WRZEŚNIÓWECZKI 2013 ;-)

Wysłane przez Anexik1985 

Anonimowy użytkownik (offline)

22-05-2013 19:35:38

Tak naprawdę to jest mi to obojętne tylko mąż tak się nakręcił na córke jak się dowiedział że najprawdopodobniej jest dziewczynka to już teraz tylko córcia i on to wie i już hihi

monique203 (offline)

22-05-2013 19:55:22

Nutellka ale mnie nastraszyłaś z tymi zdjęciami kurde wszędzie trzeba uważać,no to chyba z twarzami trza pousować,choć to i tak może być za późnosad smiley

Anexik to udanego wyjazdu kochana i relaksikusmiling smiley

daariadzięki za infiormacje ale ja w sumie wiedziałam że to nie szkodzi no i mamy drugą fryzjerkę w naszym groniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

22-05-2013 20:06:31

Zduńska Wola
Nutelka spookojnie smiling smiley to był wybryk osoby w liczbie pojedyńczej heh..niestety..reszta z nas ma wszystkich w domu i nie potrzebujemy się dowartościowywać takimi akcjami.szkoda tylko,że wykorzystała naszą naiwność i współczucie..


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

amiluska (offline)

22-05-2013 20:12:21

Gliwice
Witam dziewczynki ...

Dobrze radzę pousuwajcie sobie zdjęcia z twarzami, albo dodajcie sobie do galerii i ustawcie sobie prywatność, że tylko znajomi mogą ję oglądać. U nas się trafila jakaś niedorozwinięta i z innych portali i wątków wklejała zdjęcia jako swoje i wymyślała cudne historie ...
Oby jak najmniej takich akcji było i oby u Was nikt taki się nie pojawi komu zaufacie a on potem Was bluzga i obraża bo odkryjecie prawdę ...

Pozdrawiam Czerwcóweczka

Nutellka (offline)

22-05-2013 20:14:57

Nibylandia
amiluska Dzięki kochana właśnie czytałam na waszym forum o tej całej chorej akcji i napisałam o tym dziewczynom.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

22-05-2013 20:51:16

Nutellka tak galerie mam zablokowaną,ale nie zawsze miałam,choć tam raczej nie wstawiałam zdjęc z twarzasmiling smileyale debilki masakra

malgosia jeśli mogę spytać miałaś robiote tsty PAPPA i AFP? bo ja mam 32 lata i miałam i nirezlego stresa miałam, ale wiadomo że dopóki dzidziuś nie będzie z nami cały i zdrowy to będą zawsze wątpliwości ok wrześnióweczki spokojnej nocki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-22 20:53 przez monique203.

Nutellka (offline)

22-05-2013 20:53:39

Nibylandia

Anonimowy użytkownik (offline)

22-05-2013 21:14:14

Monique miałam robione badania prenatalne w 12 tygodniu wyszły dobrze i doktorowa powiedziała że tych następnych niemusze już robić

Anulka2409 (offline)

22-05-2013 21:30:13

Żory
Nutellka nie da się tego skomentować... osobie tej chyba brakuje piątej klepki..
dobranoc :*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546860, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.