyłam się wam na nasze sprawy sypialniane zmienił sie nie do poznania co 2 dzień a my wojujemy więc jak mu powiedziałam że mały główkę ma za wysoko to stwierdził że to przez to że go ciągle wpychamy spowrotemgrinning smiley

ehh Zmykam na dół zobaczyć co się dzieje jakiś obiadek na szybko zrobić później na szmatki i na ktg zobaczymy co mi tym razem wyjdziesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

serene5 (offline)

10-10-2013 10:04:58

Świętochłowice
Hej wszystkim!
Morelcia oby malutka szybko doszła do siebie! Zobaczysz, bedzie dobrze smiling smiley
Olenka trzymaj się! Szybkiego porodu życzę smiling smiley

Mojanatus też miałam cieżką noc... zasnęłam chyba koło 2:00 w nocy a jak maż wstawał o 5:30 juz byłam wyspana :\ I zdążyłam już pranie nastwaic, posprzątać, spakować torbę xD Teraz meczę sie ze zgagą po coca-coli wielkie oczy będę musiała coś zjeść... No i wydaje mi sie, że sączą mi sie wody smiling smiley Ale muszę jeszcze poobserwować smiling smiley
Iguanka współczuję takiego faceta, któy nie potrafi zrozumieć, ze go potrzebujesz w najważniejszych chwilach... :/ Ale czasem tak faceci maja, że chcą sie "wyszaleć" przed narodzinami i nie dochodzi do nich jeszcze, ze za chwile zostaną ojcami. Do mojego też powoli to dociera a walczę z nim o piwo, które lubi pic zaraz po pracy. Zazwyczaj są dwa, ale zawsze mam nadzieję, że po mojej reprymendzie da sobie spokój... I twierdzi, ze jak dziecko sie urodzi to to sie zmieni... A ja w puklate aniołki nie wierzę (nasze śląskie powiedzenie winking smiley ) Nie mówiac o tym, ze szkoda mi kasy na to swinstwo. Niby 4 zł dziennie, ale miesięcznie to czasem ponad 100 zł idzie :/ Ja nie wiem, my jakos 9 miesięcy musimy bez alkoholu wytrzymać i dajemy radę bez problemu :/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

10-10-2013 10:05:41

olenka, iguanka,grej powodzenia i szybkiego rozpakowaniasmiling smiley

Morelciatak jak ci pisałam moja tez była w inkubatorze bo "mruczała" a to podobno świadczy o trudnościach w oddychaniu, żółtaczkę też przeszliśmy, także nic złego, tymbardziej że u nas w szpitalu dzieci leżą pod lampami na sali z mamą i tak moja Nadia zarzywała "solarium" 24 godzinysmiling smiley będzie dobrze, choć cię rozumiem bo jak zobaczyłam Wiktorię pod kroplówką to też beczałam jak bóbr, ale to normalka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

annika (offline)

10-10-2013 10:22:26

Poznań
Iguanka, grejfrutowa i olenka szybkiego porodu! Powodzenia smiling smiley

Morelcia, będzie dobrze. Najtrudniejsze już za Tobą. Zobaczysz jeszcze troszkę i zabierzesz Majeczkę do domu.

Ciekawe jak Aleksa?

Noc miałam straszną, wreszcie pojawiy się skurcze. Ale po 1,5 zniknęły... Mam nadzieję, ze Emilka się rozkręci bo dziś jej dzień na wychodzenie z brzuszka wypada smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mojanatus (offline)

10-10-2013 10:41:46

Warszawa
Grejfrutowa urodziła!! o godz 10.03. Mała waży 4kg i mierzy 56cm. GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


grejfrutowa (offline)

10-10-2013 11:45:56

Jelcz-Laskowice

myrsky (offline)

10-10-2013 11:50:17

Grudziądz
grejfrutowa, Gratulujęsmiling smiley urodzinowe baloniki


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546660, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.